Skocz do zawartości
Alfred Leśniewski

Odszkodowanie z powodu budowy gazociągu na działce rolnej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z kwotą odszkodowania za wyrażenie zgody na budowę gazociągu na mojej działce rolnej. Gazociąg o śr.500 mm.wysokiego ciśnienia. Kwota odszkodowania zaproponowana przez inwestora to 1000 zł. Dla mnie to poprostu nieporozumienie.Jest to działka częściowo uzbrojona posiada wodociąg. Wykop miałby ok.250m.W związku tym, że położenie jest bardzo atrakcyjne planuję wybudować tam dom, a że jast to słaba klasa ziemi 4-5 chciałbym tam posadzić las.Myślę, że problem mój dotyczy zapewne wielu rolników i bardzo cenne byłoby podzielenie się doświadczeniem kolegów, któży mieli już do czynienia z podobnym problemem. Za wszelkie informacje dziękuję.Pozdrawiam Alf27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

jestem rolnikiem z pomorza. Mam problem podobny do zalozyciela tego wątku. Różnica polega na tym, iż w moim przypadku gazociag został juz polozony. umowe podpisalem w 2003 roku. wtedy odszkodowanie zostało ustalone na 1000 zl jednak budowa gazociagu ruszyla w 2007 r. czesc rolnikow, ktora wiedziala o budowie w drodze pertraktacji z zakładem gazowniczym renegocjowala umowe dostając znacznie wyzsze odszkodowanie. mnie nie zawiadomiono.

chcialbym wystapic na droge sadowa z zadaniem wiekszego odszkodowania.

czy ktos ma podobne doswiadczenia w tym temacie?

bylbym wdzieczny za informacje.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre Argumenty, Duże ODSZKODOWANIA!

 

Zapewne trafiłeś na tą stronę ponieważ chcesz uzyskać duże odszkodowanie za znajdujące się na twoim gruncie rury gazociągowe lub za inne przypadki bezumownego korzystania z Twojej nieruchomości. Pewnie także chciałbyś na przyszłość ustalić czynsz z tytułu służebności przesyłu.

 

Świetnie się składa. Zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań dla naszych klientów ponieważ uważamy, że milionowe czy kilkuset tysięczne rekompensaty należą się właścicielom nieruchomości z tytułu ich bezumownego wykorzystania przez zakłady gazownicze, energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne czy inne.

 

 

Mamy dobre argumenty więc zdobywamy kilkuset tysięczne odszkodowania!

 

 

Skontaktuj się już dziś i umów na bezpłatne spotkanie z Adwokatem:

 

tel. 22 435 89 32, mobile: 531 200 353

 

e-mail: info@duzeodszkodowania.com

 

 

Więcej informacji o naszej działalności na stronie www.duzeodszkodowania.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...