Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:43 Wto 22 Wrz 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 2430, 2431, 2432  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Demiurg

PostWysłany: 16:29 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na komisję do spraw rolnictwa nie zostali wpuszczeni rolnicy jako strona społeczna tylko przedstawiciele organizacji pseudoekologicznych typu Viva
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Demiurg

PostWysłany: 16:27 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi się nawet tego komentować, ale Suski stwierdził iż błędem jest że ubój rytualny nie przeszedł na komisji, w związku z tym będzie konieczność "ponownego jego dopisania"...
K U . . A, ich trzeba pozamykać w psychuszkach oni totalnie zwariowali.
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 14:11 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator&obcy napisał:
K...a jak oglądam te obrady Evil or Very Mad .K...a mam znajomego co trzyma psa w mieszkaniu o pow.32m2 pies waży 50 kg . Czy jemu jest lepiej Question jak na łańcuchu Question

Taki duży pies to juz za duże zagęszczenie na tej powierzchni
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 12:40 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K...a jak oglądam te obrady Evil or Very Mad .K...a mam znajomego co trzyma psa w mieszkaniu o pow.32m2 pies waży 50 kg . Czy jemu jest lepiej Question jak na łańcuchu Question
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 12:30 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to żeś k...a mnie pocieszył .Dobrze że mam minrol. Mniejsze straty .
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:24 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie wyższa niż w październiku. Ale może być np 2zl w pazdzierniku a 2.6-2.7 w listopadzie...Ceny jako takiej to jeszcze z rok nie będzie
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 12:10 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

specjalnie za twoją namową medoks ustawiłem wysyp po pierwszym listopada .Oczywiście trochę na wolny. jak nie będzie ceny to lepiej zrób to co lepper .
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 12:06 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sluski chce dalej ograniczenia uboju. Ludzie w rządzie są po budowlankach itp a o polityce o gospodarce szkoda wspominać pojęcia nie mają
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 10:50 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://nczas.com/2020/09/17/11-godzin-prac-nad-piatka-dla-zwierzat-interesy-m-in-zydow-uratowane-uboj-rytualny-zostaje/
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:48 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedawać nie czekać, bo za tydzien- półtora zacznie wchodzić powtórka wysypu z końca lipca/ początku sierpnia i początkiem października dajemy nura grubo poniżej 3zl. Jeszcze raz się ten wysyp powtórzy na Święta.
No ale na Święta to żywiec chcą mieć wszyscy, bo może Panie bydzie jaki ruch i cena , nawet te puste 10tysieczniki będą mieć na Świnta , więc będzie tam gruba zabawa. A kur na Święta nikt nie kupuje już ze 20lat, bo jest ich do porzygania na co dzień.
W kazdym razie jesli ktoś mnie posłuchał i ustawił żywiec na wrzesień, listopad i styczeń to prawdopodobnie będzie sobie spokojnie golił choćby po te 3.3 na przeżycie. Po tym zawirowaniu kwietniowym nie było takich co by chcieli mieć potem żywiec na wrzesień, wszyscy chcieli na lato czyli początek sierpnia, co w konsekwencji daje wysyp zywca na początek października i w grudniu. I wolne Święta i pasuje. Tak to wszyscy sobie uplanowali.A może i dobrze, po takich paru rzutach grubo poniżej trójki rynek się może przetrzebi trochę
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 08:36 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisklaczek napisał:
Goliathus napisał:
pisklaczek napisał:
Czy ktoś mi wytłumaczy co przegłosowali dzisiaj pod przykryciem księżyca w sprawie uboju rytualnego? Ma być zakaz czy nie? Jakieś odszkodowania mają być,ale za co? NIe chodzi mi o futerka.Może Medox wiesz więcej??

odrzucilnarazie i projekt przejdzie do komisji rolnictwa

Nic nie odrzucili tylko odroczyli wyrok o jeden dzień

Zeczywiscie sory wielkie moje niedopatrzenie
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 08:32 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goliathus napisał:
pisklaczek napisał:
Czy ktoś mi wytłumaczy co przegłosowali dzisiaj pod przykryciem księżyca w sprawie uboju rytualnego? Ma być zakaz czy nie? Jakieś odszkodowania mają być,ale za co? NIe chodzi mi o futerka.Może Medox wiesz więcej??

Nic nie odrzucili tylko odroczyli wyrok o jeden dzień
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 08:30 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego PIS chce w ciągu dwóch dni wprowadzić taką ustawę. Jakby nie chodziło o zwierzęta tylko o życie ludzi. Wiele ustaw leży w szufladzie miesiące a tu pach dwa dni i ustawa przegłosowana
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 08:24 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goliathus napisał:
Goliathus napisał:
pisklaczek napisał:

Przeciw odrzuceniu projektu zagłosowało 339 posłów, w tym 165 posłów klubu PiS, i ostatecznie trafił on do prac w komisji rolnictwa.

Człowieku komisja obradowała od 20.00 do 7.00 tylko co ustaliła.
Dzisiaj jest drugie, trzecie czytanie i głosowanie.
Ty spałeś a oni debatowali o twojej przyszłości
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 08:07 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

póki co duzej kury bardzo mało podobno idzie nawet 5 tygodniówka zeby tylko zastoju nie było na ubojniach ciekawe jak długo to potrwa
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 08:04 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goliathus napisał:
pisklaczek napisał:

Przeciw odrzuceniu projektu zagłosowało 339 posłów, w tym 165 posłów klubu PiS, i ostatecznie trafił on do prac w komisji rolnictwa.
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 08:03 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisklaczek napisał:

Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 07:42 Czw 17 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:54 Sro 16 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JJak rząd potrafi grać elektoratem przypominając jaki to on ważny i bardzo dobry dla wsi że głosowanie nie przeszło w sejmie za głosowali ci z pierwszych list co i tak wejda do sejmu ale gra a tak naprawdę jakieś norki i ubój rytuałny o 10 lat przesunięty . Szkoda słów a na strajku było bardzo dużo hodowców drobiu bo ubojnie organizowali wyjazdy
Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 19:47 Sro 16 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,20- 3,30
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 18:38 Sro 16 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw nasz rząd zapewnił sobie bezkarność odnośnie podejmowanych decyzji w czasie covida a teraz rozpieprzą całe rolnictwo i jak się skapną co zrobili to nikt nie pociągnie ich do odpowiedzialności
Powrót do góry
wojtek63

PostWysłany: 16:52 Sro 16 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEZDZILEM do Gdyni ,Jedzrzychowice granica. Gostyn z Leperem, Warszawa.Dzisiaj mam 60 lat. jak to mowia mlodzi mam (słowo zostało usunięte)....Zle sie dzialo, sale na zebraniach pekaly w szwach,kazdy rzucal kase na zwiazki(robicie cos,robcie cos.!!!!) Wystarczylo ze sytuacja na rynku sie poprawila ,sala pusta ,piniedzy niema i nie bedzie nikt juz,nie kweka, nie steka i tak latami w kolko macieju!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Hektor88

PostWysłany: 16:34 Sro 16 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TVN 24 oglądać trwa debata w sejmie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Goliathus

PostWysłany: 16:12 Sro 16 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisklaczek napisał:
Medox popieram cię w 100%. Ja już niedługo na emeryturę, zaplecze finansowe na starość mam. Dzieci poszły w świat, więc mam tą branże gdzieś. Ale dziwię się młodym i ich rodzicom którzy swoje dzieci tak uziemili i nic nie robią. Przecież to pętla na szyi. Niby ludzie bogaci, niby ludzie którzy coś w życiu osiągnęli a nie chcą walczyć o swoją pracę i o swój los. Tylko:a ty byłeś, a co ty zrobiłeś. A niech każdy sobie powie co ja zrobiłem żeby było lepiej, co ja zrobie zeby nie bylo gorzej. Nie znam drugiej branży zeby było tyle zawiści, zazdrości i chamstwa co u nas. Cena powinna być 3 zł i niech robią na Holendrów, Niemców. Nikt nie będzie nas bronił jak my sami nic nie będziemy robić. Takie moje myśli dla mlodych do przemyślenia jak chcą utrzymać rodziny z drobiarstwa

Powolna agonia tego biznesu ale co tam nadal stawiają już nawet ogrodnicy stawiają kurniki ma 5ha belgijek a co tam postawie sobie 2 kurniki zeby mieć drugą nogę przecież tam ludzi do roboty nie potrzeba samo rośnie i jest fajnie Smile
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 15:58 Sro 16 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox popieram cię w 100%. Ja już niedługo na emeryturę, zaplecze finansowe na starość mam. Dzieci poszły w świat, więc mam tą branże gdzieś. Ale dziwię się młodym i ich rodzicom którzy swoje dzieci tak uziemili i nic nie robią. Przecież to pętla na szyi. Niby ludzie bogaci, niby ludzie którzy coś w życiu osiągnęli a nie chcą walczyć o swoją pracę i o swój los. Tylko:a ty byłeś, a co ty zrobiłeś. A niech każdy sobie powie co ja zrobiłem żeby było lepiej, co ja zrobie zeby nie bylo gorzej. Nie znam drugiej branży zeby było tyle zawiści, zazdrości i chamstwa co u nas. Cena powinna być 3 zł i niech robią na Holendrów, Niemców. Nikt nie będzie nas bronił jak my sami nic nie będziemy robić. Takie moje myśli dla mlodych do przemyślenia jak chcą utrzymać rodziny z drobiarstwa
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 2430, 2431, 2432  Następny
Strona 5 z 2432

Skocz do: