Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

tak mam jaja, broilery,ubojnie, wylęgarnie, sklepy, wytwórnie pasz nawet piekny 12-osobowy jacht 450KM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie koledzy spadam.... muszę po całym tygodniu się zrelaksować, trzeba wpaść do znajomych na partyjkę - brydża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dla zabicia czasu proponuę;

 

Zrób to zadanie matematyczne a rezultat na pewno Cię zadziwi...

Trwa tylko 20 sekund. Wszystko, co musisz zrobić to postępować zgodnie z instrukcjami i przede wszystkim nie zaglądać na koniec zanim nie skończysz liczyć.

 

Zaczynamy!

 

1. Pomyśl ile razy w ciągu tygodnia chciałbyś uprawiać sex.

2. Pomnóż wynik przez 50

3. Następnie dodaj 44

4. Następnie pomnóż przez 200.

5. Jeśli w tym roku miąłeś już urodziny dodaj 107. Jeśli nie dodaj 106.

6. Ostatni krok: od otrzymanego wyniku odejmij rok urodzenia (np. 1941, 1971, itd....)

 

 

Kiedy wykonasz już wszystkie działania powinieneś otrzymać numer pięciocyfrowy?

A więc:

 

• Pierwsza z 5 cyfr oznacza ile razy w ciągu tygodnia chcesz uprawiać sex, prawda?

Ale to nie wszystko.

• Ostatnie dwie cyfry wskazują ile masz lat.

Ale najlepsze jeszcze przed nami.

• Druga i trzecia cyfra dają ....

 

POZYCJĘ KTORĄ NAJBARDZIEJ LUBISZ ŚWINTUCHU!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy dla zabicia czasu proponuę;

 

Zrób to zadanie matematyczne a rezultat na pewno Cię zadziwi...

Trwa tylko 20 sekund. Wszystko, co musisz zrobić to postępować zgodnie z instrukcjami i przede wszystkim nie zaglądać na koniec zanim nie skończysz liczyć.

 

Zaczynamy!

 

1. Pomyśl ile razy w ciągu tygodnia chciałbyś uprawiać sex.

2. Pomnóż wynik przez 50

3. Następnie dodaj 44

4. Następnie pomnóż przez 200.

5. Jeśli w tym roku miąłeś już urodziny dodaj 107. Jeśli nie dodaj 106.

6. Ostatni krok: od otrzymanego wyniku odejmij rok urodzenia (np. 1941, 1971, itd....)

 

 

Kiedy wykonasz już wszystkie działania powinieneś otrzymać numer pięciocyfrowy?

A więc:

 

• Pierwsza z 5 cyfr oznacza ile razy w ciągu tygodnia chcesz uprawiać sex, prawda?

Ale to nie wszystko.

• Ostatnie dwie cyfry wskazują ile masz lat.

Ale najlepsze jeszcze przed nami.

• Druga i trzecia cyfra dają ....

 

POZYCJĘ KTORĄ NAJBARDZIEJ LUBISZ ŚWINTUCHU!!!!!!

 

 

 

 

koledzy dopiero ja byłam wyganiana z forum za pisanie pierdół !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już miałam iść spać ale patrzę desperat obcy - słuchaj jak kopła Cię stara spruchniałą żona to nie płacz tylko złomuj mam śliczną dziewicę mogę poratować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już miałam iść spać ale patrzę desperat obcy - słuchaj jak kopła Cię stara spruchniałą żona to nie płacz tylko złomuj mam śliczną dziewicę mogę poratować?
taka stara to nie była ale rozum miała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj pseudoprzeor vel CINDUSIA jesteś tak przerażająco mało taktowny i inteligentny , że dziwię się Prostaku od brojlera , że dajesz radę obsługiwać klawiaturę - wow ! Na portalu brojlera sypiesz NAZWISKAMI i Firmami kto , co Ci mówił , data - gdyby ktoś się wysilił - BIZNESMENIE z Opolszczyzny ustaliłby bez problemu Kim Jesteś - więc pomyśl trochę i nie powtarzaj jak papuga to co zasłyszałeś pewnie kiedyś pod swoim adresem o "niezniżaniu się do poziomu , bo pokonujesz doświadczeniem."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez urazy - koledzy.. 8-obcy pasazer nostromo i dzinia, jeśli nudzi wam sie na swoim forum proponuję przejść na portal; Produkcja Zwierzęca - Ceny trzody chlewnej OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez urazy - koledzy.. 8-obcy pasazer nostromo i dzinia, jeśli nudzi wam sie na swoim forum proponuję przejść na portal; Produkcja Zwierzęca - Ceny trzody chlewnej OK.
przepraszam tak chwile zaglądnołem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numerek, jak mi cię szkoda, co za stek bzdur wypisujesz, sam się ośmieszasz, nie możesz pokonać swą inteligencją przeora i stąd żywisz taką nienawiść z reszto jak wszyscy tu handlarze. Jeśli chcesz wiedzieć on jest jednym z większych hodowców i przedsiębiorców w Polsce – pasuje ci?

Śmieje się z wasz jak się szarpiecie…..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy hodowcy, mam dobrą wiadomość tzn. W porcie właśnie rozładowywany jest statek z pszenicą zakupioną przez Polskie Młyny pana Komorowskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy zbuk!!!!!!!!!

 

...ale czad......ale SMRÓD!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Zbuk powiedz jak to możliwe żeby mądry , bogaty człowiek wypisywał na forum cena brojlera ,że ta firma płaci tyle , a tamta zaoferowała mu tyle. Rozumiem ,że można pisać ,że po tyle i tyle się kupuje lub sprzedaje ale podawanie Nazwisk i Firm od kogo , dla kogo (wystawianie swojego kontrahenta na publicznym forum) NIE PASUJE MI w żaden sposób do wizerunku Mądrego , Bogatego Przedsiębiorcy. Pseudoprzeor ma dłuuugi jęzor , którym steruje krótki móżdzek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kol. Zbuk powiedz jak to możliwe żeby mądry , bogaty człowiek wypisywał na forum cena brojlera ,że ta firma płaci tyle , a tamta zaoferowała mu tyle. Rozumiem ,że można pisać ,że po tyle i tyle się kupuje lub sprzedaje ale podawanie Nazwisk i Firm od kogo , dla kogo (wystawianie swojego kontrahenta na publicznym forum) NIE PASUJE MI w żaden sposób do wizerunku Mądrego , Bogatego Przedsiębiorcy. Pseudoprzeor ma dłuuugi jęzor , którym steruje krótki móżdzek
cindusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. Numerek, jesteś łatwo wierny, uwierzyłeś w idiotyczne wpisy kol. 8-obcy pasazer nostromo i dziuni. Ten gość (’przeor) nie jest tym o którym oni piszą, to pomyłka, wiem kto się za tym nikiem kryję. Dużo pozytywnych rzeczy o nim słyszałem, więcej .. to naprawdę spaniały partner do robienia wszelkich interesów..- szkoda tylko, że wszyscy tak go opluwają,

bez odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. 8-obcy pasazer nostromo, przejdź na swoje forum z zajmij jak wszyscy twoi koledzy tworzeniem arki Noego, bo niedługo będzie ci potrzebna – uważaj żebyś się na nią załapał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kol. 8-obcy pasazer nostromo, przejdź na swoje forum z zajmij jak wszyscy twoi koledzy tworzeniem arki Noego, bo niedługo będzie ci potrzebna – uważaj żebyś się na nią załapał..
nie właż do nas bo jak się wku.imy to jaja będziesz miał w spodniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...