Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

MAŁY KOGUT

- 2 sam.. (Żuki) odmówił, ale jaja

Szanowny kogucie, mniej leków znieczulających w płynie

- bądź normalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe Jajo 1A 0,14zł - niemieckie

- widać że nie potrafisz handlować, umiesz cenę zbijać tylko z producenta,

- nie wierz dalej .... zostaw ten swój pier.olnik i dołącz do mnie do Egiptu, brak mi sponsora (bogatego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam wiesz jak jest raz na wozie raz pod wozem , dziś ja prowadzę ten wóz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam wiesz jak jest raz na wozie raz pod wozem , dziś ja prowadzę ten wóz

 

Już niedługo możesz być pod wozem, obyś nie łamzał o kawałek jajeczka, my hodowcy pamięć mamy, ten okres dużo nas nauczył.. , zobaczysz jak łatwo się oddaje to co wcześniej się zarobiło - białe koszule też staną się nie modne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie jajek to zacznę sprzedawać szmaty jak ktoś kiedyś radził na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej pseudoprzeor Pojmali Cię chyba w tym Egipcie i przetrzymują , bo strasznie Ci psychika siadła. Poza tym Egipt to taka lipa dla mas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej pseudoprzeor Pojmali Cię chyba w tym Egipcie i przetrzymują , bo strasznie Ci psychika siadła. Poza tym Egipt to taka lipa dla mas

 

Numeek tobie też proponuję iść do lekarza prywatnie, bo ten co cię leczy na ubezpieczenie, najwyraźniej robi cię w hu..ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się nie być wulgarny prostaku jeden ,ale wkurzasz mnie coraz bardziej i psujesz to forum - spadaj stąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie być wulgarny prostaku jeden ,ale wkurzasz mnie coraz bardziej i psujesz to forum - spadaj stąd.

 

z debilem nie warto dyskutować, sprowadzi do swego poziomu, potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. to ze cena lezy to nic w porownaniu z tym co bedzie,

,. juz dzis jada tiry z jajkiem do polski z hiszpani ale na kazdym tylko 4 gora 6 palet, reszta jest dokladana w niemczech, z dioksynami??, a kto to sprawdza, za numer jaki jest na jajku??, to po co te kiilka palet z hiszpani??, po numer. a czy dioksyny sa w jajuku z niemiec to sie dowiemy.... za kilka lat po wynikach badan na raka. wiec to dlaczego zbyt siadl, cena siadła to nie jest taka oczywista wina ani hodowcow ani normalnych handlowcow tylko tych co dla zysku dupę szkłem podetrze bo taniej. wiadomo nie od dzis ze z ukrainy jajka jest duuzo , co prawda z naszym numerem i wiekszosc do cukierni idzie. dlatego nie jadam ostatnio ciast i juz mam 4 kg mniej. . a co robią słuzby wet i psse??, nikt tego nie wie. zakłady pakowania, przepisy badania, wszystko o kant dupy. kazdy, doslownie kazdy moze przywiezc sobie jajka z niemiec , z ukrainy czy skąd mu sie tylko zechce. tylko niech nie wrzuca tego syfu , do cukierni, szkół, przedszkoli, szpitali czy do marketów z hasłem promocja, 10 jaj 3 zł na półce. i tak bedzie do sierpnia . conajmniej, a potem bedziemy płacic po 70 gr . bo im wiekszy dołem tym wieksza górka tylko hodowców troche mniej bedzie, juz jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% racji tylko ten dolek jest wynikeim gorki a jaj po 70 gr nigdy na oczy nie zobacze no chyb ze euro bedzie 1 do 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcarek widzę że w twoim mózgu zmiany są niemożliwe jesteś z tych, którzy wolą czytać przez półtora roku, że nasi hodowcy sprzedają jaja poniżej kosztów produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga - do wszystkich czytelników forum

Jaja pochodzące zza zachodniej granicy mogą być zatrute.

Lepiej dmuchać na zimne.

Kupujmy produkty polskie!

 

Handlowcy, wybieraliście się po świeży nabiał za zachodnią granicę?

Odpuśćcie sobie te zakupy już dwóch zatrzymano.

Afera z jajami skażonymi rakotwórczymi dioksynami zatacza coraz szersze kręgi. W Niemczech zamknięto niemal kilka tysięcy ferm, na których kury karmione były skażoną paszą, a sprawie przygląda się prokuratura.

Ale wiadomo, że skażone jaja i tak zdążyły wyjechać za granicę: setki jaj sprzedano w Holandii, Hiszpanii i na Wyspy Brytyjskie

- czy skażone dioksynami produkty mogły trafić do naszych polskich konsumentów?

- najpewniej nie, uspakaja Krzysztof Jażdżewski, zastępca głównego inspektora sanitarnego by takowe jaja podejrzane o skażenie dioksynami, mogły zostać przywiezione z Niemiec czy Hiszpanii do Polski, podkreślił iż jaja w tych krajach są po prostu za drogie, raczej odwrotnie, eksportujemy – dodaje.

- ale zakłamanie

- takie mamy służby weterynaryjne, cieniasy jaki mało, aby z nami potrafią walczyć do wszystkich pierduł się przyczepiają, a tu patrzcie jacy potulni jak umią trzymać palec w ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem ,żeby baran spadał bo forum zamilknie jak będzie na nim "błyszczał dowcipem" pseudoprzeor - stało się. A jakie kiepskie zdjęcie dodał do swojego nicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi Numerek do lekarza:

- Panie doktorze, wszyscy mówią, że jestem strasznie tępy.

- Proszę o więcej szczegółów.

- Znaczy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numerek, czy ty czasem nie pomyliłeś portali - spadaj !!!! spójrz na tytuł kto tu powinien być i o czym pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpańskie jaja przyczyną salmonellozy w Wielkiej Brytanii

 

Brytyjska Agencja ds. Standardów w żywności (FSA) informuje, że zwiększona ilości przypadków zakażeń salmonellą w Anglii i Walii w ostatnim czasie może być związana ze spożywaniem jaj pochodzących z Hiszpanii - podaje FAMMU/FAPA.

Władze weterynaryjne tego kraju potwierdziły, że w jednym z hiszpańskich gospodarstw produkcji jaj - Granja Avicola "El Angel" wykryto bakterie szczepu Salmonella enterditis (PT) 14b. Hiszpańskie władze zapewniły, że do czasu opanowania choroby, nie będą wprowadzać do obrotu jaj z zakażonego stada.

Jaja, które trafiły do odbiorców na rynku brytyjskim, zostaną wycofane ze sprzedaży lub przeznaczone do pasteryzacji. Ostatnie badania przeprowadzane w Wielkiej Brytanii wykazały, że w jajach z rodzimej produkcji salmonella występuje bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- ceny hurtowe u handlarzy

 

jaja kurze O [szt.] 0.40 zł

jaja kurze S [szt.] 0.27 zł

jaja kurze 1A [szt.] 0.22 zł

jaja kurze 1B [szt.] 0.20 zł

jaja kurze 2A [szt.] 0.18 zł

jaja kurze 2B [szt.] 0.16 zł

 

- ceny hurtowe u producenta

 

jaja kurze O [szt.] 0.30 zł

jaja kurze S [szt.] 0.19 zł

jaja kurze 1A [szt.] 0.15 zł

jaja kurze 1B [szt.] 0.11 zł

jaja kurze 2A [szt.] 0.10 zł

jaja kurze 2B [szt.] 0.07 zł

 

- czy takie muszą być kominy cenowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badanie cen skupu i sprzedaży prowadzone jest na reprezentatywnej grupie.

Średnie ceny liczone są jako średnia ważona.

1. Ceny sprzedaży w zakładach pakowania jaj

Średnie krajowe ceny sprzedaży jaj spożywczych klasy A w zakładach pakowania

Cena [zł/100szt]

TOWAR Kategorie wagowe

2011-01-28

Jaja spożywcze XL 39,20

Jaja spożywcze L 28,70

Jaja spożywcze M 24,50

Jaja spożywcze S 20,40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wypad z tego forum śmieciu - nie popisuj się, prawda cię boli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...