Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:53 Pon 30 Lis 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 701, 702, 703 ... 2492, 2493, 2494  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 08:42 Pon 25 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
http://www.ppr.pl/rolnictwo/eksperci-gospodarstwa-rodzinne-moga-nie-sprostac-konkurencji-rolnictwa-z-usa

Tym się zainteresujcie TĘPAKI (słowo zostało usunięte) ze wsi a nie budowaniem i budowaniem.
P.S Nie była to uwaga do wszystkich ,tylko do wsiowych buraków,którzy myślą,że jak jadą mercedesem na którego styknęło z kredytu MR ,to już nie są burakami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łódzki Kogut

PostWysłany: 08:18 Pon 25 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ...... w łódzkim już od rana tel z cena narazie nie przesadają 3,20 ale poczekajmy do popołudnia ............. bedzie lepsza........... totalny brak kurczaka się robi
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 08:01 Pon 25 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ppr.pl/rolnictwo/eksperci-gospodarstwa-rodzinne-moga-nie-sprostac-konkurencji-rolnictwa-z-usa
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 07:39 Pon 25 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocno w górę !!!
Powrót do góry
Kazik28

PostWysłany: 21:01 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/mieszkancy-gminy-wrzesnia-protestuja-przeciwko-budowie-kurzej-fermy,124470.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
żeldrob

PostWysłany: 19:49 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szu-sru szkoda na ciebie czasu (słowo zostało usunięte).
Twój post to jest właśnie to o czym pisałem Evil or Very Mad Zero zrozumienia i pisanie kre,tynizmów. Tia.................kaczyński i inni są winni syfu w branży . Jaki ty masz łeb zryty to aż strach pomysleć. Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 17:37 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.promoceny.pl/gazetka/lidl-20160118-p/p/7/#leaflet_thumb
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 17:36 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeldrob napisał:
Szu -sru po.jebie czytaj to co wczesniej napisałem. Jesteś idi.otą bo raz piszesz tak , a raz siak Shocked W zależności jak ktoś na forum zareaguje tak "płyniesz" . Evil or Very Mad Kolejna rzecz to bycie beneficjentem prow-u 2014-2020 . Wiesz w ogóle o czym piszesz? Zapomnialeś kto był u steru władzy kiedy prow 2014-2020 był zatwierdzany i kto jest właścicielem cedrobu ??????? Człeku marny o czym ja mam z tobą dyskutować? Cos tam słyszałeś , do czegoś dorobiłeś "brodę' , coś ci się wydawało , itd.itd. Sorry , ale " w du.pie byłeś i gów.no widziałeś " , ale uważasz , ze masz kosmiczną , drobiarską wiedzę. Nie masz ŻADNEJ wiedzy o branży w sensie ogólnopolskim , nic nie wiesz o zależnościach , kolesiostwie i tworzeniu programów z dotacją unijną pod konkretny podmiot , a szczekasz jak podwórkowy BUREK. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Na koniec : jak niesiołowski , kaczyński i macierewicz są twoimi idolami to już jestem zły na siebie , że wdałem się w polemikę z "drobiarskim" Sokratesem czyli tobą Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Jesteś zindoktrynowany przez pis więc rozumiem , że masz ograniczoną zdoność racjonalnego myślenia. Żal mi ciebie , ale chyba bardziej twojej rodziny Sad Mad Crying or Very sad

tak mniej więcej wygląda średni drobiarz w Polsce

zna własciela CEDROBU ja nie znam i nie jestem ciekawy ale wiem ze ponad 15mln euro dotacji w 2014 z prow dostał

Pisze co mu popadnie Dolar słaby zle mocny jeszcze gorzej bo pasza drożeje
mieszalnie pasz nazywa betoniarniami

Wie ze cena jest niska ale nie wie dlaczego

Laughing Laughing

a na końcu PiS i macierewicza z niesiołowskim obarcza za zło

zapomniał o Marku spasionym i łysym z PSL co od lat nic nie sprzedaje do rosji bo co ? przez pis z 2005 do 2007?

w normalnym kraju by był bogaty ludzie pracują i wytwarzają dochód

i nas przez prace wytwarza sie straty poza CEDROBEM

Ale nie pisze nasz kolega co zrobił by Polska branża drobiarka miała sie dobrze .
Napisz kolego tylko o tym a moze ktoś przeczyta to i tak zrobi np Ania Grodzka albo poseł z mniejszości niemieckiej
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 17:36 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
O ja cież nie mogę,już ponad 1/3 produkcji jest eksportowana !! A ceny coraz niższe.To tylko świadczy ile tego się buduje.Jak tylko coś się bujnie w eksporcie ,to bankructwo natychmiastowe.Dziękujta Jarkowi ,że Eur 4.5 i dolar ponad 4 ,bo jakby Eur spadło na 3.9 ,to pewnie kura 2.50brutto dziś byłaby.I to właśnie jest poziom ceny ,który powinien obowiązywać minimum rok - 2.50 brutto.Tylko to uleczy rynek z debili

Nie do końca. Silne euro prowokuje renegocjacje cen ( bo przecież produkujecie w PLN mówią zachodni importerzy) znam to z innej branży od razu importerzy wnoszą o zmianę ceny.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 17:30 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lidlu kurczak drożeje na 5.55 z 4.99 czyli do góry pilnować cen
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:26 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ja cież nie mogę,już ponad 1/3 produkcji jest eksportowana !! A ceny coraz niższe.To tylko świadczy ile tego się buduje.Jak tylko coś się bujnie w eksporcie ,to bankructwo natychmiastowe.Dziękujta Jarkowi ,że Eur 4.5 i dolar ponad 4 ,bo jakby Eur spadło na 3.9 ,to pewnie kura 2.50brutto dziś byłaby.I to właśnie jest poziom ceny ,który powinien obowiązywać minimum rok - 2.50 brutto.Tylko to uleczy rynek z debili
Powrót do góry
zdzisio

PostWysłany: 15:11 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś podpowie jaki teraz jest dobry termometr laserowy, bo kolega mi mój rozwalił, może ktoś z was jest na topie.pzd.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 14:47 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chiny nie takim potentatem były i co ciagle giełde maja w dół i odpowiedz prosto co zawiniło za duza podaz czy popyt
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 14:32 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/polskie-kurczaki-podbijaj%c4%85-%c5%9bwiatowe-rynki/ar-BBoCVQU?ocid=spartandhp
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 12:55 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mniejsze ubojnie do pół roku i po nich przy tej cenie kazdzy modernizował mln dokładał a teraz na koszty ma musi pasc najwiekszy zeby mniejsi mieli lzej i tu cena 3,5 nic nie zmieni musi byc 3,8 net i calkowity zakaz budowania do 2020 takze autubusy i do warszawy
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 12:50 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pasuje sie zrzeszyc wszystkim mniejszym od nich macie teraz rzad wiekszosciowy za soba bo wiadomo kto tam w zarzadzie jest. ale wy w miejscu stoicie i czekacie na upalne lato z cena 3,3 bo teraz nowe obiekty sa juz budowane z klimą takze upały im nie gozne
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 12:47 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak na marginesie widzę ,ze wszystkim puszczają nerwy bo do tej pory wekeendy były wolne od wpisów w tym portalu......
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 12:45 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filuś Laughing Dlaczego piszesz Was !!!!!
Ty na innym wózku jedziesz ??????? Hodowca czy ubojnia tak samo żle skończy chyba że mówimy o np Cedrobie bo to już inna liga co nie oznacza że mają gwarancje przetrwania !
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 12:24 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka was przyszłosc czeka jak to forum!!!!!!!!! .forum sie nie da czytac i szkoda sie nim interesowac i brojlera tez kiedys nie bedzie sie chciało hodować a moze i juz odmawiac nawet zamówione niech sie wylegarnie zaczna martwic to moze i pisklak zejdzie do 1zl a pasza do 1tys
Powrót do góry
imondo

PostWysłany: 11:47 Nie 24 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego forum już się nie da czytać Evil or Very Mad
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 22:49 Sob 23 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szu -sru (słowo zostało usunięte) czytaj to co wczesniej napisałem. Jesteś idi.otą bo raz piszesz tak , a raz siak Shocked W zależności jak ktoś na forum zareaguje tak "płyniesz" . Evil or Very Mad Kolejna rzecz to bycie beneficjentem prow-u 2014-2020 . Wiesz w ogóle o czym piszesz? Zapomnialeś kto był u steru władzy kiedy prow 2014-2020 był zatwierdzany i kto jest właścicielem cedrobu ??????? Człeku marny o czym ja mam z tobą dyskutować? Cos tam słyszałeś , do czegoś dorobiłeś "brodę' , coś ci się wydawało , itd.itd. Sorry , ale " w du.pie byłeś i gów.no widziałeś " , ale uważasz , ze masz kosmiczną , drobiarską wiedzę. Nie masz ŻADNEJ wiedzy o branży w sensie ogólnopolskim , nic nie wiesz o zależnościach , kolesiostwie i tworzeniu programów z dotacją unijną pod konkretny podmiot , a szczekasz jak podwórkowy BUREK. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Na koniec : jak niesiołowski , kaczyński i macierewicz są twoimi idolami to już jestem zły na siebie , że wdałem się w polemikę z "drobiarskim" Sokratesem czyli tobą Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Jesteś zindoktrynowany przez pis więc rozumiem , że masz ograniczoną zdoność racjonalnego myślenia. Żal mi ciebie , ale chyba bardziej twojej rodziny Sad Mad Crying or Very sad
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:16 Sob 23 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najwieksze ubojnie w polsce jak jeszcze raz zaniza ceny swoich produktów to władza przygotuje im fajne ustawy a budowane były od 2007 to kto tu teraz rzadzi nimi
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:10 Sob 23 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis wieksz ubojnia bijaca 40 tys oznajmila ze jak tak dali bedzie szło to nsa zmuszeni zamknac czesc swoich ferm bo jak juz z ubojni idzie na dokladke do niektórych kurników to mówia ze to sie robi powoli nie normalne i co wy na to medrcy
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 19:17 Sob 23 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeldrob napisał:
Szu ..... tato, tatusiu ... Laughing , a nie Laughing Po pierwsze
Mączki , pióra , padlina to nie jest mój ty "Sokratesie" nigdy nie było zastrzeżeń jeżeli chodzi o powyższe. Piszesz waść B Z D U R Y !!!!!!! Na dzisiaj koszt zakupu pasz , na których osiaga się spożycia od 1,55 do 1,65 / ŚREDNIO / wynosi też średnio około 1390 PLN brutto . Wytwórnie oczywiście to nie firmy charytatywne więc zarabiają . Ile ? Tyle ile klienci im pozwolą . Jezeli odbiorcy są w stanie zapłacić konkretną kwotę to po co obniżać? Już jednak jest rotacja wymuszona ceną żywca - część stałych odbiorców zaczyna pauzować , ale na ich miejsce wchodzą nowi , z nowymi kurnikami , którzy płaczą i płacą . Dlaczego tak ? Bo kredyt w banku musi być poparty obrotami na koncie. Nie produkujesz , nie masz obrotów tracisz wiarygodność i bank wypowiada umowę. Póki co kredycik spłaca się kosztem wytwórni pasz więc jeszcze jakoś się kręci . Ale za chwilę nawis finansowy w wytwórni zrobi się na tyle duży , że srobią STOP! I nie będzie tak jak kiedyś , że szło się do innej . Dzisiaj jak jedna wytwórnia wstrzyma dostawy z uwagi na zaległości finansowe ŻADNA INNA nie da takiemu hodowcy paszy bo bez problemu go prześwietlą.
No , ale my tu pie.rdu , pier,du ,a mamy nowy , nawiedzony rząd ,a szu-sru jak widzę jest fanem macierewicza i kaczyńskiego . Nie............ Smile nie możesz być moim tatusiem Laughing Laughing Laughing Wink

kolego mam znajomego co bada pozostałości na środki ochrony roślin w rolniach jest 140 substancji dopuszczonych w polsce i tyle badają jak środek nie jest w polsce dopuszczony to nie badaja czy jest czy nie ma

odpusc juz sobie wytwórnie pasz i tych co sami mieszaja problem nie jest cena paszy która nie jest niska ale problem jest z brakiem oplacalnosci

dla drobnych drobiarzy nie dla Cedrobu który jest 10 największych beneficjentów prow 2014 2020 w przeciwieństwie do Ciebie

Moje pytanie do Ciebie bo widzę ze rozgarnięty jesteś jak słoma na posadzce

po co sie godziłeś by duży drobiarz dostawał tak wielkie dotacje a Ty nic?

niska cena wybije tych który hoduja fer a na powierzchni zostaną kombinatorzy .
Dzis cedrob nie dosc ze dostaje dotacje to kupuje bez cłowo ptaki np z Ukrainy i sprzedaje nie tylko w Polsce ale w całej europie .Wszystko było by dobrze gdyby zysk z tego bezcłowego kontynentu był o podatkowy i trafiał do wspólnej kasy drobiarzy kupuja np 100 tys ton po 2 zł sprzedaja po 3 połowa dla Was drobiarze

Moim idoelm jest Stefan Niesiołowski nie wiem czy wiesz który to to kolega Macierewicza i Kaczyńskiego ale nie wiem czy nadal sa w tym samym ugrupowaniu

Cool
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 18:56 Sob 23 Sty 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fiutek ja się chyba muszę napić to w tedy w całości cię zrozumię .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 701, 702, 703 ... 2492, 2493, 2494  Następny
Strona 702 z 2494

Skocz do: