Skocz do zawartości
korsarz

problem

Rekomendowane odpowiedzi

to ty chcesz zainstalowac sterowniki do drukarki czy jakiś program do niej

 

jeżeli chodzi o sterowniki to zrób tak

1)prawy przycisk myszy na "mój komputer"

2) właściwosci

3)zakładka sprzęt

4) przycisk menadzer urządzeń

jeżeli przy jakimś urządzeniu masz zółty lub czerwony znak to

1)prawy przycisk myszy na tym urządzeniu które jest zanaczone żóltym trujątem lub czerwonym krzyzykiem

2)aktualizuj sterownik

3)zaznacz opcje "nie, nie tym razem" dalej

4)zaznacz "instalacja zaawansowana" dalej

5) zaznacz przeszukaj nośnik cd-rom

powinno znaleść sterowniki i wtedy dalej i powinno być oki.

 

Jezeli chodzi o autoodtwarzanie płyty to poczytaj to

http://www.forum.pcfoster.pl/plyta-cd-i-inne-nosniki-nie-uruchamiaja-sie-automatycznie-vt1221.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z płytuy niemogę ruszyć ściągnołem sterowniki do mojej drukarki ze srtony HP i terz nieumiem ruszyć chyba to poddam, nie na moje mozliwości i nerwy. Myślałem że pokaże wam zrzut z ekranu i powiecie mi która ikone mam kliknąć i będzie po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam dokladnie jak to bylo w windows xp bo juz dawno nie uzywalem, ale poszukaj w panelu sterowania drukarki i urzadzenia albo cos podobnego. jezeli jest tam jakas ikonka zainstalowanej drukarki to kliknij na nia i wybierz usun sprzet.(moga byc zainstalowane jakies stery od innej drukarki i dla tego nie dziala).jak juz jest pusto to kliknij dodaj drukarke. pozniej instrukcje juz cie powinny poprowadzic. jak gdzies bedzie pytalo skad ma zainstalowac sterownik to wybierz zeby szukalo na plycie. pamietam ze w win xp kiedys tez mialem problem z drukarkami. nie mam zadnego komputera z win xp zeby przypomniec sobie dokladnie jak to robilem, a w moim windowsie jest troche inaczej. dzisiaj w nocy bede raczej do pozna na gg: 2662591 (jestem nie widoczny) wiec mozesz pisac jak bedziesz mi mowic co ci sie wyswietla to mysle ze ci pomoge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie niemoge sobie poradzić z tym zrzutem zainstalowałem od nowa klawiature i nic. Zrobiłem fotke jesli możecie to zerknijcie i pomóżcie z ruszeniem programu od drukarki http://w878.wrzuta.pl/obraz/57cBIq2cJCG/img_0296

a jak klikasz ta ilone w przed ostatnim rzędzie 4 od prawej strony to instalacja sie nie uruchamia? "setup"

bo jeszczer jest możliwosc opdalenia sterownikó po wejsciu do folderu setup lub drivers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzy sie tak jakby instalacja klikam tak jak mi tam każą (zainstaluj dodatkowe oprogramowanie) przechodze na następną strone i klikam instalacja zalecana i znika mi to okno i jestem w punkcie wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pewnie tam jest nnapisane ze zainstalowane oprogramowanie bylo najlepsze albo ze nie moglo znalezc sterownika. chyba jak nie usuniesz starych sterownikow to nic z tego nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie niechce zakładac nowego tematu znowu mam problem wywaliłem wszystkie programy od HP chce zainstalować je od nowa z płytki ale plyta nierusza automatycznie klikam otwórz to weyskakuje mi nsastępnne okno z różnymi ikonami. Jak zrobić żeby płyta w\ystartowała automatycznie??

Tak się zastanawiam czy czegoś nie uszkodziłeś(usunąłeś coś niepotrzebnie,albo coś zostało)?Jeżeli płyta nie rusza ani program z internetu,to różnie może być.Nie masz fachowca pod ręką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plyta nie zawsze rusza z autostartu. ruszy tylko wtedy jezeli jest na niej plik autorun.ini lub autorun.exe. w przeciwnym razie nie ruszy. jezeli mowisz ze usunales wczesniejsze sterowniki to zobacz czy usunela sie drukarka jako sprzet do konca. jezeli nie to usun i zacznij wgrywac od nowa przez panel sterowania od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z instalacją sterowników z płyty prawdopodobnie dlatego, że w systemie są "pozostałości" po poprzednim oprogramowaniu. Przed instalacją najlepiej jest dokładnie "wyczyścić" komputer. Kolega poniżej podał Ci dobry link z poradami jak i za pomocą jakich programów wyczyścić komputer. Obawiam się jednak, że możesz mieć problemy z obsługą tych aplikacji.

 

Zgadzam się z autorem tego tematu na elektrodzie, że najlepiej zacząć od sprawdzenia komputera pod kątem złośliwego oprogramowania, ot tak na wszelki wypadek. Program, który przytoczony jest w tamtym temacie "Malwarebytes Anti-Malware" jest dość dobry i prosty w obsłudze - spróbuj zainstalować i przeskanować system. - Jeśli będziesz miał problemy z obsługą to napisz. Jeśli chcesz ominąć ten krok, to proponuję ściągnąć i zainstalować jeden z programów, które oczyszczają komputer za pomocą jednego kliknięcia. Wybór jest dość duży, ale Tobie może pasować CCleaner (jest po polsku). Zainstaluj, przeczyść komputer i spróbuj zainstalować płytę.

 

Niestety domyślam się, że Twój komputer przydałoby się porządnie wyczyścić z nieczystości internetowych, programowych i wszystkich innych (chyba, że się mylę i już to robiłeś). Jeśli tak to daj znać, postaram napisać się jakiś obszerny poradnik na ten temat. Jest to sprawa dość poważna i tak w jednym poście to można tylko opisać po łebkach. Daj znać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer miałem formatowany kilka miesiecy temu do skanowania mam wgrany program AVG. Ja troche na dziko wywaliłem to stare oprogramowanie od HP niechciały mi sie niekture rzeczy odinstalować to tak wywalałem aż to wywaliłem i może zostały jakieś smieci. Żeby znaleźć i usunąć te pozostałości po starym programie to musze zainstalować jakiś program??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi Korsarz czy jak np. w Wordzie klikniesz z menu u gory Plik--->Drukuj to tam w okienku "drukowanie" gdzie jest drukarka to jest wpisana nazwa jakiejs drukarki? chodzi mi o takie male okienko ktore mozna rozwinac. tam powinny byc nazwy zainstalowanych drukarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak otworze worda i najade kursorem na opcje drukowania (bez naciskania) to pokazuje mi sie taka informacja(plik drukuj domyslny hp photosmart c 3100 series

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak sie pokazuje to znaczy ze nie usunales do konca sterownikow. a jak klikniesz drukuj to drukuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz gg to pisz pod nr 2662591. bede ci mowil po kolei co naciskac. windows xp jest ulomny jesli chodzi o sterowniki i czasem sa problemy z zainstallowaniem ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korsarz - byś może napisał czy Ty i komputer już się trochę polubiliście ? Czy jeszcze koty na sobie drzecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha rusin mi pomógł z drukarką, miałem zainstalowanych kilka drukarek a domyslną nie tą co miała drukować. A do zrzutów zainstalowałem program, narazie jest ok, jak bede miał problem to sie zgłosze, mam nadzieje że pomożecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znowu niemogę sobie poradzić, kiedyś kupiłem sobie aparat cyfrowy robilem zdjęcia ale miałem go źle ustawiony i co przeżuciłem zdjęcia do kompa to zaczynał mi je numerować od poczatku ale drugich fotek juz niemoglem zapisać w tym samym folderze co pierwsze bo numery byly takie same więc zapisywalem je w osobnych folderach idzie to jakoś automatycznie pozmieniac aby wszystkie fotki wrzucić do jednego folderu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie, jeśli im pozmieniasz nazwy.

W aparacie powinieneś mieć opcję dotyczącą nazw plików. Poszukaj i ustaw aby nadawał nazwy z datą zrobienia zdjęcia i problem na przyszłość masz rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale tych fotek troche mam i każdą z osobna ręcznie zmieniać numer to troche zmudna robota byu była, w aparacie już mam ustawione że niekasuje mi się numer tylko każde zdjęcie ma inny (rosnąco)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie wiem jak u Ciebie,ale możesz spróbować.W folderze lewym przyciskiem myszy zaznacz kilka zdjęć,a następnie prawo klik i wybierz zmień nazwę np. zima i program kolejne zdjęcia ponumeruje np.zima1,następne zima2 itd.a wtedy możesz skopiować i przenieść do zadanego folderu. U mnie w Viście ten sposób działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Panasoniku mam opcje numerowania zdjęc, moge zapisywać z nowymi nazwami lub od począdku pierwsze wolne, moze jest u ciebie taka opcja. Jaki masz aparat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...