Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nie pewne informacje ze od poniedziałku ceny jaj pójdą w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam jaja - swieże

ceny brutto.

O - 35gr

S - 30gr

1a - 25gr

1b - 22gr

2a - 19gr

2b - 17gr

3 - 15gr

4 - 13gr

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak tam ceny czyżby koniec rajdu cenowego w dół

w poznańskim i mazowieckim ceny... 3gr do góry

teraz z niewykorzystanych zaoszczędzonych minut z całego roku handlarze dzwonią

choć jeden koszt hodowcom odejdzie

widać że niektórym handlowcom nagle zabrakło taniego towaru, Hmm.. wręcz są zaskoczeni że po tak krótkim czasie (dla nich) znów jajo drożeje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow , cena jaj to juz chyba ok 80 gr za sztuke skoro drozeje caly czas od sierpnia zeszlego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej będzie jak do świąt trochę zdrożeje bo przynajmniej nie zbankrutujecie drodzy hodowcy a w maju będzie z czego opuszczać.

ja już słyszę jak dzwonią hodowcy do wylęgarni i zamawiają pisklaki na maja aby na jesień brać za jajo 0,50 gr.......................... powodzenia

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena idze do góry o 0,01 / 0,02 - takie informacje spływają. Przetwórstwo zapełnia magazyny żeby ni musieli kupować przed świętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronka, Jajcarek - lepiej powiedzcie, kiedy i gdzie macie szkolenia w temacie jak grać w h..ja

- ale czad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronka Jajcarek - czemu wasze wypowiedzi są tak uszczypliwe, skąd was bierze się taka nienawiść do hodowców, inni handlowcy potrafią rozmawiać z nami, tylko wy wciąż cwaniakujecie jakby nie wiem kim byście byli, a w sumie co byście bez nas znaczyli, proszę okażcie choć trochę tej kultury o ile ją posiadacie.

- bez odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz zapraszam tu http://forum.farmer.pl/index.php?board=28.0

zróbcie sobie PORZĄDNE FORUM

 

kol. jarki, co rozmierz przez porządne forum?

przecież jeden z hodowców prosi by na twoim forum mogli się wypowiadać sami hodowcy i co....?

- już jedna gadzina do się przypętała "JAJCAREK POWER" to tak ma wyglądać twoje forum? na co nam drugie, jak my tu już mamy jedne na PPR,

MY CHCEMY BYC SAMI BEZ HANDLARZY np. NIECH ferma-drobiu JAKO PIERWSZY PRODUCENT KTÓRY DOKONAŁ WPIS NIECH ON WEREFIKUJE CZY DANY UŻYTKOWNIK JEST PRODUCENT CZY HANDLARZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.K.

Zarejestrujcie się na www.forum.farmer.pl

a następnie piszcie jakie to Wasze forum ma być a my się postaramy

założę dla Was w dziale DRÓB I JAJA temat SUGESTIE DROBIARZY

i tam piszcie jak to ma wyglądać bo ja jestem zielony w Waszym temacie

jak będzie WAS więcej obiecuję że sam napiszę do ADMINA o moderatora

dla Waszego działu którego sami wybierzecie

pozdrawiam

jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno do ciebie przeor' i zbuk nie pisałem, wiec na twoje wypociny i starania na ripostę powiem tak, na nowym może porostu szukają normalnych, co by to nie znaczyło ludzi, do, których ty z pewnością nie należysz, u ciebie jajo drożej od sierpnia jak pisałeś już wcześniej.

Nie jesteś żadnym producentem no może małym hodowca 25 tys. kurek, bo każdy, kto ma więcej nie pisałby tego wszystkiego, co ty i tak nie wierze, ze cokolwiek do ciebie trafi, przykłady z innych forów, na których tez nie byleś mile widziany.

Tak czy inaczej nikt cię nie lubi i może z tad ten jad błazenady i nienawiści, który z ciebie wypływa nie miałeś racji jeszcze nigdy wiec i tym razem będzie kit, życzę bbbbbbbbb. Dużo powodzenia, bo bez błazna nie ma żadnego króla chodź i tak tego nie zrozumiesz.

P.S. A 400 tys. kur na oczy nie widziałeś

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

do tej pory byłem tylko obserwatorem tego forum.ale dziś postanowiłem napisać... Droga Biedronko cytuje Twój wpis

"lepiej będzie jak do świąt trochę zdrożeje bo przynajmniej nie zbankrutujecie drodzy hodowcy a w maju będzie z czego opuszczać"

jeżeli zakładasz że polscy chodowcy mają zbankrutować to już dziś zajmij się tym co kiedyś wychodziło Ci najlepiej czyli sprzedażą cebuli na rynku... ,bo wcale nikt nie musi zbankrutować tylko Ty możesz nie dostać od nich towaru,bo może nadchodzą takie czasy gdzie to hodowca będzie wybierał sobie partnera do handlu a nie odwrotnie!

Koledzy jak tam ceny czyżby koniec rajdu cenowego w dół

w poznańskim i mazowieckim ceny... 3gr do góry

teraz z niewykorzystanych zaoszczędzonych minut z całego roku handlarze dzwonią

choć jeden koszt hodowcom odejdzie

widać że niektórym handlowcom nagle zabrakło taniego towaru, Hmm.. wręcz są zaskoczeni że po tak krótkim czasie (dla nich) znów jajo drożeje

potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja beda na kartki

Beda sobie wybierac, dobre to wybierajcie , ja trz moge sobie wybierac czy kupie i od kogo to odwiczne prawo natury

Kol. handlarze bedzimy krzyciec :"teraz ja teraz ja mnie wybierzcie" a pan hodowca skinie palcem i zdecyduje ty NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leonis Ty chyba masz myślenie podobne do obranego linku czyli starożytne ......

ja też bym chciał aby nikt nie zbankrutował ale to rynek zdecyduje kto przetrwa a kto popłynie a nie Ty , ja czy kolejny handlarz nie tylko jajem.......

Sz.P. Zbuku kim Ty jesteś skoro uważasz że "bez nas co byście znaczyli "........

wpisów 'przeora to nawet szkoda czytać ........

Leonis a może nadchodzą takie czasy że to handlarz zostanie Królem i będzie miał pałac a w tym pałacu złote klamki których pospólstwo nie będzie mogło dotykać tylko będzie do roboty

p.s.

w ilu halach zmieści się 400 000 szt. kur-proszę aby Zbuk i 'przeor odpisali jak już dopytają znajomych.................

cały wieczór jestem do dyspozycji i mam humor więc mogę pisać pisać i pisać.

pozdrawiam tych co na mnie plują jak i tych co znają się na rzeczy a przede wszystkim na żartach...

pa pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem.. Nie dziwi mnie to, że trafi się jeden mąciciel i mąci. Dziwi mnie to że ma obrońców i naśladowców. Proponuję mojego dubla jako przedstawiciela wszystkich hodowców w Uni Europejskiej. Więcej!! Na cały świat!!! JAKI PAN TAKI KRAM!! .... ale czad........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie..Jacku!!! Spodobało by ci się, gdyby jakiś gość, założył sobie podobny nick ( Jacek310362) i i wypisywał jakieś głupoty?? Wypisywał numery telefonów i ubliżał znanym na polskim rynku firmom!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co szukać nowego wroga!! Jak tu stary za miedzą. Sąd, sądem,a sprawiedliwość musi być po naszej stronie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem z tym że zawsze mówiłem że porządek jest konieczny

bo jak się człowiek wdaje w pyskówki to nie dość że nic z tego nie wynika

to jeszcze się człowiek uniża do poziomu tego z którym pyskuje

więc przemyślcie

ps. zobaczcie jak to fajnie funkcjonuje w dziale np. PRODUKCJA ROŚLINNA

http://forum.farmer.pl/index.php#2

jeszcze jedno nikt tam nie dostaje jakichś kar typu {dziecinada AF}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cena idzie do góry, jaj zaczyna brakować hurtownicy sami proponują ceny

Ia-0,20

Ib-0,18IIa-0,16

przypuszczam że na tym się nie skończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. kurza nóżka, nie wypisuj takich cen gdyż zostaniesz tu natychmiast pożarty przez hieny które z trzecich krajów świata tu się przypętały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...