Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:11 Pon 16 Wrz 2019

Modernizacja gospodarstw 2007-2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Unia Europejska
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mario98

PostWysłany: 22:44 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy to prawsa ze ma być losowanie znowu w PROW?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
radek1

PostWysłany: 21:57 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Re: PRG rozpykane Odpowiedz z cytatem

jaroslaws1985 napisał:
No własnie zrobilem Plan rozwoju gospodarstwa. Nie jest taki trudny na jaki wyglada. Pozdrawiam
Mam pytanie,jak wypełniałeś tabelki 6.1 do 6.12-Nadwyżka bezpośrednia dla działalności roślinnej?Czy wpisywałeś w każdej tabelce jedną rośline?proszę pilnie o odpowiedź,bo utknołem i nie wiem,jak powinno być.Z góry dziękuję za pomoc,pozdrawiam.Radek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jaroslaws1985

PostWysłany: 20:37 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: PRG rozpykane Odpowiedz z cytatem

No własnie zrobilem Plan rozwoju gospodarstwa. Nie jest taki trudny na jaki wyglada. Pozdrawiam
Powrót do góry
Chochlik23

PostWysłany: 19:23 Pon 29 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak tam pod lubelskim oddziałem??
Jak tak czytam ten temat to nie rozumiem po co te całe dotacje i ta cała unia europejska i wogóle po co robić komuś nadzieje, ja wierze tylko w to że dopłaty bezpośrednie dostane a nic innego unia nam nie da, żeby chłop musiał chodzić i poprawiać obszarówke bo jakiś idiota zaprojektował tak formularz że muszą byc 2 zera przed przecinkiem Evil or Very Mad , i dużo dużo innych takich przykładów, a w teleekspresie znowu pokażą jak chłopi skaładają wnioski na mionowe inwestycje Evil or Very Mad i jaka to wielka szansa dostać kasę za darmo
Powrót do góry
kissmy...

PostWysłany: 18:54 Pon 29 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu ktoś sprzedaje miejsca w kolejce?? za takie numery znowu będziecie mieli chyba losowanie; albo przetasowania w ARiMR (które zasadniczo już nastąpiły pod hasłem zmiana na stołki, z których tak szybko nas nie usuną) przyczynią się do kilkuletniego rozpatrywania wniosków, tak czy inaczej życzę wytrwałości a władzy dobrych pomysłów na rozwiązanie tego jak i innych problemów
Powrót do góry
jaroslaws1985

PostWysłany: 14:00 Pon 29 Paź 2007    Temat postu: moim zdaniem dziwny termin Odpowiedz z cytatem

Ogłosili w piatek!!! czyli wychodzi ze jeden dizeń na przyjmowanie, sobota pewnie nieczynne i swoi będą mogli składac, jak by nie mogi ogłosic w poniedziałek!!! ja mam miejsce 190 w zachodniopomorskim robie inwestycje na 300 koła, codizennie trzeba sie odhcaczac rano i wieczorem. PARANOJA!!!!
Powrót do góry
stachu2005

PostWysłany: 00:09 Pon 29 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak tam w waszych woj. komitety kolejkowe??
W Pomorskim podobno to można się jeszcze na dzień dzisiejszy na 300 któreś miejsce wpisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Chochlik23

PostWysłany: 21:31 Nie 28 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze pomoc ze starego prowu na budowe płyty i wykończenie obory nie wymaga karencji 1 rok na następne fundusze?
Coś tam w dobrostanie pisze ze cielaki nie mogą być czepiane itd jak jest wiecej jak 6 sztuk to moge czepiac jak mam mniej?
Czy jest szansa żeby przeszła kontrola jak rewelacji żadnych w oborach nie mam drzwi ze zwykłych desek, jakiś tam świetlikw dachu, korytarza paszowego jako takiego nie ma bo wąziutka obora i w jednym rzędzie wszystko stoi, młodzierz ma jakieś tam stanowiska ale też mordami do ściany, sufit to tylko folia podbita do krokwi. Wymiary itd by się może i zgadzały tylko ogólne wrażenie może trochę zniechęcać wiec poprawiac to czy dać sobie spokój, i czego czepiają się na tej kontroli z agencji przy bydle mlecznym?
Powrót do góry
Doradca_1

PostWysłany: 14:29 Nie 28 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adami6:
Niech składa. wg mnie może bezproblemowo - ale najlepiej niech to będzie z datą 9 listopad /nieszczęśliwie 10 to już sobota a trzeba składać osobiście - poczta odpada/.
Ubiegać się /złożyć wniosek/ do 60lat. Otrzymać pomoc /podpisać umowę/ b.o.
Pozdrawiam
Powrót do góry
adami6

PostWysłany: 09:37 Sob 27 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam taki dylemat może mi ktoś pomże.

11 listopada mój znajomy kończy 60 lat, ale chciałby złożyc jeszcze wniosek na ciągnik. Jakby złożył wniosek 9 listopada to mógłby się załapać czy ma sobie nie zawracać tym głowy? Czytałem dokładnie rozporządzenie i w paragrafie 2 jest napisane, że jesli nie ukończył 60 lat to może się ubiegać o pomoc. Natomiast w paragrafie 6 wymienione są warunki jakie trzeba spełniać aby uzyskać pomoc i wylączony jest ten podpunkt dotyczący wieku beneficjenta. Napewno Agencja przez 2 dni nie sprawdzi wniosku i nie podpisze z nim umowy Laughing Liczy sie w końcu data złożenia wniosku czy data podpisania umowy?
Powrót do góry
Dlok

PostWysłany: 22:15 Pią 26 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbliższe dwa tygodnie może coś więcej wyjaśnią, ale na same ciągniki raczej nie ma co liczyć (takie są wytyczne w Agencji).
Najlepsze są opowieści Pani Prezes o genialnym przygotowaniu Oddziału Regionalnych do przyjmowania wniosków. Chyba nigdy nie była w żadnym (12 sek na jeden wniosek przy 300 wnioskach na godzinę Smile ). To tempo przyjmowania wniosków przez nią założone jest niemożliwe do zrealizowania. A już powoli pojawiają się listy społeczne przed Oddziałami. 9 listopada będzie ciekawie pod Agencją, ale co tam nowa władza będzie się martwić.
Poza tym brakuje jeszcze kopert na regiony bez tego można będzie zbierać wnioski znowu na jakieś chore kwoty i będą wymyślać losowania i inne cuda.
Powrót do góry
mariusz_farm

PostWysłany: 20:53 Pią 26 Paź 2007    Temat postu: Modernizacja gospodarstw 2007-2013 Odpowiedz z cytatem

Proponuje nowy temat na forum
Modernizacja gospodarstw 2007
W chwili obecnej jest już min prow 207-2013 oraz spo 2013
jeśli wejdą pozostałe działania będzie ciężko cokolwiek znaleść
Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Unia Europejska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strona 18 z 18

Skocz do: