Skocz do zawartości
kaliszef

Gdzie jest admin?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jaka tam polityka,raczej brak kultury i wzajemnego poszanowania na tym forum drobiarskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nawet nie chce się pisać co myślę o niektórych osobach piszących w dziale brojlera. To świadczy o nich nie o nas i o tym warto pamiętać, a oni niech się dalej opluwają.

Pozdrawiam Wszystkich normalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj to jedyne naprawde zywe strony na tym forum ,bez nich pewnie ppr nie mialby nawet na oplacenie serwera. kazde takie glupie dyskusje generuja ruch na stronie a to sa realne pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JACUS no już nie mów, że popierasz te wzajemne opluwania się i wulgaryzmy. Toż to zakrawa o pomstę do Nieba ! Ja nawet nie potrafię ich zrozumieć, czy zauważyłeś, że jak mieli cene ok 4 zł za kg to nie było żadnych postów, a teraz jak spadła cena to jeden na drugiego pluje ! i to nie śliną tylko kwasem ! i Ty to nazywasz ruchem na stronie ? To jest zwykłe "chamstwo" i brak kultury, nic innego. Moim zdaniem takiego ruchu na stronie nam nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gość napisze dwa posty i obydwa polityczne albo ogłoszenia lub powiela temat czy to jest normalne

zaznaczam jeszcze raz że nie jestem za dziecinadą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam napisze że tu się nic nie zmieni jestem trochę czasu na tym forum i żadnego kontaktu z adminem ani odp z ich strony nigdy nie dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaro byles kiedys na onecie-tu to jest pelna kultura , znam wielu chodowcow ,wiekszosc prezentuje podobny poziom ale to nie jest norma,po prostu lepiej slychac tych co glosno krzycza. ja oczywiscie tez chamstwa nie popieram,ale trzeba zaplacic jakas cene za demokracje i wolnosc slowa,mam pare lat wiec pamietam inne czasy.

nie dziwie sie ze im nerwy puszczaja-pare lat zajmowalem sie tym interesem i wiem jak to wyglada od srodka.wszystko pieknie idzie co 2 miesiace nowe autko a tu pare dni ,karta sie odwraca i komornik sie czai za rogiem-ale upraszczajac sami chodowcy sa sobie winni-prawo podazy i popytu sie klania i mityczne statki z brazylii ktorych nikt jeszcze nie widzial,

 

kazde takie forum zyje z reklam,za kazde 1000 klikniec maja odpowiednia stawke.kazda taka klotnia powoduje reakcje innych internautow i interes pracuje-ten to sam sie kreci bez admina i moderatorow,tylko ze 3tys na rok za serwer,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co gościu test na cierpliwość,czy o co biega?

Zauważ"jarki"że gość najprawdopodobnie się włamał,bo jest nie zarejestrowany.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, już wcześniej się zastanawiałem. Pewnie admin komuś obiecał moderację a teraz się nie odzywa i ta osoba pod pseudonimem próbuje zwrócić na siebie uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę, żadnego postu anety. Skłaniam się osobiście bardziej ku teorii Tekmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widzę, żadnego postu anety.

Post anety jest w temacie o jeden niżej w dziale "Moderatorzy" a tytuł "hej".

Skłaniam się osobiście bardziej ku teorii Tekmie.

Spójrz na mój post poniżej. Można napisać coś na forum nie logując się i będzie oznaczony jako Gość.

 

Coś czuję, że to pisał jeden z aktywniejszych użytkowników forum bo po co miałby niby się ukrywać? Pewnie ktoś, kto się udziela w dziale "Drobiarstwo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę kicha, że niezarejestrowany użytkownik może pisać posty.

Raczej chyba rzadko zdarza się to na forach ?

W sumie czy to coś zmienia. Zawsze i zarejestrowany użytkownik może się trafić postrzelony i będzie wypisywał brednie (co i na tym forum widać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ktoś narozrabiał.Pamiętam że kiedyś byłem nie zalogowany to po kliknięciu w temat moderatorzy wyświetlił mi się komunikat str. dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników a dziś po uwadze "ikcomas"sprawdziłem to i strona się otwiera,i mogę odpowiadać.Ale w temacie maszyny już nie ma na tą chwilę takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację tekmie. Tylko kto maczał w tym palce?

1. Admin coś modyfikuje - najmniej prawdopodobne

2. Ktoś się włamał - tylko po co? no może żeby zrobić psikusa

3. Admin pokłócił się z twórcą forum albo z jakimś moderatorem (a tak na marginesie to jest jeszcze jakiś moderator na tym forum?) - chęć zemsty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej negocjacja warunków zostania moderatorem.A to próbka możliwości.

(lub Aneta zdaje egzamin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys tu prowadzono kursy rolnicze ktore mialy dawac wyksztalcenie rolnicze i prawo do programow rolniczych[mlody rolnik, mgr] okazalo sie ze to jakas kombinacja.ludzie poplacili pieniadze,uczyli sie zaocznie,jezdzili na egzaminy.potem sie okazalo ze te dyplomy to nie warte sa nawet tego papieru na ktorym byly wydrukowane.zrobila sie wojna,klotnie,zadania zwrotu pieniedzy i tematy o tym zostaly szyko i skutecznie zlikwidowane,

 

samo szkolenie[bo trudno to nazwac nauka,przynajmniej tak to wynikalo z tego co pisali sami uczestnicy-szybko to skasowano]] po pewnych modyfikacja znowu mialo byc wazne zostalo nawet na jakis czas wznowione ale teraz chyba zeszlo do podziemia lub na jakas inna strone i pewnie temu ten post.jestem tu pare lat wiec wydaje mi sie ze o to chodzi tej anecie.

 

a ten atak spamerow to gdzie indziej bylby szybko usuniety,ale tu nie ma kto,dobrze ze tylko na niewielka skale i nie weszli wszedzie-pewnie sie skapowali ze to forum powoli zamienia sie w zombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aneta:)Gość

PostWysłany: Czw Lis 4 16:08 GMT 2010 Temat postu: hej:

"Chciałaby, uaktualnić forum i zapytać się czy można w innym terminie napisać egamin, bo mi wyznaczony termin nie pasuje. i co z kasą"

 

Nie sądzę żeby ten post miał coś wspólnego z kursem rolniczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wogóle zauważył, że od kilku dni nowe tematy, po ich przejrzeniu nie tracą żółtej barwy (nie odznaczają się jako przeczytane)? Czy może tylko ja tak mam? Dopiero wylogowanie powoduje, że posty odznaczają się jako przeczytane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba tylko u Ciebie. Sprawdź na innej przeglądarce albo ustawienia cookies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...