Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

przeor' rezydencie debili jakie wizje na ten tydzień 1A po 30gr czy płacimy drożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big jajo - miejmy dla siebie szacunek !!!

Wyzwiska i obelgi nic nie dają, to tylko świadczy o nas, ludziach z branży drobiarskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- podaje ceny zakupu na fermach jakie mam uzgodnione na ten tydzień

 

O - 35gr

S - 26gr

1a - 22gr

1b - 20gr

2a – 18gr

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo fachowo zrobilo sie na naszym forum.... Ceny na ten tydzien do hurtu bez dowozu : 1A-0.21 1B-0.19 itd. Tak ze bez rewelacji.. Pozdrawiam zainteresowanych tematem CENY JAJ SPOZYWCZYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!

utworzyliśmy to forum dla Was, w celu ułatwienia Wam osiąganiu lepszych wyników w Waszej ciężkiej pracy. Forum ppr.pl służyć ma wymianie doświadczeń, poglądów oraz informacji na temat cen oraz rynków zbytu. Niestety, nie wszyscy dojrzeli do tej formy komunikacji. Są to działania nie tylko producentów, ale i naszej konkurencji. Chamstwo i niewybredne treści niektórych "użytkowników" zaszły zbyt daleko. Wiemy kto i z jakiego komputera wypisuje te obrzydliwe treści. Usuwamy bezpowrotnie tych, którzy do nas nie pasują, a konsekwencje będziemy wyciągali bezwzględnie. Prosimy o wszelkie informacje na temat naruszania regulaminu na adres admin@ppr.pl, lub z adresu, napisz do nas który znajduje się na stronach ppr.pl. Żywimy nadzieję, że szybko pozbędziemy się tych, którzy do naszej społeczności nie pasują. Na początek, został usunięty obywatel"przeor", którego dane już poznaliśmy.

Pozdrawiam Was serdecznie i oczekuję wszelkich informacji o ludziach, których z naszego forum należy usunąć.

administrator: admin@ppr.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin chyba sie pomyliles przeor i przeor' to dwie inne osoby czy aby napewno dobrego zbanowales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz właściwy "przeor" nie jest zbanowany.Ta kwestia została już naprawiona. Ma wszelkie uprawnienia.

Usunięty został "właściwy" przeor- ten którego tutaj nie chcemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że szogun ,zbuk-jajo i przeor z kropką to ta sama osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widac ze konkurencyjne forum przemowilo do wlodazy tego portalu i nastala nowa era a myslaem ze bedzie totalna samowolka wiec czas sie bac a tak poza tym to jest spore zroznicowanie w cenach ale ten co chce zarobic to wie gdzie placa w kraju za 2a 18gr pozdarwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , żeby nie było ,że handel zaniża ceny. Podam fakty : z 3 "moich" ferm - brutto z dowozem 1 FERMA - O-34 , S-25, 1A-20 1B-18, 2A-16 (na przyszły tydz. 1A, 1b ,2a -minimum grosz wyżej) , 2 ferma 0-32 ,S-25 , 1A-19 ,1b-17 , 2A-15 ,; 3 ferma O- 34 S-26, 1A -20(z bólem) ,1b-18 , 2a-17 ,2b-16. TO PRAWDA już w tym tygodniu 2 duże firmy proponowały hodowcom za 2A 18 gr. - interesuje ich tylko "M" (export , markety) Jeden z moich hodowców sprzedał im 2a po 18 netto , a mi 1b po 18 brutto - uszanował to ,że jak 1A była po 16 , ja płaciłem 18. Widząc naciski myślę ,że w przyszłym tygodniu będzie podwyżka od 1A w dół o minimum 1 gr do góry. 0 i S bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na ten tydzień

1A 20-22

1B 18-20

Dostawa do odbiorcy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nuda bez tego 'przeora ja już tęsknie za jego wywodami ..............

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Niezly" raczej jednak zly i to b. delikatnie mowiac

 

A co do cen

1A 19

1B 17

2A 16

To max jakie placilem w tym tygodniu , 1B po 16 i 1A po 18 tez bylo

Po niedzieli narazie zmiamian ceny nie zapowiadaja

Zastanawiajace jest to ,ze towar jest kwestia tylko ceny , ciekawe czy ktos wrescie peknie

P.S. ceny netto bo przy 5% to duzo zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ceny:

Ia-0,20-0,21

Ib-0,18-0,19

IIa-0,17

IIb-0,14

 

Czy towar jest w nadmiarze, hmm... jakby był to pewnie hodowcy dzwonili by wszędzie żeby go sprzedać a tak to oni dosyć często odbierają telefony z pytaniami o jaja. A takie ceny i tak nie rekompensują kosztów produkcji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...