Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

numerek, mnie nie musisz uświadamiać, uświadom swoich kolegów, przywróć ich do porządku w ich wpisach nic mądrego, totalne bzdury na poziomie przedszkola . Tyle nienawiści przez was przemawia, nie potraficie z szacunkiem rozmawiać z hodowcą. Z wami trudno podjąć jakakolwiek sensowną rozmowę, a przecież te forum po to powstało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

’przeor, widać iż należnych do ludzi wytrwałych, trudno byś się nie bronił przed takimi atakami, powiem Ci grzecznie ... rynek to nie guma.

Jeżeli coś ma się poprawić to tylko po przez ograniczenia produkcji.

W każdej dziedzinie gospodarki wolnorynkowej decyduje rynek konsumenta, a nie producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. szogun, jestem pod wrażeniem, jak do tej pory jesteś pierwszy który mi nie przypiął łatki.

Pozdrowienia dla ciebie oraz wszystkich użytkownikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za cudowna przemiana??!! Niczym Jarosław przed wyborami. Mój dublu!! Ty nie przezywasz?? Nie zaczepiasz?? Nie pouczasz?? Dasz radę tak na dłuższą metę?? Wyczuwam jakiś podstęp!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. przeor !!!

zadaje sobie pytanie co ty właściwie robisz na tym forum, co cię wiążę, kogo reprezentujesz, robisz zadymę miedzy nami uczestnikami, strugasz ważniaka nic więcej, lubisz jak otrzymujesz kloaki od handlowców.

Lepiej napisz jakie są u ciebie ceny jeśli masz z ta branżą coś wspólnego, zmień styl i sens swoich wypowiedzi.

- bez odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napiszę, po głupiemu, to co chcesz usłyszeć. To kim będę??? Producentem,handlarzem czy baranem!!! Ludzie nie dzielą się na producentów i handlarzy, tylko na mądrych i głupich...

ale czad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!!!

koledzy,ile teraz żądają średnio za 1 dniowe kurki nieśne?

 

kol. Jacek nasza ferma za jednodniówki ostatnio płaciła 2,05zł netto – podrożało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbuk jajo chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś po sobocie , mam propozycję strzel barana wścianę może przejdzie Ci .Kol przeor co w twoim zakonie będziemy obniżać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Jajo i tym podobni moze strzelcie sobie BARANA zbiorowego i przestancie zasmiecac TO FORUM !!! Forum ma temat : CENY JAJ.. Proponuje psychiatre dla tych ktorzy tego nie rozumieja !!! Ceny na dzis na fermie do hurtu : Ex-0.32 , 0-0.24-0.26 , 1A-0.20 1B-0.18-0.16 itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

07 zgłoś się dziś jest styczeń 2011 więc ty moze strzel barana te ceny to chyba z bazaru ile masz tych kur sto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto tu zaśmieca forum i komu psychiatra, ale wiem jak to sprawdzić. 07 zawiozę ci piękne jaja z mojego zakonu i zapłacisz mi o 0,02 zł od tego co wypisujesz.Ile jesteś w stanie przyjąć?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stol a nozyce sie odezwa Na dzis mam okrojona produkcje 80 tys. dziennie i widze ze co niektorym strzyka ze sa normalni odbiorcy ktorzy placa na ten czas 0.2-0.19 za 1A . A jesli mam taka potrzebe to nawet za 0.10 oddam na przetworstwo a nie takim hiena jakich tu pelno na tym forum ! Pozdrawiam i zycze wszystkim producentom jak najmniej skoczkow i ziejacych nienawiscia handlarzy takich jak ponizej !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kto tu zieja nienawiścią??? Na przetwórstwo po 0,10zł ?? To czemu piszesz na forum jakieś dziwne ceny i wprowadzasz zamęt??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co żałosny jesteś gdyby nie handlarze to dawno by Cię nie było , i napewno nie produkowałbyś tylu jaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Jajo a ty tak nie biadol jak po tyle sprzedaje to jego sprawa najpierw kolego podzwon tam a nie czekaj na telefony jak ci teraz malo to jestem ciekawy jak cena jest wysoka jak skomlesz u hodowcow ze dokladasz do interesu ,firmy nie potrafisz utrzymac za 2-3 grosze narzutu na sklepach z nam takiego u was michaela ktoremu wciaz malo a jakbyscie poszuakli na necie to natraficie na jego post ktory jest ponizej krytyki a jak chcecie kupic tanio jajo to podkarpackie tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z fermą07 jest jeszcze paru handlarzy którzy w tych ciężkich czasach potrafią ograniczyć nieco swój zarobek i dać możliwość hodowcy związać koniec z końcem. Mój stały odbiorca płaci mi niezmiennie od dwóch miesięcy

Ex - 0.28

0 - 0.25

1A - 0.21

1B - 0.17

2A - 0.15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...