Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 19:54 Pon 1 Cze 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 618, 619, 620 ... 2374, 2375, 2376  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaszubek

PostWysłany: 17:24 Wto 10 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox mądralo leć na księżyc ze swoimi wywodami Laughing
Na Swieta ludzie kupują wszystkiego w nadmiarze bo taka jest w Polsce tradycja,ze niczego nie moze zabraknac. Inna sprawa,ze zapewne duzo żywnosci sie marnuje. Twierdzenie,ze w okresie swiateczno-noworocznym uboje są jak w zwykle tygodnie jest bzdurą !!! Pracownicy ubojni padaja na pysk ze zmeczenia ,a auta nie nadążają wozic żywca,a że mamy 40 procentową nadprodukcje to i nie będzie ceny.
Zresztą jak nadejdzie chlodne lato to także mozemy zapomniec o dobrej cenie Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
predator&obcy

PostWysłany: 16:20 Wto 10 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

james bond Evil or Very Mad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:14 Wto 10 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="real"]A Medox gumowy ma kalędaż. dzisiaj mamy 9.11 następny cykl za około 9 tyg czyli 11.12-a to nie przed, między ani zaraz po świętach :lol: :lol: .
No fakt w okolicy świąt lepiej dziobaków nie mieć ze względu nawet na logistykę sprzedaży.[/quote

Jeżeli dziś czy wczoraj skończył ktoś sprzedawać i obsadzi za tydzień w poniedziałek czy wtorek, to 6 tygodni będzie miał 28grudnia po Świętach,jeśli ktoś skończy sprzedaż np za tydzień w poniedziałek i obsadzi za kolejny tydzień np 23 czy 24 listopada ,to 6 tygodni będzie miał bezpośrednio po Nowym Roku- 4 stycznia.I takich właśnie kur teraz i następnym cyklem jest totalna masa,dlatego teraz tak walnęła cena i dlatego walnie tak po Świętach i po Nowym Roku.Z tą różnicą ,że tam pewnie dojdą jeszcze w tygodniu poświątecznym, nie sprzedane kury ze Świąt ,bo tez jest ich na Święta masę i wypadną dni ubojowe,więc nie spadnie po Świętach na 3.10 ,tylko na na 2.70 .A spadnie pewnie z 3.0-3.10 ,które będzie na Święta
Dość ,że liczyć nie umieta ,to jeszcze kalendarzem posługiwać się też nie umieta
Ktoś pisał,że biją teraz jak na Święta-chłopie ,na Święta to biją tyle ile w zwykłym tygodniu ,albo mniej ,bo nikt nie je kur w w Wigilię ani Święta.Skąd Wy macie to przyzwyczajenie ,z komuny jeszcze ,kiedy szynka była na kartki ,a kurczak był rarytasem?Teraz nawet ten co pod pawilonem stoi ,ma do zerzygania kur na co dzień i nawet on nie je ich w Święta
I jeszcze do piewców powiązania ceny drobiu z kursem Eur- macie Eur po 4.25-4.27 a kurę po 3-3.10 i co ?
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 12:32 Wto 10 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena dla hodowcy zdolowana ,a kurczaczek schodzi jak cieple buleczki Laughing
Ktoś kasę zgarnia......
Na Pomorzu biją drób jak na Boze Narodzenie [ mam na mysli ilosci ]
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 12:21 Wto 10 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pan pikuś
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 10:03 Wto 10 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

global napisał:
mało kurczaka jakie ceny

tak mało, ale w hurcie schodzi...coś mi się wydaję, że kryzys wcześniej przyszedł niż zapowiadali, ale co tam przecież są idioci co w ogóle nie widzą problemu, że jakoś to będzie, że ludzie muszą coś jeść itp itd, ale za jakie pieniądze ma się kręcić ta karuzela?! po 3zł? no to ja wam życzę powodzenia mając jeszcze kredyty na grzbiecie...kryzys budowlany w stosunku do kryzysu w naszej branży jaki się szykuje to był pikuś....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
global

PostWysłany: 09:42 Wto 10 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mało kurczaka jakie ceny
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 08:29 Wto 10 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polikarp89 napisał:
Czyżbyśmy powoli dochodzili do punktu krytycznego, gdzie ubojnie nie są w stanie ubić tyle kurcząt ile jest dostępnych w danym czasie na rynku?

To jest kwestia podkręcenia lini. Zawsze ubiją, nie ma co się martwic. Szkoda tylko ze za 2,8 a nie za 3,8n :0
Powrót do góry
real

PostWysłany: 22:42 Pon 9 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Medox gumowy ma kalędaż. dzisiaj mamy 9.11 następny cykl za około 9 tyg czyli 11.12-a to nie przed, między ani zaraz po świętach Laughing Laughing .
No fakt w okolicy świąt lepiej dziobaków nie mieć ze względu nawet na logistykę sprzedaży.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 21:59 Pon 9 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzejms bond .
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 21:56 Pon 9 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Już mówiłem,nie ma się co dziwić,teraz wychodzą te kurniki ,które następne kury będą miały między Świętami a Nowym Rokiem i zaraz po Nowym Roku,a że jest tego masa to i spada cena.Między Świętami nie będzie 3.10 ,bo tam wypada połowa dni ubojowych ,więc będzie 2.70netto ,plus do tego pewnie nie sprzedane kury sprzed Świąt w wadze 3.40kg i będzie 2.50netto.I dobrze,może dzięki temu jednemu czy dwóm idiotom braknie na postawienie kolejnej hali
proszę cię pszestań jusz pliz Shocked
Powrót do góry
polikarp89

PostWysłany: 19:05 Pon 9 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżbyśmy powoli dochodzili do punktu krytycznego, gdzie ubojnie nie są w stanie ubić tyle kurcząt ile jest dostępnych w danym czasie na rynku?
Powrót do góry
rupek30

PostWysłany: 18:13 Pon 9 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam realna cena to 3.3 3.35 netto nie piszcie głupot 3 zł nie ma takiej ceny Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
gołąb

PostWysłany: 17:54 Pon 9 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla pełnej jasności :
PPR » Aktualności » Zobacz artykuł
Notowania cen na Rynku Elizówka w dniu 06.11.2015

09.11.2015
Lp. Produkt Jm Cena min. Cena max. średnia cena średnia cena z poprzed-niego notowania 03.11 Różnica

art. spożywcze
....................................................................................................
7 jaja klasa "L"(63 g-73 g) szt. 0,35 0,4 0,38 0,38 0
9 kiełbasa zwyczajna kg 6,5 11,03 8,77 8,47 0,3
10 kurczak kg 7,5 7,5 7,5 6,5 1 .....................................................................................................

Lubelski Rynek Hurtowy S.A. w Elizówce
Powrót do góry
gołąb

PostWysłany: 17:44 Pon 9 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Notowania cen na rynku Elizówka (dzisiaj)
------------------------------------------------
10 kurczak kg 7,5 7,5 7,5 6,5
------------------------------------------------
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 14:19 Pon 9 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomyłka, nie na poniedziałek, tylko na piątek
(słowo zostało usunięte)
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 13:58 Pon 9 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no robi się kaszaneczka
u nas mówią na poniedziałek 3 ZERO ZERO
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:22 Pon 9 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już mówiłem,nie ma się co dziwić,teraz wychodzą te kurniki ,które następne kury będą miały między Świętami a Nowym Rokiem i zaraz po Nowym Roku,a że jest tego masa to i spada cena.Między Świętami nie będzie 3.10 ,bo tam wypada połowa dni ubojowych ,więc będzie 2.70netto ,plus do tego pewnie nie sprzedane kury sprzed Świąt w wadze 3.40kg i będzie 2.50netto.I dobrze,może dzięki temu jednemu czy dwóm idiotom braknie na postawienie kolejnej hali
Powrót do góry
Podlasin111

PostWysłany: 10:44 Pon 9 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena na jutro 3,10 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 12:51 Nie 8 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

imondo napisał:
ksiaze napisał:
s69 napisał:
Żebyście wiedzieli jakie są wstawienia listopadowe to byście koledzy do stycznia kurnik zamknęli. Na Święta armagedon nie do zjedzenia. A po świętach jeszcze wiecej? Kto wpadł na pomysłż ze po świętach potrzebna jest góra męcha? Coś mi się wydaje że będzie powtórka z przed kilku lat jak to Staszek z Zenkiem na wolnym rynku hodowali do 9 tyg przez cały styczeń.

Jeszcze kilka dni temu goliłem po 3,45n a teraz można juz o takiej cenie pomarzyć. 3,30n to już sufit.

ta góra mięcha będzie od teraz zawsze...gdyby jakaś siła zatrzymała nasz eksport jesteśmy ugotowani, i trzeba by już wszystkich z domu wysłać do roboty do Anglii żeby było z czego dokładać, no al to było do przewidzenia i znów mali wyjdą obronna ręka Very Happy

Taaa Ja mam 2 hale bez kredytów , pracowników, ZUSów. Żyję sobie zdrowo i bez zbytnich nerwów. Jestem maluczki Twisted Evil

to Ty kolego żaden drobiarz nie jesteś masz ZOO

Kiedyś pisałem złóżcie kase kupcie zakłady drobiarskie w Niemczech i płacicie niemieckim drobiarza po 50 centów za ich drób .Wam sie szybko poprawi a sami zobaczycie jak walczyć o swoje bo oni w pierwszym tygodniu beda wiedzieć jak o swoje walczyc Laughing
Powrót do góry
otis7680

PostWysłany: 12:29 Nie 8 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena na poniedziałek 3.2 n Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
ciężki

PostWysłany: 11:02 Nie 8 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kiedyś pisałem że jak klęknie export to będzie dramat, ale koryś z was mądrych odpisał, że jestem ciężki i ciężko- myślący. Jesteśmy potęgą w produkcji brojlera w europie, ale nie takie potęgi zdychały, nasz przemysł rozparcelowany, to dlaczego by nie uziemić drobiarstwa? Przybędzie całe mnóstwo poddanych /kredytobiorcy/. Ja też jestem wolny od obciążeń i spokojnie obserwuję nadchodzącą przepaść. Będzie wołanie ratunku.
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 12:20 Sob 7 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

imondo napisał:
ksiaze napisał:
s69 napisał:
Żebyście wiedzieli jakie są wstawienia listopadowe to byście koledzy do stycznia kurnik zamknęli. Na Święta armagedon nie do zjedzenia. A po świętach jeszcze wiecej? Kto wpadł na pomysłż ze po świętach potrzebna jest góra męcha? Coś mi się wydaje że będzie powtórka z przed kilku lat jak to Staszek z Zenkiem na wolnym rynku hodowali do 9 tyg przez cały styczeń.

Jeszcze kilka dni temu goliłem po 3,45n a teraz można juz o takiej cenie pomarzyć. 3,30n to już sufit.

ta góra mięcha będzie od teraz zawsze...gdyby jakaś siła zatrzymała nasz eksport jesteśmy ugotowani, i trzeba by już wszystkich z domu wysłać do roboty do Anglii żeby było z czego dokładać, no al to było do przewidzenia i znów mali wyjdą obronna ręka Very Happy

Taaa Ja mam 2 hale bez kredytów , pracowników, ZUSów. Żyję sobie zdrowo i bez zbytnich nerwów. Jestem maluczki Twisted Evil

ja też Smile
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 12:15 Sob 7 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie ten głupi yogi płaci 3.1 https://www.youtube.com/watch?v=lNIQdQFRoR4
Powrót do góry
imondo

PostWysłany: 23:35 Pią 6 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Nie ,nie wiem.Wiem,że nie da się utrzymać ceny przy tej ilości żywca
Zamelduję się tutaj 20grudnia Laughing Laughing

I co z tym 20 grudnia? Nadal ujadasz jak wściekły pies ? Gdzie Twój honor. Shocked
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 618, 619, 620 ... 2374, 2375, 2376  Następny
Strona 619 z 2376

Skocz do: