Skocz do zawartości
konio

podwyżki cen pasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Słuchajcie czy we wszystkich wytwórniach są takie podwyżki u HaGe długo nic nie było teraz od poniedziałku poszli o 30 zł ale zapowiadają dalsze. Na razie jestem bardzo zadowolony z wyników bo przy upałach miałem upadki 5,26% (na szczęście dużo mi nie padło bo klimatyzacja dawała rade) urosły na 6 tygodni i 3 dni 2,82 ale były mocno przebrane na 5 i pół tygodnia z kurnika 30000 prawie 10000 szt w wadze 2,31. zużycie 1,84 dzieląc na te wagi. drugi kurnik 2,66/1,82 ale zdane na 5 i 6 dni, upadki 5,78%, było sucho i bez kłopotów zdrowotnościowych. Powiem że długo byłem klientem Wipaszu ale praca na HaGe to nieporównywalna hodowla szczególnie jeśli chodzi o brak biegunek i zdrowotność jak i przyrosty, gdyby nie upały niemiałbym po co wchodzić na kurnik

 

jeżeli nie utrzymają się ceny brojlera na poziomie 4 zł a ponoć ceny paszy w przeciągu 3 tygodni maja sięgnąć 1200 zł za growery to chyba trzeba będzie stanąć z produkcją. Podajcie jakie ceny sa w innych Wytwórniach bo obecnie growery w gotówce jak słyszę to 1000-1020 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...