Skocz do zawartości
bialy17

renault cergos 340

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam takie pytanko do was powiedzcie mi moze ktos sie orjentuje od czego w ciagniku renault cergos 340 moze byc takie cos co znajduje sie pod kabina obok skrzyni jest to na wysokosci gazu noznego jest tam wkrecony czujnik(z dwoma biegunami) i dochodza tam rurki wiec raczej to cos z hydraulika jedna rurka odchodzi do tego co napedza wał od przedniego napedu a druga wchodzi gdzies od góry w skrzynie tak jak by pod siedzienie. niewiem od czego to moze byc bo mi zaczeło cos piszczec jak ciagnik miał ponizej 1200 obrotów to piszczała jak sie doda gazu to nie piszczy ale gdy ciagnik chodził długo i olej sie rozgrzał to nawet i przy 2000 obrotów piszczało odłaczyłem jeden kabelek z czujnika i jest ok ale chce wiedziec od czego to ustronstwo jest?musze kupic czujnik i zobaczymy czy bedzie lepiej.Ale jesli ktos wie od czego to moze byc to prosze pomózcie z góry dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest ot czujnik ciśnienia oleju w skrzynie biegów i sądząc po jego reakcji jest sprawny., Problem tkwi w pompie odpowiedzialnej za smarowanie skrzyni biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! ta pompa to chyba to dziadostwo jak napisałeś wymień olej i filtr jak posiadasz ale najlepiej jak byś miał instrukcje obsługi chociaż do renówki ciężko ją znaleźć!!! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...