Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 16:59 Nie 22 Lip 2018

Agrolok
Kredytu na inwestycje w ramach działania z SPO 2.4

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum PPR Strona Główna -> BGŻ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ekspert BGŻ

PostWysłany: 10:11 Sro 6 Kwi 2005    Temat postu: Kredytu na inwestycje w ramach działania z SPO 2.4 Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź do Pana Pawła
Kredyt IP
Kredyt na realizację przedsięwzięć inwestycyjnych w rolnictwie, przetwórstwie rolno-spożywczym i usługach dla rolnictwa
O kredyt mogą ubiegać się:
• osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, z wyłączeniem emerytów i rencistów,
• osoby prawne,
• jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paweł
Gość

PostWysłany: 10:09 Sro 6 Kwi 2005    Temat postu: Kredytu na inwestycje w ramach działania z SPO 2.4 Odpowiedz z cytatem

Racja mówiłem o kredycie ale nie preferencyjnym. Ja pytałem o zwykły kredyt komercyjny. O tym że nie można korzystać z kredytów z dopłatami ARiMR to podobno racja tylko nie wiem czy wchodzą w to kredyty pomostowe??!
Powrót do góry
Paweł
Gość

PostWysłany: 10:08 Sro 6 Kwi 2005    Temat postu: Kredytu na inwestycje w ramach działania z SPO 2.4 Odpowiedz z cytatem

Chcę wziąść 100 tyś zł kredytu na inwestycje w ramach działania z SPO 2.4
”Zróżnicowanie.....” jest to 50% całej inwestycji czyli tyle ile ARIMR gwarantuje refundacji. Czy decyzja ARIMR o dofinansowaniu projektu jest wystarczającym zabezpieczeniem dla banku czy wymagane jest jeszcze inne zabezpieczenie? Jeżeli tak to jakie zabezpieczenia wchodzą w grę?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum PPR Strona Główna -> BGŻ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: