Skocz do zawartości
election

Wybory 2010 - Sondaż

Rekomendowane odpowiedzi

a myslisz ze gdyby rzadzil pis to byloby lepiej,ostra jazda zacznie sie dopiero po wyborach parlamentarnych w przyszlym roku,jak pozyczymy[my czyli panstwo] jeszcze ze 100 mliliardow pln i przyjdzie czas na splate dlugow wtedy dopiero bedzie wesolo i grecje bedziemy mieli u siebi-nie my jedni.

ty jestes pierwszym naiwnym i wierzysz politykom-rozwaliles mnie normalnie myslalem ze spadne z fotela .niewazne kto bedzie rzadzil naprawde ciezkie czasy to dopiero ida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodzę sie z przemówcą nie ważne kto bedzie rządził i tak bedzie źle, tylko że... a szkoda nawet gadać o polityce bo żniwa sie zbliżają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przykre ze nie ma zadnej partii chłopskiej, i nie ma nas kto bronic...bo tej która jest u władzy to nie licze, im nie rolnik w głowie tylko koalicje zeby sie załapac na stołek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak przygotowani na wybory? macie juz swoich kandydatów? czym sie kierujecie w wyborze kandydata, tym ze go znacie czy chodzi o partie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze zło czyli to oczym śpiewał Big Cyc w piosence Atak klonów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o czym ta piosenka

w wyborach samorządowych zawsze głosuje na człowieka choć czasem później {po wyborach} potrafi zadziwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Tak że z mocy prawa nastąpiło uśpienie "magików"i czarusiów"."Magików"bo jak dojdą do władzy to pomnożą inwestycje(czytaj powiększą podatki),a "czarusiów" bo poprzedników trzeba zmienić bo nic nie robili.Pójdę do wyborów żeby zmniejszyć szansę takim "magikom"i "czarusiom".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy u nas się dzieja bo jak się dowiedziałem to w naszej komisji obwodowej jest uprawnionych do głosowania 550 osób a na listach jest ponad 600, czyli 50 osób jest domeldowanych nie wiadomo skąd, w kilku komisjach są domeldowane osoby. Walka o władze trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak przygotowani na wybory? macie juz swoich kandydatów? czym sie kierujecie w wyborze kandydata, tym ze go znacie czy chodzi o partie?

Wybory radnych do gmin to głosowanie na człowieka. Podobnie na wójta lub burmisrza.

Niestety wybory do sejmików to głosowanie najpierw na listę a potem na ludka.

Kiedy wreszcie zrobią okręgi jednomandatowe i będziemy mogli wybierać naprawdę tych, których chcemy.

Podobnie powinno być i do sejmu i senatu. OKRĘGI JEDNOMANDATOWE.

A nie przechodzi ktoś kto miał 5-a nawet 10 razy mniej niż zwycięzca w okręgu. A tylko dlatego bo jego partia, w regionie ma słabe poparcie a CZŁOWIEK mimo, że ma duże poparcie w regionie przepada.

Na moje za dużo polityki już na poziomie powiatów i województw.

Ale ja swoje już zrobiłem. Mam nadzieję, że mój przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram Tomku

też byłem i mam nadzieję że zmienimy wójta

ta ordynacja jest do bani {wójt piątą kadencję rządzi}powinno być tak jak na prezydenta dwie i WYNOCHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...