Skocz do zawartości
erazmuz

Doradztwo ekologiczne

Rekomendowane odpowiedzi

ODR organizuje kursy rolnictwa ekologicznego na poziomie podstawowym, zachęca się nas rolników na uprawę ekologiczną a pózniej puszcza na głęboką wodę i zapomina o nas.U nas nie organizuje się żadnych spotkań czy szkoleń ekologicznych,niema żadnej literatury książkowej i czasopism.

Organizacja EKOLAND istnieje chyba tylko na papierze.

Mam wrażenie że powinniśmy pochować się w skansenach.

Ciekawy jestem jak jest u was, co o tym myślicie i co z tym "sławnym"EKOLANDEM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skontaktuj się Polskim Towarzystwem Rolnictwa Ekologicznego "Ekogwarancja" w Lublinie. Z tego, co wiem, to oni nie zostawiają w potrzebie. Albo przypnij się do firmy skupującej. Oni też robią szkolenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale rada z deszczu pod rynne

Jak sobie sam nie pomozesz to juz nikt Ci nie pomoże

Rynek eko jest opanowany przez w wiekszości "cwaniaków"

którzy maja w nosie tkz dobro ogółu. Liczy sie jedynie kaaaaaaaaasa i to tylko ich. (słowo zostało usunięte) ma byc mułem do roboty

Wiec z....aj

i ciesz się jeżeli ktos cokowliek od Ciebie kupi.

i nie pekaj o cene dadza Ci byle jaka (przecież masz taaaaaka dotacje)

Mam atest od 92 roku zawsze tak było i chyba juz zrezygnuje ja musze za coś utrzymać rodzine

jak długo można życ mrzonkami??????

hahahah

całuski papap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem świeżo po studiach po tym kierunku....mówię wam z całą odpowiedzialnością nie dajcie się puszczać w maliny z tą ekologią jestem rasową wieśniarą i powiem wprost to idiotyczny wymysł EU. nie opisuję co i jak bo to takie podsumowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekologia ekologii nierówna.

Większość ekologów zapomina, że człowiek to również stworzenie ekologiczne - i nijak nie da rady pochłonąć ziemniaka z zarazą, czy pszenicy ze śniecią cuchnocą. Zastosowanie rozsądnych dawek ś.o.r. jest dużo bardziej przyjazne środowisku niż narażanie się na mykotoksyny!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ekologia ekologii nierówna.

Większość ekologów zapomina, że człowiek to również stworzenie ekologiczne - i nijak nie da rady pochłonąć ziemniaka z zarazą, czy pszenicy ze śniecią cuchnocą. Zastosowanie rozsądnych dawek ś.o.r. jest dużo bardziej przyjazne środowisku niż narażanie się na mykotoksyny!!!

 

Akurat w "ekologicznych 'uprawach coś tam stosuje się do zwalczania wszelkiego robactwa i zarazy(specjalnie piszę w ten s/b) ale nie o to mi chodziło- nie pociągnie się na ekologicznej uprawie itd .dwa lata super dopłaty a potem powoli "padaczkę" się zalicza i ciągle ktoś ci wszędzie włazi i badania ci będzie prowadzić + kupa papierków ,norm zakazów nakazów -w końcu człowiek zapomina jak się nazywa i co właściwie tu robi.A na koniec okazuje się, że nie ma kasy, ziemia jałowa.itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, zgadzam się z Tobą Grażyno.

Jednocześnie mówiliśmy o ziemi - a co ze zwierzątkami, które będą pozbawione antybiotyków (np. na mastitis) .... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopłaty ekologiczne do 2500 zł/ha!!!

 

Proponujemy Państwu doradztwo unijne w zakresie dopłat ekologicznych. Kwota, którą można otrzymać sięga do 2500 zł/ha.

Dodatkowo w naszej ofercie:

- wykonywanie planów rolnośrodowiskowych dla gruntów rolnych na okres 5 lat

- pomoc przy wypełnianiu wniosków

- pomiar gruntu metodą GPS

- wybór odpowiednich sadzonek dla danego terenu po korzystnej cenie (sady owocowe)

 

Dariusz Grenda tel. 506-057-759, biuro@avest.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...