Skocz do zawartości
Gość olga03

Ewidencja VAT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jestem rolnikiem - vatowcem, więc podatek dochodowy mnie nie interesuje.

Czy możecie mi polecić jakiś niezbyt drobi, ale dobry program komp. do prowadzenia takiej ewidencji????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Excel. Tabelki VATu sa proste, nie ma żadnej w nich filozofi, excel wystarczy, lub inny program do tworzenia kalkulacji. Jak masz z tym problem - daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ODRczyk możesz mi przesłać jakieś przykładowe tabelki w Exelu, bo exela znam i moge sobie takie zrobić. Pozdrawiam

 

sirmnemonic@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znasz exela to je zrób. Proste formuły, bez wodotrysków. Co i nnego natomiast tabelki same w sobie, co innego to , co ma być z tym później, czy dane kocowe mają być wykorzystane dalej.

 

Ale cosik takiego prześle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki ODRczyk, czekam i jak bede miał chwile czasu to sie zabieram do tabelek.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem rolnikiem - vatowcem, więc podatek dochodowy mnie nie interesuje.

Czy możecie mi polecić jakiś niezbyt drobi, ale dobry program komp. do prowadzenia takiej ewidencji????

 

Polecam FAKT. Używam od pięciu lat i jestem zadowolony. Bardzo dobra pomoc techniczna i prawna. Aktualizacje przez internet. www.fakt.com.pl

tel.:058/622-66-00. Polecam. Prosta obsługa, ja jestem zadowolony.

Jeśli kupisz mogę pomóc w nauce obsługi. Warto też zadzwonić do obsługi technicznej. Udzielają dobrej pomocy. Mój e-mail zdzich1m@wp.pl.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item101787734_ksiega_przychodow_i_rozchodow_rejestry_vat.html i np. http://allegro.pl/item96758939_sprzedaz_magazyn_kasa_bank_ksiegowosc_pkpir_.html -ten sam kupiłem.Ma możliwość wystawiania faktur i co ważne po wprowadzeniu kontrachentów, ewidencję prosto się prowadzi .Łatwo sprawadzić rejestr sprzedaży i zakupów, a po zaksięgowaniu miesiąca można wydrukować deklarację vat do US .Cena jest w miarę i można na próbę pobrać program ze strony producenta(zakup na allegro jest sporo tańszy od zakupu w firmie-ceny na stronie producenta)Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...