Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Gościu więcej ferm w tygodniu odwiedzam niż tobie sie wydeje więc wedłóg mnie forum swoje a real też swoje a co do bełkotu to sie dobrze zastanów żebyś sie nie udławił.

Nie no sory kolego.Nie chciałem Cię urazić.Domyślam się ,że grubo handlujesz.Ala nie wal takich byków.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu obserwuje forum i powiem tak nic konkretnego nie można się dowiedzieć tylko jedno kto i za ile kupił lub sprzedał towar,jest nie ustająca walka między hodowcą a handlowcem ale czy o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo!

Czytając ostatni post Pana biedronki, stwierdzam chamstwo i jeszcze raz chamstwo, takie szydercze wypowiedzi pod adresem hodowców ze są brudasami itp. nie mogło przejść nie uwagi co niektórych panów producentów na Mazowszu.

Panie biedronko;

Mam wrażenie , że ci panowie doskonale wiedzą kim jest pański serdeczny kolega i wiedzą o kogo dokładnie chodzi. Także, przy najbliższej okazji podejmą z nim rozmowy na temat wyrażanej przez siebie tak niestosownych opinii w obec nas.

Ps.

Znając producentów z Mazowsza, na pewno życzyli by Panu samych sukcesów zawodowych, dużo taniego jajka , i co najważniejsze…żeby zmienił Pan swój wrogi stosunek do wszystkich producentów jaj, z których nie źle można żyć, a życie jest tylko chwilą, nie wiadomo co może każdego z nas w nim spotkać.

Pozdrawiam!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. Jajcarek

Podaje Ci swoje ceny jakie mi płacono przez ostanie dwa tygodnie.

Tylko w tym minionym tygodniu 1gr mi urwano na "S" z 31gr na 30gr

reszta cen pozostała na tym samym poziomie.

Nie wiem jakie ceny mają producenci z wolnego rynku, ale mogą mieć taniej co najmniej o 1gr. Ja uzyskałem takie ceny przy stałej współpracy z swoimi odbiorcami.

Co będzie w następnym tygodniu, trudno powiedzieć, ale po rozmowach ze swoimi odbiorcami cena dla mnie nie powinna ulec zmianie.

- zero zapasu, wszystko schodzi na bieżąco.

O 36gr

S 30gr

1a 21gr

1b 18gr

2a 16gr

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mnie osobiście troszkę denerwuje jak producenci sprzedają jajeczka w detalu i w hurcie w tej samej cenie lub gdy rozwożą i na miejscu sprzedają w tych samych senach. No ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam

Ceny w tym tygodniu

0- 32

S- 29

IA- 20 nawet 19,5

IB- 16, 17

II A- 16

Z IIA i IB jest troszkę dziwnie bo na skupach płacą za te sorty bardzo podobnie bo to jest m.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. zbuk*jajo ma racje!

każdy widzi co kupuje,więc jeśli towar mi nie odpowiada to nie biore i szukam dalej albo stawiam kurnik kupuję urządzenia i kury i mam swój towar(może troche czystszy niż mają inni

pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego.. simon-kaszub

Jak tam w waszym rejonie kształtuje się cena pszenicy, może znasz kokoś co chciałby sprzedać w rozsądnej cenie parę ładnych ton, - dysponuję swoim transportem, płacę gotówką,

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego pszenica jest po 650zl/t.

Znajomy potrzebuje 6 palet zerówki po 0,36.Dowóz na północ na twój koszt,jakbyś był zainteresowany to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

simonie !

dzięki za szczerą pomoc, ale z takim jajkiem u siebie i w tej cenie nie mam żadnego problemu, ale poproś z których kolegów handlujących, może od nich odkupisz i zawieziesz, będziesz miał niezłą przebitkę.

Przy okazji byś sprawdził te realne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze nie będzie chętnych w tej cenie a niby zerówka jest po 0,32 znajomy daję 0,36 i płaci gotówką.Czekam na ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Jacku potwierdzam myślę że do póki markety nie zrobią zamówień będzie słaby ruch w Polsce z reszto jak zawsze wrzesień był słabym miesiącem w handlu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprzedam kilka palet jajek 7-7.5 g.Oferte prosze na e-mail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż 9800 szt nioski 25 tygodniowej rasy Tetra, kury są blisko szczytu nieśności. Cena do uzgodnienia kontakt 664-746-588.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dołu a nie bez zmian!!! Eski się robi tyle że już po 25 gr można kupić duże ilości małe jajeczko to nie spada z ceny II A i mniejsze ale duże to do dołu . POZDRÓWKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kaszuby na dziś; 1a-0,22 1b-0,20 2a-0,18 2b-016

 

Nie spadla czyli 22=21 tak to jest jak sie pisze bzdury

I jak tera wygladasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...