Skocz do zawartości
Ekspert BGŻ

UWAGA! NOWI MODERATORZY- POSZUKIWANI!

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza społeczność to już prawie 15 000 ludzi.Nie wszyscy wiedzą, jakie zasady obowiązują na każdym forum i powielają tematy, piszą bezsensowne posty, reklamują różne podmioty i wreszcie czynią zamieszanie swoimi niewybrednymi wypowiedziami, które bezpodstawnie obrażają rzetelnych użytkowników.

PPR dba o wolność wypowiedzi i w swojej filozofii postanowił jak najmniej ingerować w wolne wypowiedzi zarówno w komentarzach pod artykułami jak i na tym Forum. Niestety nie wszyscy dojrzeli do takiej formy, więc ogłaszamy nabór, na moderatorów naszego forum. Wybierzemy kilku spośród Was i spróbujemy wspólnie zaprowadzić jakiś ład i porządek.

Prosimy o nadsyłanie swoich aplikacji na adres: admin@ppr.pl.

O wyborze będzie decydowała dotychczasowa aktywność na Forum.

Prosimy w swoich aplikacjach o krótkie przedstawienie pomysłu na uporządkowanie naszego Forum łącznie ze zmianami systemowymi.

Pozdrawiam

admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porządek jest potrzebny jak wszędzie

tylko nie róbcie dziecinady jak u konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarki a może Ty zgłoś swoją kandydaturę? Moim zdaniem masz duże szanse i zajmiesz się tym właściwie.

A z tą dziecinadą to popieram. Jak na razie Agrobiznes czyta tylko te forum i niech tak pozostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programu Agrobiznes nie lubię mało tego uważam że szkodzi POLSKIM ROLNIKOM to program dla biznesmenów jak mówi jego nazwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocho p;oszukiwany jeleń... cos jak gedii, zeby za darmoche obrabiał forum , moze poczuł sie troche ważny i tyle.. a admin siedzi i liczy kaske z marnych kursów i reklam... p;od przykrywką nieingerowania... , pewnie tym agrobiznesem sie przejeli.. a na forum bałagan to był rok temu a teraz to ....

heh ciekawe na ile maili odpisali... to forum ktoś stworzył i zostawił a teraz jest zdziwiony ze zyje swoim życiem.. i chce jakieś profity czerpac z cudzej pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem jak sugerował @ikcomas zobaczymy co odpowie myślę że znajdę tyle czasu ale nie ZA DARMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Jarki, już kiedyś były takie czasy, że robiono za darmo, czynami społecznymi w wolne soboty i niedziele ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie - brać kasę za umieszczanie filmików z reklamą, które się za każdym razem ładują czy chcesz to oglądać czy nie to łatwo ale wydać na porządek to trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie durnych reklamowych filmików, ta ja w swojej przeglądarce ustawiłem blokadę skryptów z idmnet.pl, gemius.pl i nuggat.pl, mam spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie durnych reklamowych filmików, ta ja w swojej przeglądarce ustawiłem blokadę skryptów z idmnet.pl, gemius.pl i nuggat.pl, mam spokój.

Dobra rada, na serio

 

Dodam tylko od siebie, że praca moderatora, to ciężki kawałek chleba. Tym bardziej skoro mówimy o tak często odwiedzanym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tu już chwile, a administracja zawsze olwała to forum. Teraz zastanawia się jak naprawiać. Nie boję się użyć stwierdzenia (słowo zostało usunięte) DOPIERO TERAZ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko że to wszystko to wielka ściema żadnego odzewu z ich strony nie ma

NIE MA ODZEWU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jest trochę chaosu na forum,ale widać że forum "żyje".Nadmiar moderacji byłby bardziej szkodliwy.Mamy wolne media,to jaki sens wprowadzać "cenzurę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam, czy admin odezwał się do kogoś ? Czy kolejna wielka ściema była zapuszczona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze to ogloszenie dal admin czy po prostu ktos sobie zrobil jaja rejestrujac sie pod ksywka admin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ma podpis Administrator. Normalnie tak się nie da. Zresztą jeśli ktoś się włamał to może różne cyrki robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...