Skocz do zawartości
Gość Barnaba

Co zmieniło połączenie Provmi z Rolimpeksem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

nie pisze do ciebie wulgartzmow bo mi szkoda klawiatury dla ciebie panie WITKU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Nic dobrego to połącznie nie da. Wręcz przeciwnie.

Już zamknęli jedną z mieszalni w Rogowie Legnickim.

Zarzązanie jest w Holandii a nie w PL

do duży minus

Provimi, Dolpasz i Dobropasz mają ujednolicić ofertę..."

 

Mieszalnia w Rogowie nie z tego powodu była zamknieta, jak nie wiesz to się lepiej nie odzywaj.

A oferta nie ma być ujednolicona, następy wątek, w którym bys lepiej się nie wypowiadał, skoro nie posiadasz wiedzy na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mieszalnia w Rogowie nie z tego powodu była zamknieta, jak nie wiesz to się lepiej nie odzywaj.

A oferta nie ma być ujednolicona, następy wątek, w którym bys lepiej się nie wypowiadał, skoro nie posiadasz wiedzy na ten temat.

Mieszalnia w Rogowie przynosiła zyski. Przyjechało dwóch krawaciarzy z Provimi i każdemu wręczyli wypowiedzenie. Równowartość dwóch pensji i kopa w dupe.

Mieszalnia świerzo po remoncie. Fakt że chulała na jedną zmianę; mądrzy ludzie z Provimi przeanalizowali cyferki i uznali, że mogą przenieść produkcję do Skokowa i ujazdu. gówno ich obchodziło, że ludzie stracili pracę...

co się tyczy oferty to już w miszalniach Dolpaszu możesz kupić prestartery Atut z Provimi. Zaczeli od tego a zobaczysz jak skończą.

Nie wiem skąd ty czerpiesz swoją wiedzę, ale o losach Dolpaszu i Dobropaszu będą decydować Holendrzy i nawet jeśli jesteś pracownikiem tych firm to i tak się nie dowiesz jak ma wyglądać ich długofalowa polityka marketingowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mieszalnia w Rogowie nie z tego powodu była zamknieta, jak nie wiesz to się lepiej nie odzywaj.

A oferta nie ma być ujednolicona, następy wątek, w którym bys lepiej się nie wypowiadał, skoro nie posiadasz wiedzy na ten temat.

Mieszalnia w Rogowie przynosiła zyski. Przyjechało dwóch krawaciarzy z Provimi i każdemu wręczyli wypowiedzenie. Równowartość dwóch pensji i kopa w dupe.

Mieszalnia świerzo po remoncie. Fakt że chulała na jedną zmianę; mądrzy ludzie z Provimi przeanalizowali cyferki i uznali, że mogą przenieść produkcję do Skokowa i ujazdu. gówno ich obchodziło, że ludzie stracili pracę...

co się tyczy oferty to już w miszalniach Dolpaszu możesz kupić prestartery Atut z Provimi. Zaczeli od tego a zobaczysz jak skończą.

Nie wiem skąd ty czerpiesz swoją wiedzę, ale o losach Dolpaszu i Dobropaszu będą decydować Holendrzy i nawet jeśli jesteś pracownikiem tych firm to i tak się nie dowiesz jak ma wyglądać ich długofalowa polityka marketingowa

 

Coś mi się wydaje WUJU że to ty chyba dostałeś od Provimi kopa i teraz wchodzisz w dupę LNB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wszyscy obserwujący rynek paszowy wiedzą, że provimi z roku na rok traci udziały na rzecz SANO, LNB, Koudjsa. Przejęcie dobropaszu, czyli firmy mocno stjącej na rynku pasz drobiowych miało doprowadzić do zmiany tendencji. Obawiam się jednak, iz efekt będzie dokładnie odwroty. A kto na tym zyska ... Holendrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Provimi to jak wszyscy wiedzą najlepsza jakość i najlepsze efekty stosowania

Reszta firm paszowych nie sięga Provimi do pięt

Proponuję aby pozamykać inne mieszalnie pasz bo i tak wkrótce stracą wszystkich klientów, którzy zwiążą się z Provimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Provimi to jak wszyscy wiedzą najlepsza jakość i najlepsze efekty stosowania

Reszta firm paszowych nie sięga Provimi do pięt

Proponuję aby pozamykać inne mieszalnie pasz bo i tak wkrótce stracą wszystkich klientów, którzy zwiążą się z Provimi.

 

Prowokacja czy fanatyzm? Chyba jednak prowokacja ......

A może jaja ktoś sobie robi? Nie, niemożliwe, na pewno prowokacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Provimi to jak wszyscy wiedzą najlepsza jakość i najlepsze efekty stosowania

Reszta firm paszowych nie sięga Provimi do pięt

Proponuję aby pozamykać inne mieszalnie pasz bo i tak wkrótce stracą wszystkich klientów, którzy zwiążą się z Provimi.

 

Prowokacja czy fanatyzm? Chyba jednak prowokacja ......

A może jaja ktoś sobie robi? Nie, niemożliwe, na pewno prowokacja.

 

Napewno jest to fanatyczna prowokacja, która ma na celu robienie jaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Obawiam się że to co napisał Pro Provimi to przejaw fanatyzmu paszowego Znam jednogo z dealerów provimi któremu tak wyprano mózg, że prędzej zostawi żone niż provimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W ogóle nie macie pojęcia o paszach i żywieniu trzody. Provimi ma najlepsze produkty i tylko ich stosowanie da wam pewnośc że dobrze zywicie.

Reszta wytwórni albo oszukuje klientów na jakości albo pracownicy tych firm to nieuki które nie maja wiedzy o żywieniu trzody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W ogóle nie macie pojęcia o paszach i żywieniu trzody. Provimi ma najlepsze produkty i tylko ich stosowanie da wam pewnośc że dobrze zywicie.

Reszta wytwórni albo oszukuje klientów na jakości albo pracownicy tych firm to nieuki które nie maja wiedzy o żywieniu trzody

 

Nawiedzony głupku!

Przestań już włazić w dupę swojemu szefowi

On nie czyta postów z tego forum i nic Ci to nie pomoze

Musisz dalej je bać w terenie bo inaczej wyleją cie na zbity pysk za słabą sprzedaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie martw się szef czyta.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W ogóle nie macie pojęcia o paszach i żywieniu trzody. Provimi ma najlepsze produkty i tylko ich stosowanie da wam pewnośc że dobrze zywicie.

Reszta wytwórni albo oszukuje klientów na jakości albo pracownicy tych firm to nieuki które nie maja wiedzy o żywieniu trzody

 

Nawiedzony głupku!

Przestań już włazić w dupę swojemu szefowi

On nie czyta postów z tego forum i nic Ci to nie pomoze

Musisz dalej je bać w terenie bo inaczej wyleją cie na zbity pysk za słabą sprzedaż

 

Nie jestem nawiedzony i nikomu nigdzie nie wchodze

Hodowca świn wie co jest dla niego dobre dlatego kupje pasze Provimi. A pracownicy z tej firmy naprawde sa najlepsi w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoduje brojlery, pasza ze skokowej w 5 tyg. poszły wątroby, firma nie poczuwa się do winy,następne wstawienie na paszy z tasomiksu,

każda firma ma wpadki, średnio co 2 lata,

po wpadce zmieniam paszarnie ,o nowego klienta dbaja przez jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zauważyłem pogorszenie obsługi w terenie. W tym tygodniu odwiedził mnie czwarty z kolei w ciągu ostatniego roku pracownik odpowiedzialny za sprzedaż pasz dla bydła!!!!!

Za kazdym razem niestety przyjeżdżają coraz gorsi. Poprzedni podobnież odeszli do konkurencji albo całkiem zmienili branżę - nie rozumiem co sie dzieje.

Nie chce wiązać sie z inną paszarnią bo przyzwyczajenie to druga natura człowieka ale po lekturze niektórych wypowiedzi na tym forum chyba przyszedł czas na zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem pogorszenie obsługi w terenie. W tym tygodniu odwiedził mnie czwarty z kolei w ciągu ostatniego roku pracownik odpowiedzialny za sprzedaż pasz dla bydła!!!!!

Za kazdym razem niestety przyjeżdżają coraz gorsi. Poprzedni podobnież odeszli do konkurencji albo całkiem zmienili branżę - nie rozumiem co sie dzieje.

Nie chce wiązać sie z inną paszarnią bo przyzwyczajenie to druga natura człowieka ale po lekturze niektórych wypowiedzi na tym forum chyba przyszedł czas na zmiany.

 

Czy pracuje jeszcze w Provimi Pan Kamil ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mnie z Prowimi obsługuje babka z Bieganowa-niejeden z mądrali mógłby od niej się nauczyć,ale słuchy chodzą,że chce ją podkupić Kaudijs-trudno będę kupował w kaudijsie.Pasze to nie wszystko-co ja będę pisał na dolnym śląsku wszyscy od ją znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mnie z Prowimi obsługuje babka z Bieganowa-niejeden z mądrali mógłby od niej się nauczyć,ale słuchy chodzą,że chce ją podkupić Kaudijs-trudno będę kupował w kaudijsie.Pasze to nie wszystko-co ja będę pisał na dolnym śląsku wszyscy od ją znają.

 

No to tylko ptwierdz że albo z ta firmą dzueje się niedobrze jak odchodzą najlepsi do konkurencji albo .....

Moze dyrekcja stwierdziła ze wcale nie tacy najlepsi i muszą sie zwalniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

i to jeszcze nie koniec z tymi odejsciami hhahahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam !!!!

GIbała jeśli chodzi Ci o KAmila z Bieganowa ....to już tam nie pracuje......

Obecnie w Agencji Restrukturyzacji Rolnictwa....

 

Pozdrawiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!

GIbała jeśli chodzi Ci o KAmila z Bieganowa ....to już tam nie pracuje......

Obecnie w Agencji Restrukturyzacji Rolnictwa....

 

Pozdrawiam....

 

Dziekuje Panu za informacje, przy okazji proszę go serdecznie pozdrowić od Gibały bo gość jest na poziomie.

Proszę go również poprosić o jakiś kontakt ze mną, moje telefony i mail nie uległy zmianie

 

Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników Provimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...