Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ; nawet dziś w dobie takiego kryzysu, ZERO myślenia ,pełna obsada, bo inni na pewno przy tych cenach nie wstawili to ja zarobię ,zaraz się odwróci i będzie kasa. NIE BĘDZIE. W okolicach przełomu lipca i sierpnia – do tego czasu oddacie co do grosza wszystko co zarobiliście i jeszcze braknie. Myślę że już oddaliście ,teraz pojedziecie w przepaść poniżej kreski i dobrze, niech butni cwaniacy ,kurzy businessmani mądrzejsi od wszystkich, nie potrzebujący rozmów ,własnego lobby ,związku mają nauczkę. Gdyby wszystkie zasady ekonomii i zdrowego rozsądku odwrócił do góry nogami to ukazałby się obraz kurzego businessmana ledwie wystającego z gnoju.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeor, o czym chcesz debatować z hodowcami, najpierw zapytaj nas czy można.
Nigdy nie pisałem kim jestem!!! Pisałem natomiast że ludzie nie dzielą się na "handlarzy" i "hodowców" , tych co dopiero cokolwiek zaczynają i tych co za chwilę skończą!!! Ludzie dzielą się na mądrych i głupich!!!!!! Produkuję jaja od 1991 roku ale nie chciałem podawać głupich wpisów typu ja sprzedaję wszystko po 0,22 i mnie ten kryzys nic nie zrobi lub że wszystkiemu winni są handlarze. Widzę na tym forum odwrotność. To nieustannie pseudo producenci atakują wszystkich handlowców!!! WSZYSTKICH GORĄCO POZDRAWIAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol zbuk po raz pierwszy popieram twoje zdanie dziwne ale prawdziwe , a co do przeora to nie atakuj , nie masz powodu tyle ile jaj sprzedaje w ciągu dnia to nie wiem czy jest taka produkcja na tym forum i płaci godziwie , tak mówią producenci którzy z nim handlują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Produkuję jaja od 1991 roku ale nie chciałem podawać głupich wpisów, gdyż sprzedałem wszystkie kury i jaja po 0,25gr (salcia) i mnie ten kryzys nic nie zrobi

 

ale czad........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol szogun prosze ceny jaj

jak kupuje

 

L 0,15

1b nie ma jest m w cenie 2a

2a 0,12

2b,3 w cenie 0,08g

 

Tak kupuję dolicz grosz i od sprzedam

Nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje ci tak niskiego zakupu, znam takich co jeszcze taniej kupują.

- płacisz gotówką czy na termin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tyle ile jaj sprzedaje w ciągu dnia to nie wiem czy jest taka produkcja na tym forum i płacę godziwie po 30 dniach płacąc za....

L 0,15gr ; 1b mam w cenie 2a 0,12gr; 2b i 3 0,08gr

producenci z którymi handluje, od niedawna nazwali mnie ojcem chrzestnym, nasz zbawca - tak mówią

 

ale czad .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Jajo

"Nie puszczone bąki unoszą się do mózgu, stąd biorą się posrane myśli"

 

ale czad ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego big jajo możesz zdradzić jakie ilości dziennie przerzucasz tego cennego towaru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupimy każdą ilość Żywca kury nioski i mięsnej z woj. Pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawskopomorskiego, i warmońsko-mazurskie.

 

Ubojnia Drobiu

woj. Pomorskie

Tel: 606 640 125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisza ze kurę tną na maxa, a tu trzeba sie prosić, az dziw ze cena taka marna za jajo, oj jeszcze trochę potrwa ten dołek.

Najwyraźniej jajo jeszcze opłaca sie produkować, bo jak inaczej wytłumaczyć nowe obsady w miejsce nie az tak starych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak pisałem dopiero mniej niż 15 gr to jest dopiero dokładką i dlatego wszyscy jeszcze trzymają kurkę, bo inaczej jak koszta były by 25 gr, czyli cena, której dawno my WSZYSCY nie pamiętamy już nie było by nadprodukcji jaj tak czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK CZY INACZEJ 35 GR PA PA PA PA PA PA PA I TAK JESZCE DLUGO, DLUGO NIE

PAROWKOZERCOM MOWIMY NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie piszcie ze jestem zly , to nie ja dzwonie, tylko wy dzwonicie do mnie. ja mówie , 1B 12, a wy ok. więc raz dwa jazda, jazda , nikogo do niczego nie przymuszam. Towar przyjezdza - towar wyjezdza i jest ok. Ja mam 3 gr gra, gra, gra ,oby tak dalej. Niezależnie od tego czy bede exportowal czy importwal wszystko mi jedno, aby bylo te 2 czy 3 grosze

 

POZDROWIENIA DLA KOLEGI FERMA 07- OD WROZBITY, JASNOWIDZA KLAMCY , OSZUSTA , ZWAL JAK ZWAL OLIWA PODOBNO ZAWSZE WYPŁYWA KOLEGO ŚCIEMNIACZU HAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAAAHA

UWIELBIAM CIĘ POTENTACIE, SZEJKU TY MÓJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcarek i Big Jajo - chłopy

 

- idźcie do lekarza prywatnie, bo ten co was leczy na ubezpieczenie, robi was w h...ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeor' gratulację za świetny dowcip , co nie zmienia że jesteś BARANEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z forum ceny pszenicy ,wezcie tego przeora bo on tam ferment sieje gorszy niz tu i szkodzi wam bo powoluje sie na ministrow szkodnikow tańskich a rolnicy tego nie lubia i komu innemu taniej sprzedadza a jemu zapora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolega Jajcarek tak jak my wszczyscy koledzy zyjemy tym forum (wystarczy popatrzec o ktorej piszemy ) a ze sie troszke wyluzowal no co tez czlowiek a dla wiedzy wszytkich piszcie co chcecie tu wogole nie ma moderatorow chyba ze zjade ich od swin to moze mnie skasuja : ) jeden wielki burdel a tak poza tym to ta sytuacjia samego Kolege Jajcarka przerasta jak dlugo moze trwac ta hossa wiec juz sie zaczyna martwic o hodowcow i chce Wam przekazac wazna wiadomosc ale coz My nie jestesmy Wami a Wy Nami wiec jest jak jest i z tym podejsciem nic dalej sie nie zmieni ale trzeba dodac do tego ze nie tylko w Polsce sie hoduje a ta sytuacjia panuje wcalej Europie ale i takze Azji Mniejsze czy Wiekszej Pozdrawiam i zycze wszystkim wiekszego humoru nie zaleznie od sytuacji (wypowiedz z 8 stycznia jajka big dutchmana - no coz nowy handlowiec ale i tak mu dobrze poszlo wyslal oferty taniej o 3 grosze niz mu kazano )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...