Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:30 Sro 14 Kwi 2021

Opinia o ciągnikach CASE - zapraszam do wypowiedzi.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anusiak

PostWysłany: 00:37 Sro 30 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy te 6-7 tys było udokumętowane??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
erdem

PostWysłany: 22:19 Wto 29 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega niedawno kupił 5140 i właśnie jast w trakcie kapitalki silnika, również jest cos ze sprzegłem bo rewers nie załańcza sie łagodnie tylko łapie odrazu.Ostatnio jakos sporo tych ciagników pojawia sie w sprzedarzy i to nawet z rozsądnymi cenami tylko trzeba uważać zeby nie było to coś w stylu MFa serii30xx
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
marcin82

PostWysłany: 21:55 Wto 29 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie lepiej kupić olej o takich samych parametrach poza serwisem? troszku pracowałem na 5150 o ile dobrze pamietam miał coś koło 6-7 tyś mtg wydmuchaną uszczelkę, jakąś usterke w skrzyni i znajomemu kiedyś w pracy poprostu zgasł - nawaliło coś z elektyryki ale szybko się z tym uporali.
Powrót do góry
anusiak

PostWysłany: 21:43 Wto 29 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
Też poszukuje 5150.
Dzwoniłem do serwisu case (firma interhadler) aby się dowiedzieć czy jest możliwość zweryfikowanie czy licznik jest cofnięty.
W odpowiedzi usłyszałem że jet mozliwość cofania liczników ale nie możla tego sprawdzić. Aby to potwierdzić zadzwiniłem jeszcze do czterech oddziałów tej firmy- powiedzieli to samo.
Co do silnika wszyscy byli zgodni - jest nie do zajechania. Oczywiście jeżeli oleje są wymieniane i nie przeciążany. Można zrobić około 15-20 tys MTH.
Jakby nie patrzeć B6T-590 cummis, ten sam silnik był jeszcze montowany w seri MX100-170.
Co do skrzyni zdania były podzielone jeden powiedział że remont co 5tys mth.
Inni mówili że jeżeli oleje wymieniane i nie przepalone sprzęgła to można zrobić dużo więcej, zależy jak był eksplatowany, ale nikt nie chciał powiedzieć ile taka
skrzynia wytrzyma bez remontu. Olej do skrzyni w serwisie kosztyje 1200zł 80 litrów i wymienia się co 1000 mth. I jeszcze jedno prawie wszyscy cofają liczniki. Musisz dokładnie patrzeć na stan techniczny. Jakby co to mój nr gg to 1699349 (cały czas jestem niewidoczny)
pozdrawiam
Anusiak
Powrót do góry
dzik

PostWysłany: 10:02 Wto 29 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
panowie prosze o opinie na temat 5150. tylko takie rzeczowe a nie w stylu ja gdzies słyszałem.....
ps. ciagniki wyjatkowo tanie w cenie chodzi mi o uzywke z 96-98r czy to wina sprzętu czy małego zainteresowania .??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jaroon

PostWysłany: 09:28 Wto 29 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam przeczytałem ten temat ale nie znalazłem opisu ciągnika international 844S ma ktoś może taki to jak się spisuj?
Powrót do góry
rycerzgd

PostWysłany: 22:09 Nie 9 Gru 2007    Temat postu: do casewszystkie części prowadzi firma interhhandler pod nr Odpowiedz z cytatem

do case wszystkie części prowadzi firma interhhandler pod nr 0 801 11 30 20
kupisz wszystko i przyślą ci dhl-em do domu z fakturą. ja zawsze od nich biore części
Powrót do góry
kombajnistka

PostWysłany: 18:46 Nie 9 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam CASE IHC 1055 rok 86
Nie narzekam na niego.
Powrót do góry
ferguson

PostWysłany: 05:11 Nie 9 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osstry napisał:
MMaciej napisał:
Witam!!!

Posiadam CASE 1056XL z 92roku.

No i mam pewnien problem a mianowicie pieprzy mi sie przedni napęd.

Tzn, raz jest raz nie ma, czasami przez godzine jest a potem co chwile sie włancza i wyłancza...

Przód włanczam na guzik, jak działa to kontrolka pali sie na zielono a jak sie wyłonczy to kontrolka gaśnie.

Np jak mi sie wyłonczy to jak stane, zmiejsze obroty i poczekam chwile to sie spowtrotem załaczy ale i tak po chwili sie rozłączy...

znajdz elektrozawor od przedniego napedu podlacz prad przez zarowke z akumulatora podjedz pod drzewo jak podajesz i zdejmujesz napiecie musi sie wlaczac i wylaczac bez dodoawania gazu jak nie masz przeciek wewn w hydraulice i to twoj problem
jak jest to przeciek to lepiej to zrob bo mozesz sie czasem zdziwic
pozdro

Czy ktoś wie co to może byc?

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawaim...

A to nie ma czasami tak byc?
Bo w 5150 naped sie zalancza jak jest potrzeba. Ciagnik jak poczuje ze sie slizga zalancza naped. Oczywiscie pierw wlancza sie przyciskiem ale on sam reaguje.
Powrót do góry
globus0007

PostWysłany: 17:01 Sro 5 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś Case MX 150??? i jak mu się sprawuje????
Powrót do góry
anusiak

PostWysłany: 18:37 Sob 24 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jesy gdzieś w okolicach wrocławia serwis i sklep z częściami do case.
Powrót do góry
bialy2005

PostWysłany: 14:12 Czw 22 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu na ppr sie ogłaszał "
amadsfj" czy jakos tak a adres do wyszukiwarki to www.ironsearch.com
Powrót do góry
timasz

PostWysłany: 12:53 Czw 22 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bialy2005 napisał:
ostatnio pojawai sie sporo ciagników z USA JD i CASE z małymi przebiegami, młode roczniki i sa dosc tanie. Rozmawiałem z jednym z importerów to mówił ze powód to kryzys w rolnictwie w USA. PAtrzyłem na wyszukiwarce używanych ciagników w USA to bardzo dużo jest młodych JD może i mówił prawde Smile Tam ciagniki do 100 sa mało obciażane to one w polu ciezkich robót nie robia tylko sa to ciagniki pomocnicze (wszechstronne) bardzo czesto z ładowaczami. Do ciezkiej pracy to maja serie 8 i 9 czasami 7 z JD Smile

podaj jakies namiary na strone z tymi ciagnikami z usa albo do importera
Powrót do góry
bialy2005

PostWysłany: 11:57 Czw 22 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio pojawai sie sporo ciagników z USA JD i CASE z małymi przebiegami, młode roczniki i sa dosc tanie. Rozmawiałem z jednym z importerów to mówił ze powód to kryzys w rolnictwie w USA. PAtrzyłem na wyszukiwarce używanych ciagników w USA to bardzo dużo jest młodych JD może i mówił prawde Smile Tam ciagniki do 100 sa mało obciażane to one w polu ciezkich robót nie robia tylko sa to ciagniki pomocnicze (wszechstronne) bardzo czesto z ładowaczami. Do ciezkiej pracy to maja serie 8 i 9 czasami 7 z JD Smile
Powrót do góry
Irzyk

PostWysłany: 11:51 Czw 22 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra rada z tym sprawdzaniem u siebie. Pewnie cos nie gra skoro za 98 rocznik piszecie ze dal 110 tys. Dam wam znac w przyszlym tygodniu co i jak . Dzieki za porade . Na razie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bialy2005

PostWysłany: 14:26 Sro 21 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wycie to chyba każdy case z tym wiekszych ma bo mojego znajomego 5140 to tez z kilometra słychac, ale silnik to chodzi jak w moim bmw 530d 3,0d 6cyl. CR Smile
Powrót do góry
marcin82

PostWysłany: 13:30 Sro 21 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale za to jaką ładna prace ma silnik Very Happy mój jd się chowa, nie "ryczy" tak ładnie. pompy do hydrauliki to jak sie orientuje to pewnie z 10 spokojnie ale jak masz chwile czasu to mozna znaleśc o wiele tańszą
Powrót do góry
mardens

PostWysłany: 12:25 Sro 21 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej wiosce kolega ma CASE 110 MX z turem i tez pompa mu napierdziela glosno i przy skrecie w przodzie cos trzeszczy Confused silnik nie bierze mu oleju i ladnie pali dymu tez nie widac Smile ale jak jedzie drogo to z kilometra go poznam po glosie bo tak mu cos w skrzyni czy w moscie wyje Sad
rocznik 98 dal za niego 110 z watem Smile czesci sa podobno drogie za pasek dal ponad 200 zl. Irzyk dowiedz sie w sklepie (zadzwon ) ile kosztuje do niego pompa hydrauliczna bo slyszalem ze masakra Mad
Powrót do góry
marcin82

PostWysłany: 10:41 Sro 21 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecałbym go wziąsc do siebie na dzień, dwa żeby nie wpakować się na mine. Z pługiem raczej nie bedzie kłopotu. Sprawdz jak działa przedni napęd u znajomego na pełnym skrecie troche stukał - wypracowany od tura i pompa hydrauliczna głośno pracuje, też po turze. dzień pracy u ciebie i bedziesz wiedział co jest, ile oleju bierze czy ma jakies przecieki itp
Powrót do góry
Irzyk

PostWysłany: 07:36 Sro 21 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ma ladowacz , Quicka 750 , z lyzka i widlami. I wlasnie cos mi sie nie widzi zeby taki ciagnik kosztowal 90 tys .... tylko . Nawet bez vatu to i tak malo. Piszesz ze do 4 obrotowej 4*45 da rade , czy nie bardzo. A agregat to mi zostal 3 m jak kupowlem do MF wiec nie bede zmienial bo na 67 h ziemi ornej to nie bardzo mi wiekszego trzeba.
Powrót do góry
marcin82

PostWysłany: 20:17 Wto 20 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I nasyp jeszcze zboże do siewnika to wogóle Very Happy ale w pracy, jak go sie opusci to jest ok. A ciągniczek jest z ładowaczem czołowym.
Powrót do góry
bialy2005

PostWysłany: 18:11 Wto 20 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwróc uwage ze pisał o agregacie 4m !!!!!!!!!!! on "troszke " wazy Smile do takiegociagnika to on troche przy duży i ciagnik staje sie za lekki w stosunku do wagi agregatu
Powrót do góry
Irzyk

PostWysłany: 17:50 Wto 20 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest to ciagnik z 2002 roku i ma przebieg 4500 mtg. a tego sasiada to z ladowaczem, czy nie . A co masz na musli ze piszesz o ciagnieciu agragatu na dwoch kolach, myslisz ze za maly lub za malo mocy i nie wiem czy do 4 obrotowej pasuje. a i jak ktos moze sie cos wiecej napisac to ok. Smile
Powrót do góry
marcin82

PostWysłany: 14:42 Wto 20 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie za tyle znajomy kupił swojego, ale nie pamiętam czy z vatem. Zapytaj sie przed kupnem czy bedziesz mógł go sprawdzić u siebie, przez dzień dwa. jak odmówi to wiadomo że coś jest nie tak. Właśnie ten znajony tak sie przejechał, w sumie usterka nie taka straszna jeden pół-bieg się ślizga, ale zobaczył to po kupnie. Ale ogólnie ciągniczek spoko Very Happy fajnie jedzie z agregatem 4m - prawie na 2 kołach Very Happy
Powrót do góry
Irzyk

PostWysłany: 10:04 Wto 20 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak stoja takie ciagniki bo za tego to gosc wola 90 tys bez vatu. Co o tym szadzisz a ty jaki masz ciagnik tak przy okazji
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 18 z 22

Skocz do: