Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Co do urywania telefonów to mocno zastanawiające. Płacę za M od 0,14 do 0,15 i potrzebuję kilka samochodów.Z małym jajkiem to masz rację.Wchodzi sporo. Na mój zakonny nos to sytuacja kryzysowa potrwa jeszcze co najmniej pół roku.Nie widzę na razie pustych kurników a nowe inwestycje wbijają się na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- podaje ceny zakupu na fermach jakie mam zaklepane na nadchodzący tydzień.

 

O - 33gr

S - 23gr

1a - 19gr

1b - 17gr

2a - 15gr

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeor o jakich samochodach mowisz - busy czy tiry jestem wstanie załatwić 1000sk. 2a po 14gr netto, płatność gotowka, jesli jestes zainteresowany daj znac na email

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich czarodziejów (bez urazy koledzy -nie do was) co to dzwonią i szukają paru tirów małego jajka zawsze się kilku znajdzie. Problem w tym że cena najlepiej koło 10 gr za M i przeważnie to już jest n-ta osoba z kolei która by sobie chciała przykleić grosik. Dziwie się czasami takim akcjom, nieraz dzwonią osoby nie mające zielonego pojęcia o jajach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wolny rynek kolego Kaliszef, każdy widzi że na handlu jajem można zarobić więc też sam próbuje coś z tego ugryźć, szkoda tylko że przed świętami się zgłaszają, a nie wtedy kiedy tego jaja jest dużo czyli w wakacje...

Co do zbytu to ja widzę odwrotną sytuację niż opisujesz, że to raczej handlowcy lub pośrednicy szukają jaja i dzwonią po fermach. Ceny loco ferma:

O- 0,32

S- 0,23

Ia- 0,19

Ib-0,17

IIa-0,15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol przeor jesteś zainteresowany tym jajkiem czy tak jak pisze kaliszef - blefujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kol przeor jesteś zainteresowany tym jajkiem czy tak jak pisze kaliszef - blefujesz?
Miałeś mi podać prywatną wiadomośc. Czekam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej czekam na poczatek stycznia

 

Ps. Jestem ciekawy czy ktokolwiek zechce sprzedac badz kupic cokolwiek na tym forum , po tylu milych slowach w obie strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeor, czemu się nie odzywasz czyzbys zrezygnowal na email wyslalem ci wiadomsc z zapytaniem w jaki rejon polski mialyby isc transport - czekam na informacje od ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeor, czemu się nie odzywasz czyzbys zrezygnowal na email wyslalem ci wiadomsc z zapytaniem w jaki rejon polski mialyby isc transport - czekam na informacje od ciebie
Wyślij mi wiadomośc na adres przeorr@gmail.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeor, czemu się nie odzywasz czyzbys zrezygnowal na email wyslalem ci wiadomsc z zapytaniem w jaki rejon polski mialyby isc transport - czekam na informacje od ciebie
Kolego szogun!!! Gdzie twoje tiry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kol. Jacek wysłałem wiadomość.
Kolega Jacek poszedł na całośc!! Czeka na pruby.. Powodzenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego przeor podajesz ze jestes z mazowsza i nic więcej zadnego kontaktu ani miejscowosci wiesz, dziwie sie ze nie mozesz zakupic na swim terenie przeciez jest tyle ferm na mazowszu - cos mni tu nie pasuje Tiry, raczej zmienią kierunek na Słowenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że masz wolne jaja pod dostatkiem to chcę je zakupic.Jest daleko to napisałem ci że odbiorę z miejsca.Myślę że nie masz tych jaj albo chcesz je sprzedac 23.12.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego przeor podajesz ze jestes z mazowsza i nic więcej zadnego kontaktu ani miejscowosci wiesz, dziwie sie ze nie mozesz zakupic na swim terenie przeciez jest tyle ferm na mazowszu - cos mni tu nie pasuje Tiry, raczej zmienią kierunek na Słowenie.
Co ci nie pasuje jak płacę gotówką????Cenę ty mi podałeś!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upss!! Chyba złamałem tajemnicę spowiedzi. To przez eksperymenty. "JAJA Z MARYCHĄ JE ZENIA I ZDZICHO"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Upss!! Chyba złamałem tajemnicę spowiedzi. To przez eksperymenty. "JAJA Z MARYCHĄ JE ZENIA I ZDZICHO"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...