Skocz do zawartości
Dziadek

Problemy z dotacjami.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko czy ktos sie ubiegał o dotacje unijne a konkretnie mi chodzi o program inwestyjce w gospodarstwie, czy mial ktoś jakieś problemy z tym programem i jakie?konkretnie mi tu chodzi o pordukcje roslinną Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mógłbyś troszkę szerzej opisać ten Twój problem. Robiłem kilka takich wniosków z samą produkcją roslinną, więc może będę mógł pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś troszkę szerzej opisać ten Twój problem. Robiłem kilka takich wniosków z samą produkcją roslinną, więc może będę mógł pomóc.

 

Witam!przepraszam ze tak długo nie odpisywałem ale problemy techniczne. ja miałem taki problem że zapóźno złozyłem wniosek bo tez starałem sie o dofinansowanie w produkcji roślinnej i zbyt długi okres rozpatrywania wniosku przez agencje wpłynoł na to że nie zmieściłem sie (ajk by to napisać)w roku wpłynięcia wniosku a i musiałem oDebra1ć rosliny od szkółkarzy przed zimą i co za tym poszlo byłem zmuszony je wysadzić na polu bo nie miałem gdzie ich przechować a potem kontrola i odrzycenie wniosku!I tu jest mój ból!!bo moim zdanie to jest niesprawiedliwe bo z maszyna czy inna inwestycja to możesz jakoś zaczekać a jesli chodzi o rosliny i ich odwlekanie z posadzeniem to sprawa sie ma inaczej co ty na to????Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...