Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:56 Czw 29 Paź 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 2461, 2462, 2463  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filuś

PostWysłany: 06:03 Sob 24 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.medonet.pl/koronawirus,koronawirus--naukowcy-o-szczepionce-astrazeneca--dziala-doskonale,artykul,99278233.htm
Na obecną chwilę podobno żywca zaraz będzie tylko 50% mniej na rynku dużo hodowców woleli nie powtorzyc tego z wiosny i żyje im się o wiele lepiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miko

PostWysłany: 23:48 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję zaczynać wstawienia do maja ----czerwca . Ubojnie i mieszalnie,praktycznie wszyscy którzy nas tak jawnie wyzyskują poczują to co każdy hodowca czuję w tym czasie i Tylko wtedy gdy sami to doświadczą być może zrozumieją że bez hodowcy to ich piękne bogate firmy są praktycznie niepotrzebnie . Pół roku,a jak trzeba to i dłużej -----zróbmy to jakoś damy radę nie patrzeć że za chwilę będzie cena tylko przetrzymać te minimum pół rok. Tak nie ma ceny to zatrzymać produkcję i ten wyzysk.
Powrót do góry
wojtek63

PostWysłany: 23:16 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pochwalcie sie po ile macie pasze , i co bedzie w tej paszy? jak zuzycia skocza ,i slizgawka na kurniku z gowna bata nie ukrecisz.
Powrót do góry
wojtek63

PostWysłany: 23:04 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filus 3,5 przy tych kosztach pogratulowac ,zobaczysz jaka cena paszy bedzie za 2-3 tyg ,opal,prad Twisted Evil
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:54 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej będzie leków i szczepionek i covit wygaśnię . Kukurydza to na każdym kontynencie podobno drożeje u nas ma być taniej ale i.tak 200 zł drożej jak rok temu tylko w okresie zbioru za dwa tyg . Ubojnie dzwonią i.namawiaja na wstawienia a hodowcy olewaja w takim okresie tylko min 3.5net ktoś by się pokusił a tak lepiej niech stoi puste
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 21:51 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy2020 napisał:
Podobno kukurydza ma tanieć a reszta w góre

Nie ma to żadnego znaczenia jedynym wyjściem to -70% produkcji i podpisywanie umów na 3.8 jeśli ubojnie będą potrzebowały żywca podpiszą
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 21:46 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francja będzie żyła z koronawirusem co najmniej do przyszłego lata – powiedział w piątek prezydent Emmanuel Macron. Francuski resort zdrowia poinformował w czwartek o najwyższym dobowym przyroście zakażeń od początku pandemii. Zachorowało ponad 41 tysięcy osób. Tym samym Francja przekroczyła próg miliona zakażeń SARS-CoV-2 od początku pandemii.
Powrót do góry
Nowy2020

PostWysłany: 21:06 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno kukurydza ma tanieć a reszta w góre
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:27 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już morawieckiefo musisz pytać. A dlaczego ludzi na kwarantannie nie odwiedza lekarz tylko.policjant coś tu nie gra czyzby państwo w taki sposób dawali im zajęcie
Powrót do góry
edmox

PostWysłany: 19:43 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie pasza pójdzie do góry ? A zboże również czy w dół? Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Goliathus

PostWysłany: 19:09 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Postów w których dokładnie mówię co będzie są od marca setki !!!. Mieliście wyłożone co do dnia kiedy mieć towar żeby zarobić. Dwa przykłady które to udowadniają są poniżej. Jak wspomniałem są ich setki na forum.3majta się robaczki

Ja skorzystałem przyznaje się źle na tym nie wyszłam
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:45 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postów w których dokładnie mówię co będzie są od marca setki !!!. Mieliście wyłożone co do dnia kiedy mieć towar żeby zarobić. Dwa przykłady które to udowadniają są poniżej. Jak wspomniałem są ich setki na forum.3majta się robaczki
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:41 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Uwaga, uwaga, ogłaszam absolutny armagedon cenowy w pierwszych trzech tygodniach października i odbicie cenowe w pierwszym tygodniu lstopada lub ostatnim tygodniu października . Raczej w pierwszym tygodniu listopada, bo taka giga góra żywca z pierwszych trzech tygodni października zapewne spowoduje spory nawis. Kto przyjmuje zakład? I o ile?

TO POST ZARAZ POTEM, TEZ Z SIERPNIA.
CO DO DNIA ROBACZKI. POTĘGA CZARÓW!!
TAKIE RZECZY TYLKO Z MEDOX CHICKEN INVESTMENT GROUP.
MOGLISCIE ZAROBIĆ , ALE WYBRALIŚCIE SAME STRATY
APOGEUM I PRZYPIECZĘTOWANIE OWYCH STRAT- GRUDZIEŃ
CÓŻ ZROBIC.JAK JUŻ MÓWIŁEM, TO WASZ CYRK I WASZE MAŁPY
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:34 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
System ogólnopolski Laughing Laughing Laughing - wyjdę na początek sierpnia z żywcem, bo to przecie środek lata, zawsze dobre ceny, potem obsadzę po 20sierpnia bo grzać nie trza na początku duzo i wentylować na końcu też, zaoszczędzę, to może jakoś sprzedam choćby na zero, potem wyjdę przed Świętami, a nuż co drygnie cena.
Oj doprowadzi to wielu na skraj przepaści. Od dawna ostrzegałem wąskie grono forumowiczów, nie idźcie tą drogą, bo tak robi cała Polska i to głupota w najczystrzej postaci . Ale to wasz cyrk, wasze małpy

POCZĄTKIEM LIPCA PRZESTRZEGAŁEM WAS W POWYZSZYM POŚCIE I WIELU PODOBNYCH. NIE POSŁUCHALIŚCIE
TEŚCIU- MIAŁEŚ WSTAWIENIE 3SIERPNIA Z WYJSCIEM NA WRZESIEŃ.PYTAŁEŚ CO BĘDZIE.PAMIETASZ JAK MÓWIŁEM, ŻE NIE DOŁOŻYSZ, TYLKO NIE TRZYMAJ 8TYGODNI? MIAŁEM RACJĘ? JEST NA FORUM
Powrót do góry
Nowy2020

PostWysłany: 17:31 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
I co?? Osły?? Mówiłem że dokładnie od tej niedzieli cena powinna ruszyć. I jak znajdę czas to odszukam post w którym o tym pisałem dawno temu.
Mimo coraz gorszej sytuacji cena drga, to se tumany wyobraźcie teraz, ile mniej mięsa jest w listopadzie niż w październiku. I to samo jest styczeń do grudnia. W drugiej połowie stycznia nie ma nawet połowy tego żywca co w drugiej polowie grudnia.
Ale oprócz indyczarzy którzy przeszli na brojlera, oprócz debili celujacych na świnta bo bydzie ruch może i cyna, to też kwestia umów, bo cała giga masa wygodnych mający cenę 3.2-3.4 na cały rok z Deheusa i innych, tak ustawiło produkcję, żeby sprzedać żywiec i przed Świętami posprzątać i wolne na Świeta. Bo co im za różnica skoro cena stała.
Niestety mają zonk bo umowy na cenę zostały wypowiedziane Laughing

A indyczarze jacy zdziwieni ze na kurze tez po dupsku dostają teraz sam znam takich
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:36 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co?? Osły?? Mówiłem że dokładnie od tej niedzieli cena powinna ruszyć. I jak znajdę czas to odszukam post w którym o tym pisałem dawno temu.
Mimo coraz gorszej sytuacji cena drga, to se tumany wyobraźcie teraz, ile mniej mięsa jest w listopadzie niż w październiku. I to samo jest styczeń do grudnia. W drugiej połowie stycznia nie ma nawet połowy tego żywca co w drugiej polowie grudnia.
Ale oprócz indyczarzy którzy przeszli na brojlera, oprócz debili celujacych na świnta bo bydzie ruch może i cyna, to też kwestia umów, bo cała giga masa wygodnych mający cenę 3.2-3.4 na cały rok z Deheusa i innych, tak ustawiło produkcję, żeby sprzedać żywiec i przed Świętami posprzątać i wolne na Świeta. Bo co im za różnica skoro cena stała.
Niestety mają zonk bo umowy na cenę zostały wypowiedziane Laughing
Powrót do góry
CrazyKogut

PostWysłany: 15:47 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubojnia kujawsko pomorskie 3zł
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 15:21 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i jeszcze jedna sprawa.
W zeszłym roku nie stał maybach przed firmą dziś już się nie krępuje.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 15:18 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox masz racje w 100 proc. I nie wstawiać aż ubojnie nie zaczną gwarantować ceny żywca 3.8 netto.
Inaczej będziemy dymani przez rynek cały czas.
Wszyscy podnoszą ceny środków produkcji.
Handel zagraniczny zaciera ręce i robi interes życia na naszej krwi.
Znajomy hurtownik handlujący z całym światem podwoił miejsca chłodniach o kilka tysięcy ton aby gromadzić zapasy mięsa produkowanego bez opamiętania. Mówi ze jak rozmawia z drobiarzami którzy maja kurniki to mówi im ze trzeba wstawiać bo świat potrzebuje mięsa. Jak wchodzi do siebie do gabinetu to kończy zdanie .... mięsa które wyprodukują naiwni głupcy za darmo. Wszystkim jest na rękę nasza produkcja nikt nie dołoży oprócz nas.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:48 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irlandia, Walia -pełny lockdown. Inne kraje częściowy. Utylizować 30% pisklaka bo przeżyjecie tragedię niespotykaną uwzględniając ilu takich debili jak sąsiad znajomego lub indyczarze ustawili się na Święta . Obniżać wage- zaczynać na 2kg i kończyć maks 2.8 począwszy od ostatniego tygodnia listopada
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 12:30 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Mówiłem. Dziękujcie opatrznosci że kur mało teraz będzie. Ale na grudzień wykopcie jeszcze większy dół.
Właśnie dzwonił znajomy, że sąsiad że wsi 110tys brojlera stał na pusto dwóch rzutów , a wstawia za tydzień na świnta Laughing Powiedział, że może będzie ruch i jaka cyna Laughing Mało nie popusciłem w gacie ze smiechu Laughing

Będzie ruch ale na karpia ch ze go zabronią odnawiać Rolling Eyes
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 11:34 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler 95 napisał:
Łódzkie dzwoniła ubojnia 2,80 net

2,8 to było spokojnie na dzisiaj. Na niedzielę proponują 2,9
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:26 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem. Dziękujcie opatrznosci że kur mało teraz będzie. Ale na grudzień wykopcie jeszcze większy dół.
Właśnie dzwonił znajomy, że sąsiad że wsi 110tys brojlera stał na pusto dwóch rzutów , a wstawia za tydzień na świnta Laughing Powiedział, że może będzie ruch i jaka cyna Laughing Mało nie popusciłem w gacie ze smiechu Laughing
Powrót do góry
Brojler 95

PostWysłany: 11:22 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łódzkie dzwoniła ubojnia 2,80 net
Powrót do góry
Meda

PostWysłany: 10:23 Pią 23 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i Pinokio zamknął wszystko do czerwca
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 2461, 2462, 2463  Następny
Strona 6 z 2463

Skocz do: