Skocz do zawartości
Gość pesan

Maty dezynfekcyjne zalecane profilaktycznie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Informujemy że posiadamy w ciągłej sprzedaży profesjonalne maty dezyndekcyjne. Są ona bardzo trwałe, łatwe do mycia. Wykonane z mocnych plandek i siatek. Wewnatrz pianka poliuretanowa jako wkład chłonny do środków dezynfekcyjnych. Nasze maty są chętnie zakupowane przez Inspektoraty Weterynaryjne, hodowców, lekarzy wet. w całym kraju. Zapraszamy na nasza stronę tam znajda Panstwo szczegółowe zdjęcia i opisy. Wysyłamy nawet 1-2 sztuki. www.pesan.pl/maty Tel. (083) 371-68-98 lub kom. 508-345-426

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maty? A zrób to sobbie sam. Proste. 4 płaskie deski, płachta foli, na to stary dywan by paskudztwo sie nie rozpryskiwało. Proste jak sikanie z wiatrem.

 

Nie zapomnijcie o wymiarach - by koła były całe obmyte środkiem.

 

Jak kto chętny podeslę rysunek tego "cuda".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Dz. U. z dnia 26 września 2003r. $1 pkt 5 w sprawie szczególnych warunków weterynaryjnych jakie musza spełniać gospodarstwa w przypadku gdy zwierzęta lub środki pochodzenia zwierzęcego pochodzace z tych gospodarstw są wprowadzane w rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nasze maty są chętnie zakupowane przez Inspektoraty Weterynaryjne

 

No pewnie, ci to potrafią wydawać pieniądze!

Wykonanie prostej maty we własnym zakresie to koszt ok 40-50 zł.

 

Oprócz pianki PU lub starego dywanu, na duże powierzchnie nadają się również trociny przykryte siatką taką jaka idzie między styropian i tynk przy ocieplaniu.

 

NIE DAJMY SIĘ DOIĆ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Maty które proponujesz to mogę kupić jak cena drobiu wrócido poziomu dającego zysk a nie teraz jak jest dno. Matę to każdy zrobi albo napewno już zrobił a napewno nie kupi gotowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"NIE DAJMY SIĘ DOIĆ!!!"

Nikogo nie chcemy doić. Dałam to ogłoszenie bo jesteśmy związani z drobiarzami na naszym terenie i wiem, że wielu zastanawia się gdzie może kupic profesjonalne maty. Nasze są bardzo trwałe a cena za nie zwraca się bardzo szybko gdyż nie trzeba wciąż tych robionych samemu wymieniać na nowe. Ponadto nikt nikogo nie zmusza. To tylko informacja. Wiem dobrze jakie są ceny i jakie warunki na rynku drobiu. To, że jest taki dołek to przecież nie moja wina. A jeśli chodzi o cenę to nasze maty są jednymi z najtańszych na rynku. Ponadto rzucanie się na innych nic nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W chwili obecnej nie dysponujemy matami wjazdowymi szytymi z plandek. Może za miesiąc będzie coś więcej. Mamy maty wejściowe i dla pieszych wymiary 60 x 90 x 4cm, 45 x 60 x 4cm i inne. W ofercie również gąbka w arkuszach 120 x 200 x 4 lub 5cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proszę o podeanie cen mat i wkładów Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Osobom zainteresowanym wysyłam cennik. Prosze o mail na adres biuro@pesan.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od końca marca posiadamy w sprzedaży maty przejazdowe o wymiarach 110 x 380 x 4cm. Wykonane z mocnych materiałów. Zainteresowanym możemy przesłać więcej informacji. Niebawem na naszej stronie zdjęcia i opisy tych mat.

www.pesan.pl

e-mail: biuro@pesan.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze macie sznury ? tu byl biznesmen co oferowl sznury ale chyba teraz sprzedaje kurczaka z argentyny czy cos?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby zainteresowane matami dezynfekcyjnymi prosze o kontakt. Wyślemy aktualna ofertę wraz z cennikiem. Proponujemy hodowcom robienie wspólnych zamówień. Daje to możliwość uzyskania atrakcyjnych rabatów. biuro@pesan.pl lub (083) 371-68-98

Dezynfekujemy obiekty inwenratskie metodą zamgławiania termicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...