Skocz do zawartości
Marek Sz

Wszystko o ciągnikach Fendt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie do użytkowników ciągników Fendt 612 Ls o jakieś opinie na ich temat. Np. Jakie spalanie i jak z awaryjnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałbym przed wiosną wymienić olej w skrzyni w moim 515c. Od niedawna mam ciągnik i szczerze powiedziawszy nie wiem ile oleju kupić, gdzie znajduję się filtr do skrzyni biegów i czy samemu dam radę wymienić. Proszę o radę i jakieś wskazówki. Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wykonaj telefon do serwisu i oni Ci dokłądnie powiedza jaki olei ile i co trzeba zrobić żeby wymienić i gdzie znalesć spust i wlew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaproponują Hydramot Tytan , pewnie około 30 litrów, filtr oleju weź orginalny. W ciągniku jest on za tylnym lewym kołem przy moście. A w skrytce w oparciu siedzenia nie ma instrukcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena netto. Jak będę przejeżdżał to zajadę i zobaczę, ale sprzedawcę mogę polecić, nie handluje "złomem", sam kupowałem u niego ciągnik 3 lata temu i jak na razie nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy wie ktos ile powinny wynosic luzy na zaworach w silniku fenda 612 LS 86r z gory dziekuje za pomoc a i czy to mozliwe ze silnik w nim idzie w lewa strone ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego służy niebieski przycisk na słupku(pod przyciskiem gdzie włącza się przedni napęd) w fendzie seri 300??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze co to za blad jak sie lampka zapala 3 razy potem przerwa i 7 razy? fendt 312lsa 92r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten niebieski przyciski jest to wláczanie drugiej pompy hydraulicznej, ta wajcha szara z tylu ciagnika to blokada podnosnika,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd nr 5.1.98 przy 512. Poproszę o pomoc. Prawdopodobnie jakiś kabel od czujnika ma przebicie, gdyż błąd odzywa się tylko na pochyłościach, przy średnich obrotach silnika.

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyświetla mi sie taki komunikat i nie wiem wogole co to jest jak sobie z tym poradzic wyłączenie silnika i zapalenie go na chgwile wylacza problem ale za kilka minut a czaqsami nawet sekund znow wyskakuje ten blad, moze ktos wie jak sobie z nim poradzic ? moze ktos mial taki przypadek. jest to ciagnik fendt 514

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyświetla mi sie taki komunikat i nie wiem wogole co to jest jak sobie z tym poradzic wyłączenie silnika i zapalenie go na chgwile wylacza problem ale za kilka minut a czaqsami nawet sekund znow wyskakuje ten blad, moze ktos wie jak sobie z nim poradzic ? moze ktos mial taki przypadek. jest to ciagnik fendt 514

 

włącznik neutralny sześciu biegów 5.1.95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie ile powinno być łącznie tarczek ciernych i przekładek w sprzęgle WOM w fendzie 312FARMER 95rok. Bo miałem awarię i według mnie jest za mała ilość tarczek i przekładek lub czegoś jeszcze brakuje. Ciągnik został niedawno sprowadzony ale widać ze ktos tarczki juz zmieniał być moze zapomniał wszystkiego włożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

kupiłem niedawno ciągnik Fendt 308 LS turbomatic z 86r 80KM i chciałbym się dowiedzieć jaki olej i ile go zalać do silnika skrzyni i hudrauliki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! fendt 307c dzisiaj pracowałem kosiarką coś zaczeło zgrzytać odgłos taki jak by się coś rozleciało podejrzewam że to sprzęgło WOM bo nie można zatrzymać wałka tą wajchą przy kierownicy czy komuś się to zdarzyło i czy ktoś coś podobnego naprawiał jak się do tego zabrać żeby nie posuć,co trzeba zrobić żeby dostać się do tego sprzęgła , jaki koszt naprawy jeśli to jest to,czy wogóle można dalej pracować z taką awarią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam kolejny problem z ciągnikiem FENDT 610 LS a konkretnie z podnośnikiem - wszystko zaczeło się od tego , że podczas orki zahaczyłem pługiem o bardzo duży kamień ( resor nie odbił i szarpnęło cały przód ciągnika do góry ) od tego momentu podnośnik nie trzyma - przy obciążeniu opada o około 1 lub 2 centymetry i natychmiast podnosi do poprzedniego poziomu - i tak w kółko .

Nie wiem od czego zacząć i gdzie szukać usterki - czy w pompie czy w rozdzielaczu - a może dało by się to jakoś wyregulować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam powie mi ktoś jak odpowietrzyć hamulce w fendt 311??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...