Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:50 Czw 3 Gru 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 693, 694, 695 ... 2499, 2500, 2501  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szu

PostWysłany: 18:09 Czw 3 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
do dwóch lat indyk 4, brojler 2,6 chyba ze rzad wkoncu cos z tym zrobi i wprowadzi min 3km od zabudowań

przyjacielu to nie rozwiązanie .Rozwiązaniem jest znalezienie nowych rynków zbytu

Nie licz ze polacy o 100% bedą jesc więcej mięsa drobiowego lub bedą je dawać psą i kotą

co da ograniczenie wydawania zezwoleń budowanych tylko cene na juz wybudowane budy podniesie

Wam jest potrzebny mocny lider który bedzie Was reprezentował ktoś taki jak Olejniczak z Zwiasku producentów rzepaku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daniel 7791

PostWysłany: 14:14 Czw 3 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś sprzedałem po 3,5n
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
filuś

PostWysłany: 11:45 Czw 3 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwiecien moze zejsc do 2,5br jest duza szansa dla tych co nie chcieli stracic a zaraz z wiosny chcieli odrobic straty i bardzo duzo zarobic 70% ogólnego zywca wychodzi własnie w miesiacu kwietniu to sa 100% info z ubojni bijacych srednio 50tyś/doba.
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 11:13 Czw 3 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do końca marca będzie bardzo dobra cena żywca bo go po prostu już nie ma ale zaraz po świętach armagedon Crying or Very sad Crying or Very sad
Po 20-tym lutym ogrom wstawień i niestety to jest fakt także będziemy mieli powtórkę z kwietnia ubiegłego roku !
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 10:10 Czw 3 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śląsk, małopolska nie ma kurczaka powyżej 2,30 kg
Na wolnym dziś 3,40n do 3,60n
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 07:41 Czw 3 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak żywca podawajcie ceny szukają
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 15:57 Sro 2 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

były marce i kwietnie co i po 4,2 net bywało i nikt sensecji nie robił a jak spadało to o 20gr a dzis jest tak ze za pare godzin sie mozecie dowiedziec ze jest po 3 albo 2,9 dla najbardziej chcacych zarobic i przytrzymujacych takze uciekac jak najszybciej jak urosły
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 13:37 Sro 2 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filuś w marcu będzie bliżej 4 zl jak 3 zł
Kaszuby 3,60n
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 13:21 Sro 2 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
a w sobote 3
filuś cieżko za Tobą nadążyć, jeszcze niedawno pisałeś o mega wstawieniach w marcu i o cenie 3,5 do końca miesiąca...hehe ale tu za klawiaturą każdy mądry
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 09:47 Sro 2 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w sobote 3
Powrót do góry
pawell3131

PostWysłany: 09:38 Sro 2 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LUSZYN słyszałem , że na jutro umówiłeś po 3,90 Smile
Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 09:17 Sro 2 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka cisza w temacie cena brojlera. większość ubojni nie ma co ubić.łódzkie 3.8 >
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:20 Wto 1 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do dwóch lat indyk 4, brojler 2,6 chyba ze rzad wkoncu cos z tym zrobi i wprowadzi min 3km od zabudowań
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 21:07 Wto 1 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy

@filuś wcale głupio nie piszę skoro średnio jest 3,03 to średnio 47gr na kg się dokłada

a to ze ludzie bedą szukać szczecią w indyku tez było do przypuszczenia
tak czy inaczej jezeli nie bedzie biedy to nigdy nic nie zmienicie w tym systemie to jedyny ratunek

Very Happy Very Happy Very Happy
tylko by wszyscy przeżyli
Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 20:52 Wto 1 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="medox"]
LUSZYN napisał:
medox napisał:
filuś napisał:
ładuje pisklaki do kartonów bo od dzis do 20 marca jakies apogeum wstawien co wy oszaleliscie przeciez ubojnia chodzby biła 30%wiecej to i tak tego nie wybija cena pierwsza w tym roku 2.4 net realna na kwietnia

Już o tym pisałem.Niestety dokładnie tak jest,od końca tego tygodnia do końca marca są gigantyczne obsady,luzuje się tak naprawdę dopiero w 14 tygodniu roku (początek kwietnia)
Ci którzy stanęli po wtopie,ruszyli wszyscy naraz w marcu plus i tak było masę w tym terminie zgodnie z planem.Będzie płacz.Ale każdy dzwonił i uparcie chciał wstawić w marcu ,będąc na taki dużym spotkaniu rozmawialiśmy o tym i w zasadzie w każdej wylęgarni to samo.
JAK RADZISZ GURU-NIE WSTAWIAĆ W MARCU-TO JA BĘDĘ PRAWDZIWYM POLAKIEM I PO ZŁOŚCI WSTAWIĘ 10-TEGO MARCA

Luszyn i co uważasz ,że mnie zrobisz na złość?Chłopie wstaw nawet do salonu,żeby więcej.Rzadko zgadzam się z filutem ,bo z reguły ,tak plecie ,jak akurat ma kury ,ale w paru kwestiach się zgadzam ,plus w kwestii bieżącej ,czyli gigantycznych wstawień przez cały marzec.To dość zresztą powszechna informacja.
Jak się coś robi ,to trzeba wychylić czasem czuprynę ponad gnój i zobaczyć co dzieje się na rynku ,gdybyś to zrobił ,to byś wiedział,wiedziałbyś też np jak wielka ilość kurników się buduje i 80% to brojler.Bo najprościej.Indyk pojedyncze przypadki,reprodukcja pojedyncze.Spójrz na północ Polski ,na środkową Polskę ,pogadaj z firmami ,które wyposażają.To jest absolutny kosmos.Myślę ,że w 2016r produkcja podskoczy grubo ponad 10% w skali kraju. Jest jeszcze wiele rzeczy ,które powinieneś wiedzieć.
W końcu będzie,bo musi być,nie ma innego rozwiązania- 50gr dokładki w trakcie roku i dwa letnie rzuty na zero,wtedy wszyscy poczują co to znaczy produkować brojlera w niekończonych ilościach.Rok taki starczy i wywalą się na ryj te bezmyślne głupole mające po 20kurników i w tej chwili kończące budowy kolejnych 10,a takich przypadków są setki.W jednym powiecie Żuromin, powstanie w tym roku kilkadziesiąt nowych hal.W jednym powiecie.I żadna z tych hal nie ma 20 ani 30tys ptaków.Uwierz ,że ani jedna.Nawet 40-stek już się mało buduje
P.S Postaram się pamiętać i zajrzeć tutaj równo ,powiedzmy 6.5tygodnia od 10marca i zapytać po ile sprzedajesz Laughing
PRZEKONAŁEŚ MNIE-NIE WSTAWIAM. Laughing -a tak poważnie to nie musisz przekonywać mnie o skali nowych kurników,ja niczego nie buduje tylko inwestuje (jak ty to piszesz w drugą nogę) a tak naprawdę w trzecią bo z drugiej spokojnie mogę żyć.Moim skromnym zdaniem trzeba wstawiać na maxa, żeby przyspieszyć agonię(nie mylić z -według madoxa)
Powrót do góry
Thatcher

PostWysłany: 18:20 Wto 1 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w sferze plotek i informacji z niepewnego źródła to i ja dodam coś od siebie. Słyszałem że pisklęta indycze zamówione są już do października bieżącego roku.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 13:33 Wto 1 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

średnio paz 3, list 2,8, gr 2,9, stycz 2,9, luty 3,1, teraz 3,5 chodzby cały marzec to srednia za pół roku wychodzi wam 3,03 i jak wy to dalej widzicie nic tylko wziasc łopate i isc dalej kopac zeby o tym nie myslec.tak zrujnowaliscie polskie drobiarstwo
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 13:11 Wto 1 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filuś to Ty zajmujesz się importem , że wiesz kiedy on przychodzi ????
Nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć , że do końca lata będą wstawienia na 110 procent bo nikt nie odpuści myśląc ,żę latem zarobi !!!
Niestety tym razem będzie cieńiutko z ceną do końca roku ,a 3,50 które jest obecnie to jest własnie max w 2016 chyba ,ze trafi się potężny upał w lecie to może chwilowo będzie wyższa cena !
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 12:18 Wto 1 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klaudia napisał:
Kamil1283 napisał:
Kaszuby 3,5zł

Nie wszyscy dają 3,5. Są tacy co dają 3,6 Smile A głupki boją się powalczyć o cenę.

Słyszałem ze FRAJERZY nic nie stoi na przeszkodzi by zmienić branże

ja pierś po 9 zł a cwiartka po 3,50 bez zmian podobno z mongoli
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 09:54 Wto 1 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem tak info sprawdzone i potwierdzone w marcu wstawiaja ci co zawsze wstawiali czyli w styczniu w listop itd. plus ci co mieli po 10 ferm i 4 stały zima puste plus ci co wogóle cała zime mieli puste . powód sprzedawac w kwietniu w czerwcu i sierpniu zeby upału nie odczuc a tu zonk!!!!!!!! bo na te miesiace jest ful do tego w tych miesiacach w tym roku najwiecej ma wchodzic importa i taki taki to hodowca przebiegły chciał byc
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 09:22 Wto 1 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil1283 napisał:
Kaszuby 3,5zł

Nie wszyscy dają 3,5. Są tacy co dają 3,6 Smile A głupki boją się powalczyć o cenę.
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 08:57 Wto 1 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z budowaniem ferm jest w tej chwili tak jakbym chciał postawić sklep ogólnospożywczy koło Biedronki .....
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 08:54 Wto 1 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze ,że budują Laughing Laughing Laughing
Jestem pewien ,że bardzo duży procent tych hal nawet dobrze nie przesiąknie smrodem kurzego gówna.
Bruksela się zatroszczy o nas...... , a Wielki Brat nas wykończy !!!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:31 Wto 1 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem napisać o Żurominie,że kilkaset hal I każdy może sobie sprawdzić sam
Dla przykładu - w zeszłym 2015 roku w JEDNYM POWIECIE W POLSCE o którym wspominałem,JEDNYM,czyli w Żurominie,Sanepid opiniował 125 wniosków w zakresie pozwoleń na budowę ferm drobiarskich.125 wniosków i w każdym tylko dwie hale ,bo tam jednej nikt nie buduję,to już 250 hal.JEDEN POWIAT.JEDEN ROK!!!!
W tym roku ,ktoś kto buduje tam wiele hal (firma budowlana w sensie) ,mówił mi ,że zanosi się tam na nowy rekord
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 05:34 Wto 1 Mar 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety muszę się zgodzić z Medoxem ,że eldorado cenowe w postaci 3,50 zł długo nie potrwa i za chwilę będą kolejne trzy miesiące z ceną poniżej 3 zł. Nie dziwię się np. Cedrobowi,że nabudowali tyle ferm ale zwykłemu Kowalskiemu ,że inwestuje w tą branże to już graniczy samobójstwem . Ale jak to się mówi nic nie trwa wiecznie ..... Jak ktoś ma wątpliwośći niech dobrze popyta np. w BGZ co ich analitycy prognozują na najbliższą przyszłość w temacie hodowli drobiu Crying or Very sad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 693, 694, 695 ... 2499, 2500, 2501  Następny
Strona 694 z 2501

Skocz do: