Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Kol. kaliszef, jeśli Wojtek M. tak płaci, to na dzień dzisiejszy uważam za rewelacyjną cenę, nic tylko sprzedawać.

pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,cena na dziś-1a-0,19 1b-0,17 itd. Mizgier za 2 dorzuca do tych cen po dwa lub trzy grosze.Zejście jest ok. myśle że najlepiej byłoby teraz zacząć robić zapas na święta wówczas cena w grudniu będzie zadowalająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simon świeżutka 1A - 15 gr , 0-19 gr , Extras 25 , jak zrobisz zapas to sam będziesz z niego uciekał około 10 grudnia albo zostaniesz z tym jajem na Sylwestra. Jaja jest pod dostatkiem i cena do góry nie pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze że jaja brakuje,bo jakby tak było to te ceny które podajesz byłyby marzeniem.Ale patrząc po sobie i kolegach na magazynie jest praktycznie pusto,schodzi na bieżąco.W związku z tym nie boje się robić zapasu na grudzień i radzę to robić innym producentom tak jak zresztą robimy co rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sz.p. zbuk*jajo mój rozmiar to 19 cm a twój-tylko szczerze ?

u stałego ja płacę 2 gr. więcej na sorcie niż kupuję na wolnym rynku i życzę ci kolego takich samych odbiorców jak ja (13 lat wspólnego handlu tydzień w tydzień jednakowa partia towaru ).

ciekawe czy ty byś nie dokupował taniej będąc handlarzem - przecież to normalna rzecz móc więcej zarobić a producenci sami oferują ceny i nie tylko BIEDRONKA kupuje taniej bo są jeszcze lepsi kupcy .

zapomnijcie o zwyżce cen w tym roku , martwcie się oby nie spadło w grudniu....

ciekawe jaki rozmiar ma kol. JACEK bo sądząc po wpisach to chyba poniżej 10 cm

-jak będzie uczciwy to napisze.

pozdrawiam i do jutra bo wracam w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym sie nie spodziewał że to forum przejdzie na taki etap że ciekawszy będzie rozmiar niż cena,ale i tak bywa jak cena ch..owa to chociaż o ,,ch'' można podyskutować.O rozmiarze pisać nie będę bo ,,nie liczy sie wielkość przyrodzenia lecz sztuka pier...nia" jak mawiał klasyk.

Ps. Kol.Zbuk jajo bez ciebie to forum już by nie było takie same-pozdrawiam producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol.biedronko skoro na wolnym płacisz 12 a u stałego 14 gr za 1b to i tak żadna rewelacja!!! skoro na rynku 1b jest po 16-18gr oczywiście- dobry towar,no czyba że handlujesz jakimś badziewiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziło się to co myślałem kol. Jacek i Zbuk są wstydliwi i nie potrafią ........

co do cen to na przyszły tydzień dostawy w dzisiejszych cenach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny bez zmian a , zeby robic zapasy trzeba byc bardzo odwazny , juz od ok 3 lat kazde kolejne swieta coraz mniej roznia sie od zwyklego miesiaca

Nie placilem 1A drozej jak 16 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedroneczko!!

U mnie i kolegi Zbuka ceny jaj są wyższe od twoich około 7gr, także dodaj tą cyfrę i będzie wszystko jasne.

- ceny na przyszły tydzień również u nas są bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie wierzyć lub nie ale dziś 1b kupiłem po 0,13 gr.-klatkowe 2 dniowe

kol. Jacku pisz realnie i za siebie bo głupot w kraju nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedronko, możesz mi wierzyć lub nie ale ja mam podpisaną umowę do 30 czerwca 2011r na 1b po 0,19 gr.z dowozem (kraj), dostawa 600sk tyg, nie piszę głupot tylko taką cenę jaką mam zakontraktowaną.

- Zbuk*Jajo z tego co wiem ma podpisaną umowę na 3,5zł za kg + - 4gr, - lepszy ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Jacek, kiedyś prosiłem cię żebyś nie pisał cen, ci ludzie (handel) i tak ci nie uwierzą, hm… nie wytrzymałeś, trzymaj wodze, nie podniecaj się tym co oni piszą, sam doskonale wiesz jak jest na naszym rynku, nie ma takich potrzeb pisania, daj szansę tym kolegom by przez chwile byli górą.

Prawda koledzy? BIEDRONKA, JAJCAREK itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci ludzie (handel ) powodują , że masz z czego żyć i gdzie sprzedawać towar .

żyj chwilą-żyj kolorowo. Pa dobrej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylisz się biedronko, moja produkcja nie przechodzi przez was (handel), tylko bezpośrednio idzie na produkcje ...... , mi pośrednik jest nie potrzebny, znam hodowcę, ze postawił iść na ilość, bez własnego rynku zbytu, a dziś co? jaja "S" (70-75gr) można u niego kupić po 16gr.

- nie sztuka wyprodukować, lecz jest sztuką dobrze sprzedać

Ps.

handel też musi istnieć, bo są tacy producenci, którym trzeba pomóc za odpowiednią marżę towar sprzedać

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pewnych powodów nie dam ci do niego namiarów, niech go życie wreszcie czegoś nauczy, bo 1,5 roku temu postradał rozum, teraz trzeba dać mu szanse wykazania sprzedawania jaj nie tylko dobrych czasach, ale i w kryzysie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. numerek

dodam jeszcze, iż w swoich postach szydercze potrafiłeś się ze mnie wyśmiewać i z tego powodu również nie jesteś godzien z mojej reki zarobić - przykro mi, ale pokorne ciele dwie matki ssie, trzeba ważyć słowa i wiedzieć co się pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego zbuk ja cię nie obrażałem ani żadnego innego hodowcy ,to może mi dasz z miłą chęcią bym mu pomógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...