Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:20 Sob 16 Sty 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 736, 737, 738 ... 2535, 2536, 2537  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dark123

PostWysłany: 16:46 Sro 10 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeldrob napisał:
chyba ze masz koszty 2,8 zł to pogratulować.
żeby mieć koszty 2,80 to pasza MUSI maks. kosztować 800-850 PLN Confused Tyle to kosztuje tona / z malym ogonkiem / pszenicy . Na dzisiaj średnia cena paszy z wielu wytwórni wynosi około 1400 PLN brutto .

napisałem to ironicznie, jasne jest to że przy tych cenach się nie da produkować dla mnie takie minimum to jest 3,4 zł. Czekamy na lepsze jutro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Thatcher

PostWysłany: 16:36 Sro 10 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filuś z postu na post utwierdzam sie w przekonaniu ze nie warto brac Twoich wpisow na powaznie.
Powrót do góry
kurczak666

PostWysłany: 16:33 Sro 10 Lut 2016    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Na śląsku hybro 3,0,Twist 3,05,Algas 2,95,Koko 2,95 .Pozdrawiam
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 15:02 Sro 10 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej w góre
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 12:31 Sro 10 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej w dół bo podobno wchodzi duzo mega ferm chyba ze putin zezwoli na wjazd
Powrót do góry
Thatcher

PostWysłany: 10:53 Sro 10 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynam sprzedaz od niedzieli. Jakieś pozytywne perspektywy czy raczej marazm bez zmian?
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 08:51 Sro 10 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka jest cena żywca na Kaszubach ?
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 08:11 Sro 10 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba ze masz koszty 2,8 zł to pogratulować.
żeby mieć koszty 2,80 to pasza MUSI maks. kosztować 800-850 PLN Confused Tyle to kosztuje tona / z malym ogonkiem / pszenicy . Na dzisiaj średnia cena paszy z wielu wytwórni wynosi około 1400 PLN brutto .
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 04:36 Sro 10 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy 3,20 NIE MA PRZODU Evil or Very Mad jest tylko spory TYŁ Evil or Very Mad
Powrót do góry
dark123

PostWysłany: 01:45 Sro 10 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy 3,2 to nie ma sensu, jakie ty masz koszty i ilość. Raz wyjdziesz do przodu raz do tyłu. To takie klepanie biedy chyba ze masz koszty 2,8 zł to pogratulować.
Za 10 gr nikt nie będzie robił ci co mogą to na 100% zrobią sobie dłuższe wakacje.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:06 Wto 9 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I o to chodzi Dziki ,właśnie dlatego ,że nie masz polbruku i sekretarki to oni siedzą z cygarem ,a Ty skaczesz pod bramą,żeby Cię wpuścili i dali hodować te Twoje kurki za małą wypłatę
Nie pomyślałeś nigdy o tym? Laughing
Powrót do góry
DzikiJoe

PostWysłany: 20:34 Wto 9 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Widzę zamkniętą bramę i tłum ludzi i właścicieli zakładów ubojowych stojących na podwyższeniu,palących cygaro i pokazujących palcem ,na tego ,kto może wejść za bramę i dostać 2 tys wypłaty.Bo nie każdy dostąpi tego zaszczytu Laughing Laughing
Widzę też pod tą bramą najwyżej skaczącego Dzikiego Joe i wołającego -ja, ja, ja ,ja wyprodukuje to 10gr taniej niż ci wszyscy tutaj ,wpuście mnie,mnie,mnie !!!
Tutaj wizja się kończy..... Laughing Laughing Laughing Laughing

To ja pociągnę dalej:
Wpuszczają mnie oczywiście, bo chcę 10 groszy mniej niż cała reszta Medoxów stojących pod bramą. Oczywiście wpuszczając mnie, czują do mnie litość, bo jestem biedny, a jeszcze dodatkowo pomniejszam swoje dochody, żeby wybić się przed szereg.
Oni zwyczajnie nie wiedzą, że ja dzięki swojemu sprytowi i wyrachowaniu mam 50 groszy więcej niż reszta Medoxów, co stoją przed bramą.
Oni zwyczajnie nie wiedzą, że ja nie mam polbruku i sekretarki. Cool

Fred 3,20 Cool
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 20:24 Wto 9 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukają na jutro głupich w 3,1n i znajdą
Powrót do góry
Honorata

PostWysłany: 18:51 Wto 9 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie ceny na dziś?
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 22:27 Pon 8 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
misio napisał:
z tego wynika ze jeszcze 5 bydom budowac Very Happy Very Happy Very Happy

idą czasy, że mali będą mogli przejmować dużych, na szczęście Ci drobni mają swój rozum i nie będą chętni Very Happy Very Happy Very Happy

co Ty smucisz duzy znajdzie innego nabywce patrz na ferme Woznik

sprzedawał jaja do putina teraz do cameruna jak bedzie trzeba to w kosmos bedzie woził

a co u Ciebie ksieciu z jajami ? zapomniałałeś jak tatko audiu kupował za jaja Laughing
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 22:12 Pon 8 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie ceny co najmniej rok , moze by sie w koncu cos wyjasnilo
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 21:13 Pon 8 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie 4 lata mieliscie rozmach w budowaniu bez opamietania i teraz macie tego efekt . Karuzela ruszyla o cenie na jutro nie pisze bo niema o czym .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
filuś

PostWysłany: 20:39 Pon 8 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla normalnych hodowców bez zobowiazan 3 cena optymalna , dla budowniczych o 20 gr za wysoka ale jest szansa i dla nich juz niedlugo i na długoooooooooooooooooooooooooooooooooo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing i co niech jeden z drugim sie tu wypowie czy tak mu mało bylo czy teraz wiecej ma ; chyba ma ale do splacenia i kłopotów nie potrzebnych mega ubojnie szykuja sie do umów 2,8-2,9 tylko kilka wiekszych ferm ma w jednym czasie wchodzic w cykle
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:14 Pon 8 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a bo po poludniu sie pogorszylo z tego co wiadomo to teraz ubojnie sie bronia zeby nie pasc bo hodowcy i tak beda zmuszeni zamknac polowe tego co maja bo dlugo nie pociagna przy cenie ponizej 3 nawet na robionej paszy a ubojnia w polowie sie nie zamknie i barrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdzo dooooooooooooooobrze 2 laaaaaaaata takiej ceny i pasza wam potanieje o min 400zl i pisklak bedzie po 1 zl itd.kto budował to niech sie teraz cieszy ze ma problema czy naprawde tak mu ciezko bylo i nie mial na zycie jak mial 2 hale i sprzedawal po 4 pasza po 0.9 piskle 1 i w kieszeni na czysto z 60 w kieszeni a dzis 12hal i zero zysku tylko kierunek jeden upasc i wypasc z rynku za glupie myslenie
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:05 Pon 8 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mówiąc,że potrwa to z rok ,miałem na myśli ,że tyle potrwają ceny 2.70-3.00 ,żebyście po roku ,wisząc już na gałęzi ,grzecznie w kolejeczce stanęli pod bramą zakładów i przyjęli propozycję tych 2 tys wypłaty ,bo przecież lepsze to ,niż dokładanie każdego rzutu po 20tys do każdej budy nie ? Laughing Laughing Laughing
Widzę zamkniętą bramę i tłum ludzi i właścicieli zakładów ubojowych stojących na podwyższeniu,palących cygaro i pokazujących palcem ,na tego ,kto może wejść za bramę i dostać 2 tys wypłaty.Bo nie każdy dostąpi tego zaszczytu Laughing Laughing
Widzę też pod tą bramą najwyżej skaczącego Dzikiego Joe i wołającego -ja, ja, ja ,ja wyprodukuje to 10gr taniej niż ci wszyscy tutaj ,wpuście mnie,mnie,mnie !!!
Tutaj wizja się kończy..... Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
otis7680

PostWysłany: 19:55 Pon 8 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świętokrzyskie prawie wszyscy 3.0 net. i mówią oby gorzej nie było.

Armagedon
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:53 Pon 8 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszubek napisał:
Niestety czas pomału kończyć hodowlę bo się po prostu nie da przez większośc roku dokladać Crying or Very sad
A gdzie amortyzacja , remonty ,raty kredytów jak tu się nie da na flaszkę zarobić ....

Nikt niczego nie będzie kończył,każdy będzie jechał do zgonu ,licząc,że następnym razem się już musi odbić.Nie dostanie paszy w jednej wytwórni,pójdzie do innej ,przewłaszczy stado ,wezmie kredyt dla zadłużonych ,możliwości jest dużo.
Więc jedziemy Laughing Jeszcze trochę drogi przed nami i sporo łez.To dopiero początek.Myślę,że z rok to potrwa.Ale takie są konsekwencje bezmiernej głupoty.Zawsze.
Potem złapią to wszystko za mordę wielcy ,dostaniecie 2tys zł brutto na chleb i będziecie się ścigać ,kto potrafi obniżyć koszt ,żeby zostało mu trochę więcej.Jak już wszyscy nauczycie się ścinać ten koszt,to cena kosztów wytworzenia zostanie przez wielkich policzona na nowo i znów dostanie 2tys brutto na chleb.I tak do końca.Tak jest w całej zachodniej europie,stanach itp tak będzie i u nas
Dziki będzie zadowolony ,będzie mógł jeszcze bardziej popisać się pomysłami na obniżenie kosztów produkcji Laughing
Powrót do góry
Honorata

PostWysłany: 18:57 Pon 8 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filuś w południe byłeś trzeźwy, a teraz chyba jesteś pijany.
Powrót do góry
Thatcher

PostWysłany: 18:38 Pon 8 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filuś już sam się gubisz w zeznaniach
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 16:46 Pon 8 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i teraz pytanie do zachlannych ceny takie podobno maja obowiazywac napewno do nastepnej wiosny bo cała europa budowała nawet latem na 99% ma taka byc, nawet ubojnie podobno juz nie chca przejmowac hal za pól ceny i hodowakac za fri takze bedzie po was od 4- 6 kurników w zwyz ci z góra dwoma przezyja bo oni kredyta nie musieli brac na vata nie musieli przechodzic w przeciwienstwie do was i dzis co?? jeszcze z przyjemnosci bycia na vacie cza ponosic koszta zachlanni ekonomisci . a kury tamten i ten tydz bardzo mało i to bardzo a ceny na jutro 2,8
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 736, 737, 738 ... 2535, 2536, 2537  Następny
Strona 737 z 2537

Skocz do: