Skocz do zawartości
jack4032

Ogłoszenia produktów pochodzenia roślinnego.

Rekomendowane odpowiedzi

I co z tego? Myślisz, że coś się zmieni? Nie wierzę, w ostateczności dostaniesz bana i tyle, a śmietnik nadal będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

święte słowa. ja czeka na odpowiedź od admina jak napiszę to przekaże na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Taka jest nasz filozofia, aby jak najmniej ingerować w społeczność ppr-ową. Ale jak widać jaszcze troszkę trzeba "posprzątać".

Proszę o info o wszelkich naruszeniach: admin@ppr.pl

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Taka jest nasz filozofia, aby jak najmniej ingerować w społeczność ppr-ową......

Słuszna uwaga.Osobiście uważam że nadmierna moderacja może przynieść więcej szkody niż pożytku.Uważam że część "błędnych postów"jest "nieświadomych",a część jest celowym działaniem aby siać ferment.A już tak jest w każdej społeczności,że jest część ludzi którzy różnymi metodami próbują podporządkować sobie innych.Pomyślności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam sadzonkl orórka MIRABELLE ok 500 szt okolice Kalisza cena 1zł/ szt

TEL 503 970 422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kupię 70 ton dobrego siana dla koni, najchętniej z dowozem do Tuczna w województwie zachodniopomorskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile u was jest sianokiszonka w belach. Mam do upłynnienia ze 200 szt z pierwszego pokosu 2010 roku i nie wiem ile krzyknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo znalezienie kupaca na takie coś to już jest sukces, tylko niewystrasz go ceną bo drugiego możesz nieznaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pszenżyta Borwo do siewu,ewentualnie innego podobnego.Mieszkam na pograniczu świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego.Potrzebuję 3 tony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję pszenżyta Borwo do siewu,ewentualnie innego podobnego.Mieszkam na pograniczu świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego.Potrzebuję 3 tony.

Mój tel.697479419

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam do sprzedania ziemniaki odmiany Satina-bardzo smaczne i dobre w utzymaniu-cena 40 gr za kg-Brzeźnica koło bochni woj. małopolskie-nr tel 697247685-polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania owies. Około 3 ton.580 zł tona. Odbiór Waleńczów , dawne częstochowskie. Tel 793643571.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam ziemniaki vineta kalibraż +50, około 12 ton (ale sprzedam nawet mniejsze ilości) Łobdowo, pow. Wąbrzeski, woj. Kujawsko Pomorskie cena 40 gr/kg. Tel 781143710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam namiary na firmę co za duże kostki słomy z waszym załadunkiem w ilościach TIR-owych płaci od 200do230EURO/t. więcej na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak, zrezygnować z oprysków, no może tylko od chwastów dwuliściennych, nasypać saletry skosić kosiarką i lepiej się na tym wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam do sprzedania ok. 15 ton łubinu słodkiego .zachodniopomorskie tel 601750588. pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam namiary na firmę co za duże kostki słomy z waszym załadunkiem w ilościach TIR-owych płaci od 200do230EURO/t. więcej na PW.
serio, szkoda że mi na styk starczy i tak cienko z kontraktami na słome w tym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiorca (niemiec) znalazł bardzo duże zapasy słomy na ukrainie i odstąpił od zakupów w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr coś mi sie wydaje że poniosła Cie fantazja odstąpić zakupu słomy w Polsce i jechać na Ukraine???? Rozumiem gdyby chodziło o transport złota tam koszt transportu byłby żaden ale po słome taki szmat drogi dalej jechać nierozumiem tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slome biora jako ladunek powrotny, do znajomych przyjezdzaja tiry z bialorusi czy ukrainy biora slome po 500 zl/tona i wiaza do bawarii do pewnego polaka-tam brakuje slomy bo wszyscy przerzucili sie na kukurydze,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprzedam pszenicę "jakościową(opad.350,wilg.14%,gluten pow.30)",ok 15t.Odbiór transportem kupującego.

Cena 800 netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...