Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:15 Wto 26 Mar 2019

Agrolok
Jakie jest zapotrzebowanie nadoradztwo prawne wśród rolników
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: 12:59 Pon 6 Lut 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawnego? to różnie zależy o co pytasz?

Ja sam zastawiałem się nad otwarciem biura odwołań od decyzji agencji. Na to w najbliższym czasie powinno być ogromne zapotrzebowanie (o ile tanio lub zadarmo:) ). Kiedyś rolnik przyniósł mi decyzję cała strona od góry do dołu drobnym maczkiem z której nic nie rozumiałem,on zresztą też. Zeby nie powiedział co wcześniej składał to bym sie nigdy nie domyslił. Nawet jak to zaniósł do tej agencji co mu to wystawiła to nie wiedzieli o co chodzi, też musiał im szczegółowo wyjasnić co wcześniej składał, żeby ktoś mógł w końcu powiedzieć że (chyba) z tego naszego pisma wynika że odrzucilismy pańską prośbę.
No i wtedy mogłem mu pomóc napisac odwołanie.

Ale znając życie to był tylko wierzchołek góry lodowej!!! tego jest całe mnóstwo.

Wieć jak chcesz otworzyć takie biuro, to zacznij od współpracy z doradcami (z ODRów i prywatnych), firmami handlującymi maszynami, mleczarniami itd. Tam się reklamuj a sukces gwarantowany!!!!
Powrót do góry
prawnik
Gość

PostWysłany: 01:29 Pon 6 Lut 2006    Temat postu: Jakie jest zapotrzebowanie nadoradztwo prawne wśród rolników Odpowiedz z cytatem

hej, zamierzam otworzyć biuro porad prawnych w mięscie około 70 tysięcy mieszkańców.chciałbym sie dowiedzieć jaki jest popyt na porady prawne wśród rolników, ponieważ moje miasto jest otoczone przez gminy rolnicze. Jesli by prosta porada prawna kosztowała około 10-20 zł, a w sprawch skomplikowanych od 100 do 200 zł to czy byliby na to chętni. Te proste porady prawne udzielanebyłyby ustnie a te bardziej skomplikowane porady na piśmie. Co myslicie o tym pomyśle?Z góry dziekuję za wszystkie opinię i uwagi.

czy wśród rolników jest duże zainteresowanie pomoca prawną w zakresie prawa cywilnego?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: