Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:46 Pon 22 Paź 2018

Agrolok
GUS - spis rolny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Urzędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tax-Ator

PostWysłany: 09:59 Czw 30 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PORAŻKA, mamy XXI wiek, ZSZiK działa już ładnych parę lat, zkartowano samolotami całą PL za parę miliardów złotych (na potrzeby ARiMR) ... a spis rolny prowadzi się niczym w Starożytnym Rzymie za Tyberiusza ... (no może poza możliwości spisania się za darmo przez net - czy za darmo czy może (i tak)ktoś weźmie te 20-35 zł nikt nie wie ...)

Pamiętam jakie były założenia, go gadał prezes GUS przed spisem - Dane które co roku wpisuję na wnioskach Obszarowych - rolnośrodowiskowych miały być przekazane z ARiMR do GUS - uzupełniane miałby być jedynie brakujące dane

Jak wyszło - jak zwykle po Polsku, a raczej po urzędniczemu - żadnych danych GUS nie dostał do ARiMR(a może dostał tylko nie chciało się nikomu ich importować do systemu GUS, kto to wie ?), wszystko trzeba było wypełniać od początku ... jak zwykle my Polacy lubimy robić to samo kilka razy ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szopen72

PostWysłany: 13:06 Sro 15 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie jeszcze nie znaleźli nawet tzw. przedspisowi Laughing A podobno do końca sierpnia mieli wszystkich zlokalizować.
Powrót do góry
rooolnik

PostWysłany: 12:26 Sro 15 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROKITA napisał:
Jeżeli ankieterowi za spisanie 1 gospodarstwa płacą 20zł to dlaczego nie prześlą mi takiej samej kwoty jeżeli spis zrobiłem drogą elektroniczną przez internet. Sam robiłem to ok 20 minut. Na takie pierdoły to rząd ma pieniądze, też chciałbym zarabiać 20 zł przez 20minut.

dokladnie POPIERAM tylko tyle ze nie 20 zl a 35 a przy nowych gospodarstwach jeszcze wiecej pieniadze wywalane w bloto
Powrót do góry
ROKITA

PostWysłany: 16:21 Wto 14 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ankieterowi za spisanie 1 gospodarstwa płacą 20zł to dlaczego nie prześlą mi takiej samej kwoty jeżeli spis zrobiłem drogą elektroniczną przez internet. Sam robiłem to ok 20 minut. Na takie pierdoły to rząd ma pieniądze, też chciałbym zarabiać 20 zł przez 20minut.
Powrót do góry
koseś

PostWysłany: 06:35 Pią 13 Sie 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi się zdaje że mnie też w domu nie zastaną .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szopen72

PostWysłany: 11:23 Czw 12 Sie 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z tym że to spis zarządzony przez UE to będą mieli spory problem w zastaniu mnie w domu Laughing
Powrót do góry
kur-rk

PostWysłany: 08:45 Sro 11 Sie 2010    Temat postu: GUS - spis rolny Odpowiedz z cytatem

Sukces czy porażka?
Proszę o opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Urzędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: