Skocz do zawartości
Gość Jajo

Ceny brojlera i jaj wylęgowych tylko dla hodowców

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo Duże ilości kury sporowadza UNISZKI I DROSED, z Francji i Holandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śląsk ,Małopolska Świętokrzyskie-od niedzieli cena drga-trzymajcie ręke na pulsie.Na niedzielę 2.50brutto ja sprzedaję ale w trakcie tygodnia powinno 10,20gr podejść jeszcze bo jest po 1 a towaru nie ma krajowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam takie wrazenie po ilosci telefonów i pytaniach czy bedzie kurczak na swieta !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cena idze w góre dzwonią ubojne i szukają kurczaka!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.krd-ig.com.pl/index.php?strona=protest_pg Wykazuja sie urzedasy oj wykazuja!!To sie nazywa oswiata? raczej oslepianie swiatlem z lampki naftowej!! zgroza !Ja bym jeszcze ostrzegal przed lekarzami bo moga zaszyc chuste w brzuchu!!! no i na przejsciach dla pieszych , a narkotyki i sekty-to chyba slaby temat dla oswiaty !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonią od 7.00 rano,czyli coś się chyba zaczyna,narazie nie odbieram niech podzwonią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lódzkie 2,45 netto i szukaja!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lódzkie 2,45 netto i szukaja!!

Śląsk,Małopolska,Świętokrzyskie 2.60brutto.Podnosić ceny bo co to jest 2.60 na zero??Kurczaka brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cena chyba zarobicie nie wiem ile, że się tak radujecie, chyba wam się w głowach wypaczyło, że przy takim ryzyku zarobicie 2000, może 2500zł, wytwórnia pasz ma z 2 kursów przerzutu paszy. WYPACZENIE , BEZ RYZYKA , SMRODU, ALE HODOWCA TO TAKI CZŁOWIEK, ŻE LUBI DOKŁADAĆ LUB TYRAĆ DLA IDEI, A JAK ZAROBI 2500 TO SIĘ CIESZY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale cena chyba zarobicie nie wiem ile, że się tak radujecie, chyba wam się w głowach wypaczyło, że przy takim ryzyku zarobicie 2000, może 2500zł, wytwórnia pasz ma z 2 kursów przerzutu paszy. WYPACZENIE , BEZ RYZYKA , SMRODU, ALE HODOWCA TO TAKI CZŁOWIEK, ŻE LUBI DOKŁADAĆ LUB TYRAĆ DLA IDEI, A JAK ZAROBI 2500 TO SIĘ CIESZY!!!

O tym właśnie mówię!Co to jest za cena 2.60??Kurczaka nie ma ,panika z ptasią grypą się skończyła ,od pół roku nic nie zarobiliśmy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliście załatwić pisklę po 20 kwietnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zywiec w góre 2,55 netto to minimum!!!!! szukaja kurczaka to dobry moment na korekte cen w góre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...