Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Marzy mi się takie forum żeby na nim mogli się wypowiadać tylko hodowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie olewajcie `przeora. To szczyl w wieku szkolnym jakiegoś podmiejskiego handlarzyny , bo jakby był po jakimś baorze to by przynajmniej wiedział co to jest salmonella endiritis. Niech sobie dzieciak pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- koledzy dajcie sobie spokój z tymi bezowocnymi dyskusjami

kolego Numerek i inni, to nie przeor jest winny temu że mało jest chętnych do rozmowy na temat jaj. Producenci mają dość tej sytuacji, czy trudno zauważyć ich niezadowolenie?, odpuść sobie wypowiedzi które nie są twoim zainteresowaniem i tyle, napisz jak płacisz za jajo, jakie prognozy przewidujesz może ty zainteresujesz i przyciągniesz do rozmów wielu czytelników na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie olewajcie `przeora. To szczyl w wieku szkolnym jakiegoś podmiejskiego handlarzyny , bo jakby był po jakimś baorze to by przynajmniej wiedział co to jest salmonella endiritis. Niech sobie dzieciak pisze.

 

Następny handlarz z którym nie warto dyskutować, sprowadzi do swego poziomu, potem pokona doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość handlarzy są jak Pijawki tzn. pasożyty żywiącym się krwią hodowców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę to prawda.. Jeden puszcza bąki, a śmierdzi na całym forum.Nie ma tematu którego psełdoprzeor by nie zepsuł. Pomysł że wystarczy potupać nóżkami i nakazać producentom zbóż sprzedawać taniej albo odbiorcom jaj nakazać kupować drożej jest czystą herezją. To rynek reguluje ceny, a na tuptanie to szkoda butów!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handlarze, nie zaśmiecajcie tego forum! Wasze pogawędki nikogo nie obchodzą lepiej napiszcie jaka jest cena na dziś

- daję głowę że wasze ceny potwierdzą się z cenami przeora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie Wy tu głupoty wypisujecie Panowie. Z całym szacunkiem zarówno dla jednej jak i drugiej strony!!! a kolega 'przeor podając ceny te hurtowe u producenta i handlarza to już przeszedł samego siebie. Takie głupoty pisać. Ostatni mój wpis na tym forum ponieważ myślałem że są tu ludzie dorośli ( nie wszyscy) , którzy rozumieją zarówno handel jak i produkcję a tymczasem na tym forum są dzieci (nie wszyscy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbuk jajo L 0,15 , M 0,12 ale to i tak rospusta , musicie sami się wykończyć, jak mówi jeden z wasz producentów Wpier............. o liście i spadną po 15Tym!!!!!!! ale nie wiem którego miaesiąca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie Wy tu głupoty wypisujecie Panowie. Z całym szacunkiem zarówno dla jednej jak i drugiej strony!!! a kolega 'przeor podając ceny te hurtowe u producenta i handlarza to już przeszedł samego siebie. Takie głupoty pisać. Ostatni mój wpis na tym forum ponieważ myślałem że są tu ludzie dorośli ( nie wszyscy) , którzy rozumieją zarówno handel jak i produkcję a tymczasem na tym forum są dzieci (nie wszyscy).
Masz rację w stu procentach!! Szkoda słów.. Maczugi i na Grunwald!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie właśnie buduje następne 2 kurniczki a co ku,r,w,a wszystkim wolno a mnie nie ?? i z tej okazji jestem na.j.e.bany

Pozdrawiam dawców kapitału i własnej pracy.... o nieruchomościach nie wspomnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcarek, ty chyba miałeś brata bliźniaka !!!!

ALE TEGO MĄDRZEJSZEGO KOT WPIER..DOLIŁ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywać się do prymitywa. Pozostałym , życzę miłego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numerk, bez obrazy .. ale powoli uczę się twojego języka - ale on jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie pomyliłeś jeden i drugi portalu -spadać !!!!

- pozdrowienia dla kolegi medoxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziunia, ja na swoim portalu bronie hodowców przed hienami jaj, tak jak wy na swoim portalu bronicie się przed krwiopijcami ( ubojnią ).

Pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...