Skocz do zawartości
wdudzinski

Wszystko o ciągnikach John Deere

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio wyciągałem kolege który zjechał na pobocze.scania z naczepą usiadła az miło. i to bez ładunku. jest za dużo śniegu żeby zamarzło. jak jaest zamarżniete z 5cm to góra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze maszynka calkiem niezla!

Najlepsze ze przywlekli dla porownania Masseya 8280 ale ubogi byl bez resorowania, hydraulika zwykla oraz zwykly pavershift.

A john mial pelen wypas i ponad 300 konikow.

John pracowal z gleboszem 5 lap a Massey z brona talerzowa Kuhna XL chyba z 6m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kupiłem John Deer-a 7720 , przedstawiciel mówił ,że ma common rail, dzięki czemu uzyskuje sie mniejsze zuzycie paliwa.

Mój sąsiad kupił Maseya MF 6490 i okazało się ,że zużycie paliwa przy orce 5-cioskibowym kvernelandem jest w Masseyu o 4 litry/ha mniejsze niż w JD.

 

przyjechał serwis i wymienił filtry i olej w silniku - u sąsiada o 1000 zł taniej

 

nie rozumiem dlaczego??

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U jednego gościa u nas z Agromixu za pierwszą wymianę olejów i filtrów w JD wzieli 2 300 w zeszłym roku- to dużo czy mało? Nie oriętuję się zabardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w MF 4270 po 50 mth kosztował 700 zł a po 250 mth 370 zł nie płaciłem za dojazd i robote bo serwis był 5 km odemnie , znajomy za pierwszy przegląd w JD 6520 zapłacił 2000zł

 

Teraz też obsługa mnie dużo nie kosztuje filtry paliwa pasują od MF 255 kilkanaście zloty , filtr oleju silnikowego koło 40 zł , filr powietrza 150 , filtr do przekładni nawrotnej 150 ( dwa ostatnie to zamienniki) w hydraulice nie ma wymiennych filtrów są dwa sitkowe podobne jak w polskich mf 255 i jeden odśrodkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U jednego gościa u nas z Agromixu za pierwszą wymianę olejów i filtrów w JD wzieli 2 300 w zeszłym roku- to dużo czy mało? Nie oriętuję się zabardzo.

 

dlatego tak drogo bo koszty oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w LAMBORGHINI przegląd po 50 mtg kosztował około 450 zł. Czyli nie tak drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiłem John Deer-a 7720 , przedstawiciel mówił ,że ma common rail, dzięki czemu uzyskuje sie mniejsze zuzycie paliwa.

Mój sąsiad kupił Maseya MF 6490 i okazało się ,że zużycie paliwa przy orce 5-cioskibowym kvernelandem jest w Maseyu o4 litry/ ha mniejsze niż w JD.

 

przjechał serwis i wymienił filtry i olej w silniku- u sąsiada o 1000 zł taniej

 

nie rozumiem dla czego??

 

pozdrawiam

 

Jeśli chodzi spalanie to mnie nie dziwi MF6490 ma silnk SISU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj to już coś dziwnego się dzieje jak MF zakłada silniki innych firm. Zawsze wydawało mi się że Perkinsy to jedne z lepszych silników. No ale czasy się zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno MF stosował w serii 3670-3690 silniki SISU

Dla mnie w czołówce silników jest SISU , CATERPILAR, DEUTZ, MAN .

PERKINS mi się nie podoba za dużo pali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj to już coś dziwnego się dzieje jak MF zakłada silniki innych firm. Zawsze wydawało mi się że Perkinsy to jedne z lepszych silników. No ale czasy się zmieniają.

to jest tak valtra konczy te silniki na 160KM a mf zaczyna je i wyciaga z nich185 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam, ile moze kosztowac NOWY John Deere 6820 135 KM?? (jesli ktos wie to ile moze kosztowac z przednim TUZ i WOM). POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena agro-efektu to 62630 euro + przedni wom i tuz ok 15-20 tys zlotych

netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie korbanki za wymiane olejów i filtrów po 50godz w CLAASIE ARESIE 816 skasowali 2500 brutto. drogo? (robocizna gratis)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

do żbigniew. ile dałeś za tego 7720 i z czym go masz. z TLS i AUTOPOWR czy standardzik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wie ktos moze jak przechylic kabine w jd 6400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DKRECASZ prawe koło, ciagnik na klocek, odkrecasz cztery sruby mocujace kabine, i to wszystko- problem pojawia sie przy samym pochylaniu kabiny - bo przegapisz moment i kabina Ci spie,rdoli cała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nieznajomy gościu a jak to sprawdzić czy ma więcej niz 9999 MTG ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wkladasz brakujacy bezpiecznik "SERVICE" włączasz zaplon i jests w menu serwisowym - poruszasz sie w nim kierunkowskazem gora - dol jedno z menu to wskazanie licznika - mozna zobaczyc tez ilosc odpalen silnika itd ale radze nic nie zmienac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

witam ! ineresuje mnie koszt utrzymania(filtry, oleje, przeglądy) 100-konnego Johna w porownaniu do forterra wiem ze drożej ale o ile? wystarczy dodawanie czy trzeba mnozyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wkladasz brakujacy bezpiecznik "SERVICE" włączasz zaplon i jests w menu serwisowym - poruszasz sie w nim kierunkowskazem gora - dol jedno z menu to wskazanie licznika - mozna zobaczyc tez ilosc odpalen silnika itd ale radze nic nie zmienac

To jest pewne niczego się nie spali i nie nabroi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

napisz jeszcze raz czy we wlasnym zakresie mozna sprawdzic te mth czy trzeba wołac serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może JD6520? ile takie cacko kosztuje? i czy da radę z 4 obracaną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...