Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

nie boję się hien i to nie sa wymysły cena jest juz nie aktualna Ia -0,22 Ib0,20 tak mam ustawionych hurtowników w poniedziałek także hodowcy pilnujcie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sob Lut 19 12:30 GMT 2011 ( ) 1A- 0,20, 1B-0,18

 

Sob Lut 19 14:26 ( ) 1A- 0,22, 1B-0,20

 

2 godz 0,02zł. To znaczy 1 grosz na 1 godz Do poniedziałku do godz 14 zostało 48 godz . 48+22 grosze = 0.60zł. Rewelacja!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz kurza nóżko, jedna hiena już się wychyliła coś jej nie pasuję, ciekawe co, hmm …cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po co ten sarkazm klo. przeor nie jest mi wcale przykro tak jest odezwali sie nawet ci handlarze co do tej pory mieli mnie daleko gdziś ala oni beda mieli specjalne traktowani wprost proporcjonalnie do sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
l

p.s.

w ilu halach zmieści się 400 000 szt. kur-proszę aby 'przeor odpisał

 

biedronko jeśli będziesz jechać rodzinne strony proponuję ci abyś pojechała przez Mławę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego 'przeor z kropką jest producent, natomiast przeor bez kropki - hiena handlarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kacper.. czy możesz publicznie podać ceny jakie chciałbyś uzyskać za poszczególną klasę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny jajek

EX-0,37

XL- 0,33

O- 0,26

L- 0,22

M-0,18

Sortowane według klas unijnych

Klatka unijna nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy państwo, uchylę wam rąbek tajemnicy, o tuż nie jestem żadnym z was czyli hodowcą ani handlarzem jaj tylko pracownikiem w firmie jajcarskiej gdzie nie sposób nie znać hodowców i handlowców z którymi się na co dzień współpracuje.

- przeor, Biedrono, Jajcarek, Big Jajo - do nikogo nie przemawiacie tym co piszecie, więc darujcie nikczemne i obraźliwe teksty w wobec mnie, oraz innych osób na tym forum, ja odpisuję wam szczerą prawdę, broniąc zawsze słabszych którymi w tej sytuacji są hodowcy. Od pamiętnych czasów zawsze za winnych złych sytuacji uważany był producent.

- przeor!! kościoła proszę nie wtrącaj w swoje teksty, szanuj innych jak chcesz być sam szanowany, to proste prawda ???

Według mojego dubla ,to jest on pracownikiem!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj ty przeorze, ależ cię zżera nienawiść do mnie, ależ z ciebie biedna sierota - wiesz co? pocałuj mnie tam gdzie słońce nie dochodzi a zegar chodzi, cienki jesteś jak mój włos na ......

- dziś weekend, trzeba wyskoczyć do kumpli na małą partyjkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups!! Kolego 'przeor vel. szogun chyba się pomyliłeś chyba odpisałeś nie z tego nicku... lekarz psychiatra nazwał by to schizofremią. Raz jesteś pracownikiem, raz handlarzem, raz 'przeorem, raz szogunem Dla mnie zawsze zostaniesz synem dozorcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeor, napisałem wam przeorom, to co wy najczęściej chcecie o sobie słyszeć, to są zazwyczaj takiej treści waszych wypowiedzi, zobaczcie jakim językiem operujecie jak nawzajęm publicznie się opluwacie - tak was wszyscy postrzegamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się kupy nie trzyma. Nie kłam a nie złapią cię na oszustwie!!! Jest kilka dowodów na tym forum że zmyślasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już dobre nastroje powróciły, jak to kolega pisze -" niektórych hurtowników specjalnie potraktuje" - z tym że chciałbym zauważyc że puki co przy takich cenach może będziesz wychodzić na zero. Ale to taki szczególik co mało który producent bierze pod uwagę,ważne że idze do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeor, jak chcesz to sobie myśl, jednak z wami nie ma o czym dyskutować. Choć raz byś podał ceny jakie płacisz swoim dostawcom, byłoby ciekawszym tematem niż obelżywe opinie o innych uczestnikach na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1A/L 20 ahahahahahahhaahahhahahahaha

jak masz problem z zapasem to mam sprzedaniem 1A nie L po 18 pasuje tylko gotowa bo potem nie zaplacisz

Po 19 to ja na detal strzelam buuhhahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe forum smierdzi komuna ale jak macie potrzebe wspierac sie wzajemnie to utworzyliscie kolo wsparcia i tam sobie mozecie pisac 1A 35 1B 33 brak towaru cena z minute na minute ida do , gory bawcie sie dobrze

A tu piszemy ceny ktore rynek dyktuje

1A 16

1B 14-15

2A 12-13

zrobilo sie mniej desperatow ale do 1A dwadziescia pare groszy to jesze kilka miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcarek, co w tym widzisz śmiesznego, że jaja drożeją, dokąd ma trwać ta sytuacja, powiem ci szczerze, twoje ceny uważam są mementami zaniżone, tak mi się wydaje, nie wiem jaki masz w tym cel ale tak uważam, nie mógłbyś raz napisać coś optymistycznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarki tworzysz cenzure(co harakteryzuje zlosnych zagrozonych pajacow) i wszystko w ty temacie

ps. moglem napisac ze jestem producentem ale za szczerosc z tamtego forum dostaje sie kicka , no moze gdybyn mapiasa 1A 23 1B 22 2A NA ZAPISY A JAJ WOGLOLE BRAK to bym mogl pisac zaklinacze deszczu hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i nie zapomnijcie zaprosci przeora czyli zbuka i bedzie komplet no i oczywiscie cena srednia sprzedarzy bardzo wam wzroscnie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...