Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów, jak ktoś ma nad stan to kupie każdą ilosc lisci tytoniu virginia,dobrze zapłace gotówką, dopłacę do transportu lub odbiore osobiście. info prosze na email. pniaku4@wp.pl lub nr tel. 517501074 lub gg. 3289243.

klasy od 1 do 4 pozdrawiam i zapraszam do handlu.[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów, jestem w stanie kupić każdą ilość lisci tytoniu barley i podobne dobrze zapłace, info na email pniaku4@wp.pl lub gg. 3289243 lub nr tel. 517501074 pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. U mnie siana 1 kwiet. i zaczyna już wschodzić , zaczyna się zielenić.Jakie odmiany sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiałem 31.03. żeby nie było w pryma aprilis bo kto tam wie ha ha ha. U mnie również ładnie wschodzi co by nie zapeszać. A posiałem TN- 90,TN -97, troszkę NC-7, oraz Virginie- VGR 2, oraz VAB 1R. Na ogólny kontrakt 14t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sadze tylko Virginie no i mam te same odmiany. Ale VAB 1R mam pierwszy rok , może ktoś już ją sadził . Prosze o opinie!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę. J a mam zamiar jutro zacząć. Dziś opryskałem Dursbanem i Comandem i jutro chce zacząć a w poniedziałek na całego będę sadził oby pogoda była w porządku . U mnie to już trochę za dużo deszczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i kolega się rozpisał. Kończysz sadzić ale ile wogóle sadzisz? Virginia? Ja sadze 2 ha , 0.5 ha mam nowej odmiany jakaś VS 21 a reszta VRG 2 i VAB. A wy jakie odmiany sadzicie ,czym pryskacie przed sadzeniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ja bede wysadzał na drógi tydzień tytoni w tacach na razie kilka dni po hartowaniu jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZESC WSZYSTKIM JAK IDZIE SADZENIE TYTONIU?? BO U MNIE TO NARAZIE LEKKO ZALANE POLA MYSLE ZE W PONIEDZIAŁEK WEJDE W POLE A JAK U WAS Z WODA NA POLU??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na fajny serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami rolniczymi. Więc jak chcecie sprzedać lub kupić jakąs maszynę rolniczą to polecam:

 

link

 

dużo ogłoszeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie 2 kilogramy tyton bruley (ten ciemny, mocny) czy którys z panow zajmuje sie sprzedaza tak malej ilosci jak cos prosze o kontakt iskier20@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co powiecie o sprzedazy tytoniu poza umowa kontraktacji, obecnie np na allegro ceny za kilogram chodza w kwocie około 20 zlotych, jest to o wiele więcej niz ceny zaproponowane przez koncerny, trzeba dodać, ze sprzedaż nie przetworzonych lisci jest zgodna z prawem inaczej jeśli sprzedaje sie np pocięte liście to juz podchodzi

arbowe

co z dodatkowymi dopłatami do tytoniu z tego co mi wiadomo jasnie panujący minister najpierw powiedzial ,że będą później z tego się wycowal, czyli po prostu wciskanie kitu

dajcie znac jakbyscie wiedzieli jakies konkrety do tych co do dopłat

 

 

 

 

 

 

Witam wszystkich tytoniarzy! Co u Was nowego ? czekam na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM sprzedam Tytoń virginie prosze więcej info

 

e-mail:walek16@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM sprzedam Tytoń virginie więcej info

 

e-mail:walek16@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich plantatorów

 

Chciałbym zapytać jak nadchodzący sezon się zapowiada. W szczególności interesuje nas czy planowane będą jakieś zmiany np.

 

-wnoiski do agencji

-zwiększenie uprawy

-inwestycje w gospodarstwie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.czy ktoś może wie jaki jest powod wstrzymania skupu w fermentowni krasnystaw a pozatym co słychać przed nowym sezonem ceny, doplaty itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...