Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:35 Sro 11 Gru 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 2229, 2230, 2231  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żeldrob1

PostWysłany: 10:19 Sob 23 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Żeldrob1 napisał:
R2 napisał:
Na prawde
. NAPRAWDĘ ???? Laughing Laughing Laughing
.

O masz rację 👍 błąd ortograficzny. 😂

Spoko Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2

PostWysłany: 09:18 Sob 23 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filet w biedronce 9.99
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 09:14 Sob 23 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
I już po Chinach, weszło tam USA, poniżej komentarz analityków Krajowej Rady:

"Jak wielokrotnie pisaliśmy uważamy, że amerykański eksport do Chin jest złą wiadomością dla naszego drobiarstwa ponieważ cenowo będziemy przegrywali z dostawami z USA. Co więcej, sądzimy, że spadną ceny skrzydeł i łapek, które do tej pory zbywaliśmy do Chin lub Hongkongu wyjątkowo korzystnie.

Co więcej, sądzimy, że spadną ceny skrzydeł i łapek, które do tej pory zbywaliśmy do Chin lub Hongkongu wyjątkowo korzystnie. Warto jednak pamiętać, że eksport z USA do Chin nie ruszy natychmiast (co więcej może wcale nie ruszyć).

Wszystko będzie zależało od dalszego przebiegu negocjacji oraz ustępstw, których Chińczycy oczekują od Amerykanów. Dotychczasowe wypowiedzi prezydenta Trumpa na ten temat nie przesądzają sprawy...
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 08:13 Sob 23 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://youtu.be/fL7S7KfV3KQ
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 08:09 Sob 23 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
R2 napisał:
Na prawde
.

O masz rację 👍 błąd ortograficzny. 😂
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 07:41 Sob 23 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyeliminować Ukraina z hurtowni i z ubojni to mięso nie spełnia norm unijnych wybprodukujecie za nic a reszta się śmieje stworzyć na szybko związki typu Kołodziejczyk bo Ukraina zalewa Polskę cena dwa trzy dni raz na 3miesiace .tusxke dziś oferują po 4,1 to Żywiec po niedz będzie 2,75 może a kur masa w tym tyg .
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 07:36 Sob 23 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Nie zmyślam
Ja też nie Mr. Green
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 07:35 Sob 23 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Na prawde
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 06:58 Sob 23 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zmyślam
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 06:58 Sob 23 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prawde
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 06:57 Sob 23 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myśle ze trzeba to anulować bo przegramy za dużo osób jest po prostu.
Powrót do góry
Tradytor

PostWysłany: 23:50 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
Tradytor napisał:
Uwielbiam to forum paru kolesi pisze ciągle to samo . Te ich analizy makro i mikro ekonomiczne . Te ich przepowiednie dotyczące nie nie tylko ceny żywca ale i pogody itp. itd. Panowie jak wam się nie znudzi ciągle klepać to samo ( szczególnie Tobie Medox ) myślisz że jak tu napiszesz swoje złote myśli to hodowcy Cię posłuchają i powiedzą Medox ma rację nie nie budujemy nie wstawiamy ... To forum czyta kilka osób w tym ja tylko dla rozrywki .Napisz mi proszę naprawdę tak Ci się nudzi aby ciągle od kilku lat pisać to samo do kilku osób ?
Jeden krótki post , a sprzecznościami w treści obdarzyłby kilka Laughing O tym , że forum czyta kilka, kilkanaście osób to. już sam Medox pisał i to całkiem niedawno więc ????? Posty o pogodzie? Analizy? Itd. , itd. ??? Nie pasuje , nie czytaj i znajdź sobie inny sposób zabawy. Bawią mnie tacy , którzy nic ciekawego nie mają do powiedzenia , ale zgrywają "mundrych" i swoim mentorskim tonem pier.duszą jak potłuczeni. Rolling Eyes

Nie czytasz uważnie albo nie potrafisz Medox przepowiadał zimę stulecia , przepowiadał krach, że do lasu trza będzie wypuszczać itp . bawią mnie tacy którzy uważają, ze mają dużo do powiedzenia a tak naprawdę grywają "mundrych" i swoim mentorskim tonem pier.duszą jak potłuczeni. Very Happy Fajna z Was klika ja tu zostaje i Was poczytam Very Happy
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 23:31 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tradytor napisał:
Uwielbiam to forum paru kolesi pisze ciągle to samo . Te ich analizy makro i mikro ekonomiczne . Te ich przepowiednie dotyczące nie nie tylko ceny żywca ale i pogody itp. itd. Panowie jak wam się nie znudzi ciągle klepać to samo ( szczególnie Tobie Medox ) myślisz że jak tu napiszesz swoje złote myśli to hodowcy Cię posłuchają i powiedzą Medox ma rację nie nie budujemy nie wstawiamy ... To forum czyta kilka osób w tym ja tylko dla rozrywki .Napisz mi proszę naprawdę tak Ci się nudzi aby ciągle od kilku lat pisać to samo do kilku osób ?
Jeden krótki post , a sprzecznościami w treści obdarzyłby kilka Laughing O tym , że forum czyta kilka, kilkanaście osób to. już sam Medox pisał i to całkiem niedawno więc ????? Posty o pogodzie? Analizy? Itd. , itd. ??? Nie pasuje , nie czytaj i znajdź sobie inny sposób zabawy. Bawią mnie tacy , którzy nic ciekawego nie mają do powiedzenia , ale zgrywają "mundrych" i swoim mentorskim tonem pier.duszą jak potłuczeni. Rolling Eyes
Powrót do góry
Tradytor

PostWysłany: 22:50 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:33 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będzie odbicia po 7 grudnia, przed Świętami Ukraina Cie filut zatopi w kurczaku
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 22:06 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć ubity na niedzielę 4,1takze na pewno drożsi od Ukrainy przez jakiś czas nie będziecie do 7grudnia będzie tanio 2,7zywiec potem odbicie na 3,4net
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:12 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowiadywałem się i tego fileta zamówili dokładnie 102 tony i 300kg chodź ostatnio zwrócili im że sklepów 60 ton już śmierdzącego i musieli doplacic 1zl +VAT d o utylizacji
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 17:22 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczakos napisał:

Wydaje mi się, że niektórzy nie mają wyjścia. Nie wyrabiają juz finansowo to budując kolejne budy próbują uciec od bankructwa. Część tez może stawia bo myśli, ze jak ma 200 tys to jest fajnie. Tylko, że co rok cena niższa, a koszty rosną jak szalone. Pozdrawiam

Kredyty na 15 lat są pobrane więc trzeba wstawiać. A i jakoś VAT odpisać trzeba więc się stawia nowe bydy co roku. Ot cała tajemnica budowania i trwania w kieracie.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:49 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sensie mówił, ze wkur.. wiony bo nic mu nie zostaje z uboju
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:48 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna ubojnia mi dzis powiedziała, ze zamówiła 100ton fileta ukraińskiego (poniżej 6zł, ale ile dokładnie, nie wiem, bo sie nie przyznał) i w d.. pie ma ubój. Przerzuci z miejsca na miejsce, ogoli po 8zł, czyli przyłoży 2zl i po temacie
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 14:20 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox dzisiaj przy 3,60 zostaje tyle co kot napłakał , a jeżeli w koszty wliczymy amortyzację obiektów, sprzętu to..... wielkie gówn.... zostaje Mad Od stycznia prąd 40-50 % drożej , paliwa drożej , gaz drożej i ch...j wie co jeszcze drożej. Wytwórnie pasz w swoich kosztach bardzo mocno liczą energię elektryczną więc nie trzeba być jasnowidzem żeby przewidzieć ZNACZNY wzrost cen pasz!!! Pracownicy i wzrost ich wynagrodzenia to kolejny zajebis.... , dodatkowy koszt . A wylęgarnie? To przecież także energia el. , pracownicy .......I tak można wymieniać i wymieniać. Reasumując jk nie będzie ceny na poziomie 3,80-4 to już w 2020 roku wielu hodowców tak się przekręci , że zobaczą własne zelówki . R2 - i co w związku z tym artykułem??? To w drobiarstwie ( i chyba wszędzie ) zupełnie martwy przepis .
Powrót do góry
Kurczakos

PostWysłany: 14:16 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kogucik05 napisał:
Co do bobów budowniczych . Wczoraj byłem na spotkaniu organizowanym przez paszarnię Wip.. która oczywiście zachęcała do budowy nowych obiektów przy ich pomocy finansowej . Zainteresowanie było duże ale najbardziej szokujące było gdy w pewnym momencie prowadząca spotkanie zapytała gości kto jest w trakcie budowy, rozbudowy itp. na ok.120 osób podniosło ręce kilkanaście osób ale na pytanie kto jest w trakcie załatwiania papierologii bądż zamierza budować kolejne budy to był szok!!!!! Ponad połowa młodych wilków podniosła ręce. Jak to wytłumaczyć.... Czy to są desperaci którzy już są tak zadłużeni żeby funkcjonować muszą brać kolejne kredyty aby jeden spłacać drugim( myśląc że cena wróci do poziomu 4zł) albo debile..... Brak słów.

Wydaje mi się, że niektórzy nie mają wyjścia. Nie wyrabiają juz finansowo to budując kolejne budy próbują uciec od bankructwa. Część tez może stawia bo myśli, ze jak ma 200 tys to jest fajnie. Tylko, że co rok cena niższa, a koszty rosną jak szalone. Pozdrawiam
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:18 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już pisałem i jak sie okazuje miałem racje- przymusowe badania psychiatryczne
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 12:13 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Powrót do góry
kogucik05

PostWysłany: 12:11 Pią 22 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do bobów budowniczych . Wczoraj byłem na spotkaniu organizowanym przez paszarnię Wip.. która oczywiście zachęcała do budowy nowych obiektów przy ich pomocy finansowej . Zainteresowanie było duże ale najbardziej szokujące było gdy w pewnym momencie prowadząca spotkanie zapytała gości kto jest w trakcie budowy, rozbudowy itp. na ok.120 osób podniosło ręce kilkanaście osób ale na pytanie kto jest w trakcie załatwiania papierologii bądż zamierza budować kolejne budy to był szok!!!!! Ponad połowa młodych wilków podniosła ręce. Jak to wytłumaczyć.... Czy to są desperaci którzy już są tak zadłużeni żeby funkcjonować muszą brać kolejne kredyty aby jeden spłacać drugim( myśląc że cena wróci do poziomu 4zł) albo debile..... Brak słów.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 2229, 2230, 2231  Następny
Strona 9 z 2231

Skocz do: