Skocz do zawartości
Gość pawel_po

Kredyt preferencyjny na zakup stada

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam wszystkich mam ważne pytanie może ktoś zna na nie odpowiedz. Jestem studentem 3 roku rolnictwa dziennego. Rodzice właśnie przepisali mi 1,3 ha ziemi. Czy to wystarczy abym mógł starać się o kredyt preferencyjny na zakup stada bydła mięsnego? Mam możliwość dzierżawy jeszcze, co najmniej 10ha łąk. Zapomniałem dodać ze średnie wykształcenie tez mam rolnicze Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ale musisz mieć jeszcze 30% wkładu własnego i są inne koszty,dasz rade spłacić kredyt?zaplanowałeś wszystko?ja też jestem studentem 3 roku ale zootechniki na AR Szczecin!możemy powymieniać poglądy i wiadomości mój nick na tlenie to blaise5 jakby chciał pogadać to napisz.Widze że mamy podobne plany tylko że ja już troche bydła mam.możemy pogadać o rasach i tak dalej.pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam wszystkich mam ważne pytanie może ktoś zna na nie odpowiedz. Jestem studentem 3 roku rolnictwa dziennego. Rodzice właśnie przepisali mi 1,3 ha ziemi. Czy to wystarczy abym mógł starać się o kredyt preferencyjny na zakup stada bydła mięsnego? Mam możliwość dzierżawy jeszcze, co najmniej 10ha łąk. Zapomniałem dodać ze średnie wykształcenie tez mam rolnicze Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Paweł

trochę tego mało - na takim areale to w porywach przy dodatkowym zakupie niektórych pasz mozesz miec 15 krówek.

Jak sprzedasz dobrze odsadki po 10 zł to dochód wyjdzie 15 x 250 x 10 to daje okolo 37500 zeta rocznie

nie pokryje ci to kosztów stałych produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...