Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jeśli pryskałem rzepak 3 dni po siewie metazanexem + coś tam

To czy teraz mogę pryskać Taracza łan + odżywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj wjechałem z borem+mikro+NPK+ kelpak mam nadzieje ze sie poprawi bo inaczej bedzie problem z przezimowaniem;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpuszcza wszyscy ostro walczą !!! W tamtym roku zastanawiałem się jak przyhamować a teraz taka zamiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opryskałem rzepak insolem 5 + insolem z borę + trochę mocznika za dwa dni ponownie opryskałem asahi + siarczan magnezu + mocznik ,jest dziś drugi dzień po oprysku i widać że rzepak się zmienił i zaczyna rosnąć .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie poprawi pogoda to ani nie zaszkodzi ani nie pomoże. U mnie gęsi albo kaczki wcioły z 3 ha zostały praktycznie najmłodsze liście. Będzie trzeba tam ubezpieczyć od przezimowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wszyscy podnieśli

np.TUW za pakiet jesień z 1,9% na około 2,25% podstawa ,dokładnie nie wiem bo to była rozmowa przez telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku troche dla ludzi musieli oddać za wymarznięcie to podnieśli teraz. ja płaciłem w tym roku za pakiet wymarznięcie przymrozki wiosenne susza i grad 110 zł za hektar przy zakłądanym plonie 3 tony i cenie 1200 zł. czy to dużo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dużo ja zapłaciłem 118zł/ha ale zakładany plon 4tony i cena 1250zł/ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku troche dla ludzi musieli oddać za wymarznięcie to podnieśli teraz. ja płaciłem w tym roku za pakiet wymarznięcie przymrozki wiosenne susza i grad 110 zł za hektar przy zakłądanym plonie 3 tony i cenie 1200 zł. czy to dużo??

susza też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ubezpieczacie? Jak to się odbywa bo jeszcze nigdy nie ubezpieczałem. Czy ktoś jedzie na pole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w PZU (może dlatego tak grogo;/) na pole nikt nie jedzie ich nie bardzo interesuje co ubezpieczają aby był kesz zapłacony a potem sie martwią jak trzeba oddać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o PZU to się nie martwią zeby oddać maja to głęboko w d...polecam Concordie w tym roku miałem bombardowanie gradowe rzepaku chłopaki przyjechali w ciągu tygodnia i kasa na koncie w następnym tygodniu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w PZU, tylko trzeba negocjować, zagroziłem agentowi że jak mi nie przygotuje dobrej oferty to z wszystkim ubezpieczeniami przejde do konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czy jakaś z firm nie podniosła stawki i czy jeśli mieliście szkodę to jest wyższa stawka bo w TUW-ie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w PZU (może dlatego tak grogo;/) na pole nikt nie jedzie ich nie bardzo interesuje co ubezpieczają aby był kesz zapłacony a potem sie martwią jak trzeba oddać:D

Witam.Ja na wiosnę ubezpieczałem w PZU,to przedstawiciel poszedł w pole na kontrolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie czy jakaś z firm nie podniosła stawki i czy jeśli mieliście szkodę to jest wyższa stawka bo w TUW-ie jest

Wiosną Muszą sprawdzić plantację ,a jesienią może rosnąć rzepa też ubezpieczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja na wiosnę ubezpieczałem w PZU,to przedstawiciel poszedł w pole na kontrolę.

czyli trafiłeś na porządnego przedstawiciela:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę często chodzą żeby się nie wkopać w ubezpieczenie uszkodzonych upraw. Były przypadki że ubezpieczali wymarznięte a po kilku dniach szli i zgłaszali szkody. Dlatego teraz jest karencja 14 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież na wiosnę nie ubezpieczysz od skutków przezimowania ,to tylko w pakiecie jesiennym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli w dzień temperatura będzie w okolicy 8 stopni to jeszcze będzie rósł chociaz bardzo słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...