Skocz do zawartości
blueangel

odpoczynek tylko na wsi

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem prawdziwy wypoczynek to tylko na wsi

na stronie (link) można zobaczyć jak robią to profesjonaliści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy dla kogo. Gdy ktoś pracuje fizycznie, to najlepiej wypoczywa leżąc bykiem pod gruszą czy inną palmą. Gdy ktoś siedzi za biurkiem, musi zostać przepędzony po górach czy dżungli. I gdy padnie ze zmęczenia, będzie naprawde wypoczęty.

Gdy ktoś na codzień widzi bezkres swego pola, wypcozywając, owinien widzieć jak najwiecej ludzi. Gdy różne mordy widuje na codzień, tym lepiej wypocznie im w bezludniejsze miejsce trafi.

Czyli - wieś jest dla mieszczucha, a rolnik powinien wylegiwać się na plaży (bo tam jest tłum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo myśle, że jak wypocząć to tylko nawsi. A wieś nie jest dla mieszczucha wieś jest dla każdego rolnika, który pracuje na roli i pracując wypoczywa. Dla rolnika praca na roli to wypoczynek. Dobrze jest sie cieszyć ze swojej pracy a nie szukać czegoś zastępczego niż wypoczynek na roli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:D

Uważam, że godne polecenia jest to gospodarstwo anielowka. Panuje tu cisza i pokój, jest tanio, kazdy pokoj na własną lazienkę, jest miejsce na spacery, niedaleko znajduję sie rzeka i las.

Zapraszam serdecznie

W razie pytań proszę dzwonić 0 502 421 867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 zł za osobę w tych okolicach to drogo. Tym bardziej, że właściciele nie oferują niczego poza łóżkiem i miejscem dla konia.

Ja płaciłem tego lata 25 zł od łebka w słowckiej Demanovej, w górach (Niskie Tatry, pod Chopokiem), Tatry 30 km dalej, aquapark 5 km, jezioro (sztuczne) 3 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze na odpoczynek kazdy ma swoj sposob, a ze wiekszosc wybiera wies, no to chyba dobrze... Moze mi ktos napisac, od czego trzeba zaczac zeby zalozyc agroturystyke? Mam staw, ziemie, laki, dwa lasy, zwierzeta... ale co dalej? Trzeba gdzies to zglosic ze bedzie sie to prowadzilo, czy mozna tak od siebie zaczac? Czy sa jakies wymagania? Chodzi mi tu o przepisy... Bylbym wdzieczny za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację nie ma to jak na wsi ja mieszkam 20 km. od morza na wsi woj.pomorskie chętnie bym spędził kilka dni wgórach.W zamian za pobyt nad morzem mam 50 lat a jeszcze nie byłem w górach Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy niebyłem nad morzem a górki widze z okna... i halny tez zagląda czasami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jest sie cieszyć ze swojej pracy a nie szukać czegoś zastępczego

Tu nie chodzi o szukanie czegoś zastępczego, ale o chwilową odmianę, by po niej wrócić z nowymi siłami do pracy, nawet gdy jest ona hobby. Tak jak dobry jest skok w bok, by odnowić uczucie do żony, tak warto choć przez tydzień lub dwa zamiast na pole popatrzeć na skały czy morze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANIE ADMINISTRATORZE!!!! Przeciez oni tu reklamuja swoje gospodarstwa?????????? czy to nie jest zakazane na forum?!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYGODA - Tanie i komfortowe noclegi pod warszawą

Oferujemy komfortowe noclegi w zacisznym gospodarstwie, który pozwoli dobrze wypocząć podczas służbowej podróży. Znajdujemy się w pobliżu Nadarzyna, 25 km od centrum warszawy,

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Nasz obiekt jest wszechstronny. Można w nim przenocować 30 osobową grupę i zorganizować integrację firmową.

Dysponujemy : pokojami 2,3,4 osobowymi z łazienkami, oraz apartamentem z dwoma sypialniami, salonem i aneksem kuchennym.

Zapewniamy: Internet bezprzewodowy WiFi, pokoje z telewizorami, zarybiony staw (możliwość wędkowania), boisko do siatkówki, altana z murowanym grillem, miejsce na ognisko.

Kontakt:

Bogusława Sapijaszko

Rozalin ul. Daniewice 11

Tel.726-240-560, 22-729-90-92

http://noclegi-wygoda.strefa.pl

email: sapijaszko@poczta.fm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...