Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jajcarek, Skończ palancie, skończ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ku.rwa debil jakich mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze was KOLEDZY NA DOBRE I NA ZLE nie komentujcie go wogole , tak bedzie lepiej dla tego forum nie zaleznie jakie macie zdanie odnosnie cen !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
następny dupek ze śląska szuka zaczepki !!
Jako osoba wielce duchowna spróbuję ci pomóc. Wsłuchaj się synu co do ciebie powiem i przedumaj to całym swoim umysłem.

Jeżeli jedna osoba mówi do ciebie że jest z tobą coś nie tak. Możesz to zignorowac.

Jeżeli dwie osoby tak mówią. Trzeba się nad tym zastanowic.

Jeśli trzy osoby tak mówią. To pewnie tak jest.

Kiedy zbiera się więcej jak trzech, to na 100% coś ci dolega o czym wiedzą wszyscy, oprócz CIEBIE!!!! AMEN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo kolego. Trafiasz w sedno problemu którego 99% biznes-cwaniaków razem z tobą tej branży (hodowli) nie rozumie i nigdy nie zrozumie.

Może ich dzieci.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to post dla przypomnienia, ceny jaj takie same zmieniły się nieco koszty produkcji.

 

zakup;

O 30gr - 32gr

S 18gr - 20gr

1a 15gr - 17gr

1b 13gr - 14gr

2a 11gr - 12gr

 

sprzedaż;

O 36gr - 40gr

S 31gr - 35gr

1a 26gr - 30gr

1b 21gr - 25gr

2a 17gr - 20gr

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brawo kolego. Trafiasz w sedno problemu którego 99% biznes-cwaniaków razem z tobą tej branży (hodowli) nie rozumie i nigdy nie zrozumie.

Może ich dzieci.....

Tyle twój umysł zrozumiał??Nie wiem jak bardzo próbowałeś zrozumiec co do cienie mówią ale wiem jedno. Gdyby przerobic złą energię która w tobie dżemie na energię elektryczną to można by nią zasilic fermy Wożniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeor !!! ty dopiero masz dar zaśmiecania forum.

Jesteś poje:lol:any jak lato z radiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcarek !!!

frajerze zafajdany czerwony psie dostałeś tort podzielony i szczekasz

- za każdym razem będę tępił takiego handlarza, który zapomniał z jakiej wioski się wywodzi – pseudo hodowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apel do ADMINA – dezaktywować handlarzy z tego forum z powodu wulgarnego języka odnoszącego się do producentów jaj.

Ps.

To forum zostało założone przez hodowców, wszystko było OK. dopóty, dopóki nie dołączyła grupa handlarzy, którzy cały czas robią złą atmosferę na tym forum z czego powstają spięcia miedzy producentami, a nimi.

Także.. nic nie stoi na przeszkodzie żeby koledzy, którzy nie zajmują się hodowlą mogli założyć swoje forum i tam miedzy sobą wymieniać się wiadomościami dotyczących swojej branży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie narąbane w mózgach jeden więcej drugi mniej a efekt ten sam

wielkie łajno na rynku i smród a i tak wpływu na nic nie macie boście zacięcy i tylko o pierdołach gadać umiecie panowie nie róbcie z siebie idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. przeor - jestem z tobą, ja też od tych panów nie miałem i nie mam dobrego życia na tym forum, ale nie przejmuj się olej to wszystko, jeszcze chwila i przyjdą lepsze czasy dla drobiarzy, wtedy jak zawsze będę nam tyłki lizać !!!

- koledzy, czy znacie bajkę o gościu, który miał tyle odłożone na czarną godzinę że nie mógł się jej doczekać ??? Żart oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie wielkie G. Wszyscy których znam albo mają już nowe klatki ,albo już powoli kończą modernizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. kaliszef nie jest prawdą że są aż do takiego stopnia modernizowane kurniki, moim zdaniem 60% produkcji nadal jest w starych klatkach, taka wymiana klatek to potężny nakład finansowy, a po takim dołku co nie których kolegów i koleżanek na modernizacje nie będzie stać – z reszto, czas wszystko nam pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE nie będzie polskiego jaja to będziemy handlować zagranicznym , one niczym się nie różni od naszego po za oznaczeniem (podobnie jak 40 % mięsa które pochodzi z Dani Holandii czy Belgi , które jest na polskim rynku ).

Na moje jajo może kosztować 0.50 gr. ja i tak dołoże swoje 20 % , ale wszyscy dobrze wiemy -może po za dwiema osobami na tym forum -że przez najbliższy rok ceny nie pójdą w górę .

pytanie tylko do handlowców . Czy Wy wierzycie , że hodowcy nie mają....... mln

ulokowanych na kolejne pokolenia ?

pozdrawiam.

MIŁEJ NIEDZIELI PANOWIE PRODUCENCI I KOLEDZY HANDLOWCY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał to mam do sprzedania jaja ściółkowe od 1B wzwyż.

 

Po więcej informacji proszę dzwonić pod numer: 502 713 665

Woj. Mazowieckie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jest jak pisala biedrona

 

witam wszystkich handlarzy oj cos mi się zdaje że w tej maszynie która pchała ceny w dół dodano pary i teraz powoli zacznie się piąć do góry moje pytanie po co to wszystko te bicie piany o nadwyżkach jaj na kurnikach żeby dalej pod wstrzymywać tą niską cenę takie robienie z ludzi wariatów nie przystoi o rozsądek nie śmie apelować bo to chyba i tak nic nie da POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jazda na maksa bez trzymanki dwa tygodnie do świąt i są obniżki , koledzy producenci to nie my handlarzyki dzwonimy i ciśniemy cenę

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...