Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:04 Pon 1 Cze 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 598, 599, 600 ... 2374, 2375, 2376  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz1986

PostWysłany: 09:33 Pon 28 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misio Mały chyba desperant. .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
misio

PostWysłany: 20:55 Nie 27 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stare ale jare Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mały1

PostWysłany: 12:03 Nie 27 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy lek--co dla nie których :wink: https://www.youtube.com/watch?v=M6wRnouGZFQ
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 12:42 Czw 24 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jemu już całkiem odbiło teraz francuskiego się uczy .wesołych świąt dla wszystkich bez wyjątku. Evil or Very Mad Very Happy Very Happy
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 09:09 Czw 24 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manius! Bardzo ładne. Lubie Cie. Nie podejrzewałam Cię szczerze mówiąc.. Życzę wszystkim spokojnych, wesołych, pełnych miłości Świat i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Może wreszcie trochę spokoju..
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 19:47 Sro 23 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkiego dobrego na święta i 2016
https://www.youtube.com/watch?v=aIx7z7J6uew
Very Happy
Powrót do góry
PASIKONIK1

PostWysłany: 10:43 Sro 23 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
ciężki napisał:
I jeszcze Pasikoniku dodam, z historii, że jak nasz kurczak był po 2,30-2,40zł/kg
ŻYWEGO- a cena ta była bardzo cienka bo zużycia dużo większe, to loco Szczecin był po 1,20 za ubitego. Dasz temu radę ??? Nie licz na sprawiedliwość bo się nie doliczysz.

Dokładnie tak
Medox,ja pamiętam gorsze czasy od tych tu opisywanych a mianowicie czasy wojny w zatoce Perskiej w 1992 roku gdzie propozycje ubojni były aby kurczęta wypuszczać do lasu bo najpierw zaimportowano jaja wylęgowe z Holandi a gdy lęgły się z nich pisklęta przywieziono gotowe również z Holandi i gdy już były odchowane do uboju sprowadzono góry mięsa drobiowego do Polski gdyż obowiązywało embargo na dostawy do Iraku z którym handlowali "Żydzi Europy" jak są nazywani tam Holendrzy.To była szkoła przetrwania,dzisiaj można związać się z odbiorcą dobrą umową,ubezpieczyć transakcje na różne sposoby i się rozwijać na solidnych podstawach .pisałem o takich właśnie możliwościach,zawsze można wieszczyć na 1000 sposobów kasandryczne opowieści.
Powrót do góry
wielkopolanin 2000

PostWysłany: 01:25 Sro 23 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jednej z ubojni, do której zdaje kury mroźnia która stała pusta przez rok to od ponad miesiąca jest już zapełniona w dużym stopniu. A terminy skupu żywca są przyśpieszone o pare dni. Jak sam właściciel twierdzi - takie okazje nie są zbyt czesto, nawiązywał do roku 2008.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 23:53 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciężki napisał:
I jeszcze Pasikoniku dodam, z historii, że jak nasz kurczak był po 2,30-2,40zł/kg
ŻYWEGO- a cena ta była bardzo cienka bo zużycia dużo większe, to loco Szczecin był po 1,20 za ubitego. Dasz temu radę ??? Nie licz na sprawiedliwość bo się nie doliczysz.

Dokładnie tak
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 21:39 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o swięta to 24 ego wam składam .żeldrob nie bądz tajemniczy tylko wywal flaki na wieszch.a i jeszcze mam pytanie do misia .kiedy zaczniesz dopłacać za czyste łapki Question bo ja już kury kąpie przed łapaniem .za 3.2netto
Powrót do góry
ciężki

PostWysłany: 21:28 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 21:24 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maniek123 napisał:
predo masz rację
ale uważaj bo może bugi jest od pisaurów
i o 6 rano Ci do drzwi załomocą
a co do grubaski, to chyba też masz rację
kobita się do dyszla układa Very Happy Very Happy Very Happy
3,1
maniuś miałem już jeden najazd na rowerze jak chciałem tone nawozów kupić .po akcji brejwicunia.a potem pani przesiadła się do furgona z rowerem a to miał być urząd statystyczny .
Powrót do góry
ciężki

PostWysłany: 21:19 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niczyje dni Kaszubek nie są policzone jeżeli hodowca współpracuje z ubojnią która posiada swoje miejsce w rynku i zna swoje potrzeby i pod jej potrzeby się produkuje a pracuje się dla wspólnego interesu w którym ma być wilk syty i wilk syty.Aby taki układ miał miejsce jest pole do negocjacji.WSZYSTKIEGO DOBREGO WSZYSTKIM ŻYCZY PASIKONIK NUMER ONE

Znać że jesteś młody i nie wiesz jak bywało. Jeśli przyjdzie coś z USA to cena będzie dramatycznie niska.I co? ubojnie skalkulują cenę za jaką mogą kupić żeby móc sprzedać. A ty możesz sobie skalkulować ile dołożysz. Ubojnie będą żyły tak długo jak będziemy hodować , a będziemy hodować aż do licytacji - no chyba że mądrzy zaprzestaną i przeżyją jakoś z oszczędności. Bo kiedyś sytuacja może znów się odwrócić.
Powrót do góry
bogus

PostWysłany: 18:09 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wole byc z pisuarow niz tych platformy oszustow, skoro medox taki fachowiec to juz trzeba przestac bawic sie z kurczakami bo nie ma sensu za taka cene, medox to ptasi mozdzek ni jednego grosza warty
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 15:50 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jesteście naiwni Mr. Green bogus to przecież "stary" forumowicz tylko pod innym nickiem ? Nie kojarzycie Question Shocked Razz
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 15:14 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predo masz rację
ale uważaj bo może bugi jest od pisaurów
i o 6 rano Ci do drzwi załomocą
a co do grubaski, to chyba też masz rację
kobita się do dyszla układa Very Happy Very Happy Very Happy
3,1
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 14:22 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo oni lubią sami się podniecać .do skarpetki. Very Happy
Powrót do góry
imondo

PostWysłany: 14:15 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Oj boguś ,boguś,kiedyś ,dwano temu ,był tu też ktoś ,kto kwestionował moje prognozy.Kazał mi podać za ile będzie sprzedawał kury za dwa miesiące z dokładnością do 10gr.Jeśli trafie ,miał już nigdy nie powiedzieć nic na mój temat.Przepowiedziałem mu 3.20netto.Sprzedawał po 3.20 -3.30 .Słowa dotrzymał,nigdy już nic nie powiedział
Może zrobimy doświadczenie i założymy się jaka będzie cena koniec lutego/początek marca? Ja mówię 2,60-2.80maks i robienie laski przez telefon ,żeby odebrać towar

Medox. Czy Twoje prognozy są trafne w 10 czy w niebo to już inny temat ale po kiego dyskutujesz i się tłumaczysz komuś takiemu jak jak bugi, tak nisko upadłeś chłopie?

Zdrowych i pogodnych Świąt życzę.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 14:07 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maniuś ona wyszła za mąż .i teraz chłop jej wytłumaczył aby się nie wtrącała między wódkę a zakonskę .
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 12:17 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co coś tłumaczyć bugiemy
po pierwsze to stary dziad, najstarszy hodowca w województwie
po drugie to g.łupi g.łupek
chociaż po nie wyparzonej m,.ordzie sądząc
to chłop panie na całą wieś, aż się patrzy
tylko we łbie serwolatka

3,10 dzisiaj

grubasko czegoś sie pospała i nie reagujesz na bugiego
nie merytorycznie i bez podawania ceny

grubasko, czyzbyś miałą drugiego ulubieńca
czy realizujesz jakieś swoje partykularne cele??

oj grubasko
Very Happy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:02 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj boguś ,boguś,kiedyś ,dwano temu ,był tu też ktoś ,kto kwestionował moje prognozy.Kazał mi podać za ile będzie sprzedawał kury za dwa miesiące z dokładnością do 10gr.Jeśli trafie ,miał już nigdy nie powiedzieć nic na mój temat.Przepowiedziałem mu 3.20netto.Sprzedawał po 3.20 -3.30 .Słowa dotrzymał,nigdy już nic nie powiedział
Może zrobimy doświadczenie i założymy się jaka będzie cena koniec lutego/początek marca? Ja mówię 2,60-2.80maks i robienie laski przez telefon ,żeby odebrać towar
Powrót do góry
bogus

PostWysłany: 11:25 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox to zadne czary tylko spekulacje wyssane z palca a twoje prognozy sie nie sprawdzaja nawet w jednym procencie
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:09 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasikonik ok,pod warunkiem ,że ta ubojnia znajdzie zbyt na Księżycu w cenach oderwanych od rynku
Boguś sieroto ,jakbyś czytał to forum ,to byś wiedział ,że skuteczność moich prognoz jest średnio 8na10 ,czyli np wyższa niż komputerowych modeli prognozy pogody,które przepowiadają pogodę z tygodniowym wyprzedzeniem,moje zaś prognozy są z 2-3miesięcznym wyprzedzeniem.Nie ma więc na żadnym rynku dokładniejszych prognoz niż moje
Jakbyś tu był dłużej ,to byś pamiętał pewien wrzesień ,kiedy wszyscy ,nawet analitycy BGŻ ,trąbili o przewidywanych niskich cenach na owy wrzesień (a było to jakoś w lipcu i było związane z załamaniem cen w pewnym okresie),a ja pisałem tu do kolegów na forum ,wkładajcie na wrzesień bo będzie cena jak byk i było 4.50netto Laughing To są bracie czary
Powrót do góry
bogus

PostWysłany: 09:29 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox po co sie wypowiadasz i prorokujesz ceny, ty sie na niczym nie zna, kazdy moze sobie tak prorokowac ceny sa slabe i beda ponizej kosztow przez najblizsze lata az sie zmniejszy nadprodukcja
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 09:24 Wto 22 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PASIKONIK1 jeżeli jakimś cudem Europa wywinie się od Umowy o wolnym handlu z USA to masz, mamy cień szansy ,a jeżeli nie to razem z wieloma ubojniami pójdziemy z torb......
Kazdy nawet kiepski ekspert mówi że po wejsciu w życie umowy o wolnym handlu z USA rolnictwo będzie pierwszą branżą którą zatrzęsie i nie mam na mysli produkcji sałaty.....
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 598, 599, 600 ... 2374, 2375, 2376  Następny
Strona 599 z 2376

Skocz do: