Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 08:26 Czw 28 Maj 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 2371, 2372, 2373  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pisklaczek

PostWysłany: 14:05 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już słychać, że jutro Cedrob ma wypuścic taniej tuszkę. Oby się nie sprawdziło.
A może niech się sprawdzi to w sobotę więcej osób pojedzie do Warszawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2

PostWysłany: 14:04 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://nowoczesnafarma.pl/Oswiadczenie-ministra-rolnictwa-w-sprawie-Kodeksu-Etyki-Zywnosciowej.html

śmiech w żywe oczy
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 14:02 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
https://www.gov.pl/web/rolnictwo/pieniadze-to-nie-wszystko---kodeks-etyki-zywnosciowej-podpisany

Przecież podpisali !!! nikt z Cedrobu ani Ukrainy nie podpisywał.

Śmiech. Episkopat. Żenada
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 13:59 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

– Różne środowiska, i rolnicze, i nawet kościół katolicki mówią, że nie można dalej tolerować wzajemnego oszukiwania się przy produkcji żywności. Ta żywność, która ludzi ma leczyć, ma budować ich zdrowie, ich siły, bywa żywnością, która nie odpowiada standardom. Zdarza się to także u rolników – to jest dla mnie, to jest na sprzedaż. Tak być nie powinno. To jest rzecz niedopuszczalna – stwierdził minister.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 13:58 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.gov.pl/web/rolnictwo/pieniadze-to-nie-wszystko---kodeks-etyki-zywnosciowej-podpisany

Przecież podpisali !!! nikt z Cedrobu ani Ukrainy nie podpisywał.
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 13:55 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hodowca 1234 napisał:
A mięsa z Ukrainy pełne lady
Filet z kością 7.99 zł
Podudzia 2.99 zł

Pójdzie żywiec do góry ??? Ni hu.....a nie pójdzie

Dlaczego nie było tych promocji w kwietniu? Chyba wszyscy znamy odpowiedż.
Siedżmy dalej wszyscy w domu, licząc kury a niedługo będzie jak w trzodzie. Ich dobiło ASF nas ptasia grypa
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 13:51 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze twierdziłam, że jaki gospodarz takie gospodarstwo. PIS od zawsze twierdził, nie ukrywał,że żywność ma być tania. Nie musi być dobra, ma być tanio,żeby ludzie byli najedzeni. Bo Polak głodny to zły. A bogaty kupi sobie dobrą, ekologiczną
żywność. I tak ma być. Może być chińskie, ukraińskie, z Marsa ma być tanio
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 13:44 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ma być dobrze jak prezes Cedrobu siedzi z ministrem i pijąc kawe ustalają ceny i dofinansowania dla Cedrobu. Dlatego nie pozwolą wyjść na plus hodowcy. Cedrob sprzeda taniej na kraj, minister zadowolony da jakieś dofinansowanie np. do mrożni w Gdańsku,Cedrob sprzeda drogo za granicę, bo euro wysoko, zarobi. W Polsce tanie mięso, wszyscy są zadowoleni. Wszyscy o tym wiedzą i nikt nic z tym nie może nic zrobić.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:39 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PODSTAWĄ ROZWOJU JEST EKSPORT, NIE IMPORT, NIE ROBIENIE ZA MURZYNÓW W MONTOWMIACH ZACHODNICH FIRM, TYLKO EKSPORT !!!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:36 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem, że tak zrobią. Czyli tracisz, wszystko jest ok, ale odrobić ci straty nie wolno, tak ?! Ceny to mogli zobaczyć czemu na sklepie było 8 czy 9zl, a żywiec był po 1.50, a nie blokować rolnikowi możliwości odrobienia gigantycznych strat.
To chyba jedyne ministerstwo na tej planecie, które nie chce zadbać o branżę która przyczynia się do wzrostu eksportu w kraju
Powrót do góry
Hodowca 1234

PostWysłany: 13:34 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mięsa z Ukrainy pełne lady
Filet z kością 7.99 zł
Podudzia 2.99 zł

Pójdzie żywiec do góry ??? Ni hu.....a nie pójdzie
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 13:32 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paliwo idzie do góry, gaz idzie do góry, pasza idzie do góra, prąd zaraz zdrożeje, a nam zamrozi cene. Masakra
Dlaczego nie zamroził ceny zboża tylko ją sprzedawał?
Oj ludzie wyjdą na ulice, oj zacznie sie , może już w sobotę.
Będzie druga Francja cos mi się wydaje
Powrót do góry
Hodowca 1234

PostWysłany: 13:32 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj gadałem z jednym hodowcom .
Ma 3 czynne obiekty buduje kolejne 3 na 120 tysięcy.
Sprzedał po 2.92 netto i jest zadowolony czego ja narzekam on zarobił.
Powiedzcie mi jakim chu...em ???
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 13:27 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro3 napisał:
Witam.
Smaczek dla sympatyków PIS.Czyż to nie komunista?Trokista,Komunista,Leninista jednym słowem kanalia od którego mają zależeć poziomy cen.Jak było 1,4 zł za kilogram to milczał jak zaklęty.Nie milczał lecz kanalia cieszył się publicznie że eksport stanął i na rynku wewnętrznym będzie tanizna. Aktualny cytat z gościa którego wynajął naród za publiczne pieniądze na etat ministra rolnictwa:
- Wystąpiłem do Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o przeanalizowanie aktualnej struktury cen żywności, ze szczególnym uwzględnieniem rynku drobiu, wieprzowiny i warzyw - poinformował minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Ceny rosną zbyt szybko w Polsce /123RF/PICSEL
Jego zdaniem nie ma powodów do znacznego wzrostu cen tych produktów. Jednocześnie minister nie wykluczył, że wprowadzenie cen maksymalnych może okazać się konieczne.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-minister-nie-wyklucza-wprowadzenia-cen-maksymalnych.

Niech dzwoni do mieszalni !!!!
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 13:25 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hodowca 1234 napisał:
Strajk żenada Very Happy

A jaki miał być? Zero zainteresowania. Cena chociaż wzrosła.
Nie zdziwie się jak jutro tuszka 0,50 zł w dół.
Dla nas nie ma ratunku. Sami się wykończymy
Powrót do góry
Hodowca 1234

PostWysłany: 13:14 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strajk żenada Very Happy
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 12:53 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Smaczek dla sympatyków PIS.Czyż to nie komunista?Trokista,Komunista,Leninista jednym słowem kanalia od którego mają zależeć poziomy cen.Jak było 1,4 zł za kilogram to milczał jak zaklęty.Nie milczał lecz kanalia cieszył się publicznie że eksport stanął i na rynku wewnętrznym będzie tanizna. Aktualny cytat z gościa którego wynajął naród za publiczne pieniądze na etat ministra rolnictwa:
- Wystąpiłem do Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o przeanalizowanie aktualnej struktury cen żywności, ze szczególnym uwzględnieniem rynku drobiu, wieprzowiny i warzyw - poinformował minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Ceny rosną zbyt szybko w Polsce /123RF/PICSEL
Jego zdaniem nie ma powodów do znacznego wzrostu cen tych produktów. Jednocześnie minister nie wykluczył, że wprowadzenie cen maksymalnych może okazać się konieczne.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-minister-nie-wyklucza-wprowadzenia-cen-maksymalnych.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:18 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lobo , dwie strony temu napisałem co sądze o tym co jest i co sądzę o tym co będzie.
Nie bardzo mam cokolwiek do dodania.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 11:56 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/pzzhipd-pandemia-uwypuklila-jak-fatalnie-jest-zorganizowany-rynek-drobiarski-w-polsce,184888.html
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 11:20 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co te poematy których nikt nie czyta lepiej mówcie jak ubojnie podkopują sobie Żywiec a po niedzieli 4 bedzie norma
Powrót do góry
egg2PL

PostWysłany: 10:51 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
egg2PL napisał:
Żeldrob1 napisał:
A z Danielakiem to juz lepiej nikogo nie wkurw....j !!! Przypominam ,że FPMD jest jego " dzieckiem " o czym mi osobiście powiedział!!! Przypominam , że związek , jak to określiłeś p. Danielaka to nic nie znaczący dla branży twór , podobnie zresztą jak wszystkie inne. Nie ma woli hodowców do zrzeszania sie , do przyjęcia konkretnych uregulowań branży i wpłynięcia na rząd celem ich ustawowego usankcjonowania więc jest jak jest i inaczej nie będzie. Poza tym , co wielokrotnie juz podnosiłem p. Danielak dla mnie jest cwaniakiem , który znalazł sobie sposób na życie. Statut gwarantował 2 kadencyjność prezesa wiec jak zaczął się szum , że p. Danielak jest już niezgodnie ze statutem związku kilka kadencji prezesem to...... zmieniono statut . Mozna ? Mozna. Mentalność Polaka-drobiarza , który w 1989 roku wyrwał się spod pręgierza państwowych zakładów drobiarskich jest nakierowana na totalną produkcyjną niezależność i nie trafia do niego , że ludzkie żołądki z gumy nie są , gospodarka ma swoje ograniczenia i wymaga regulacji. NIE !!!! On zawsze ma rację , będzie robił swoje i jak widać po R2 hołubił tzw. wolny rynek cokolwiek by on nie oznaczał.

litości Rolling Eyes skończ już waćpan wstydu oszczędź
Coś się nie zgadza??????????????? Nie podoba się nie czytaj , omijaj, ale jak napiszę kłamstwa to możesz mnie zjechać. Kiedy opisuję fakty to daruj sobie takie komentarze.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes bez komentarza
Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 10:44 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOBO napisał:
lysonzi1 napisał:
Mi powiedzieli, że niby płacą 2,7 ale bardzo potrzebują i dadzą 3 net. Z tym, że tych bardzo potrzebujących już kilka dzwoniło, czyli jakiś tam ruch się robi.
Witam już od pewnego czasu chyba też zauważyliście też jak cena leci na łeb i szyję do dołu to Medox jest najaktywniejszy na tym forum a jak cena winduje do góry to go nie uświadczy ciekawy CZŁONEK z niego
Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 10:35 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lysonzi1 napisał:
Mi powiedzieli, że niby płacą 2,7 ale bardzo potrzebują i dadzą 3 net. Z tym, że tych bardzo potrzebujących już kilka dzwoniło, czyli jakiś tam ruch się robi.
Witam już od pewnego czasu chyba też zauważyliście też jak cena leci na łeb i szyję do dołu to Medox jest najaktywniejszy na tym forum a jak cena winduje do góry to go nie uświadczy ciekawy CAŁONEK z niego
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 09:04 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
R2 spoko , bez napinania się ! Jestem jak najdalej od obrażania . Wspomniałeś - cyt. " Więc będę cisnął cenę jak się da i chcę pozostać na wolnym rynku bo lepiej być głową myszy niż dupą lwa." więc stąd napisałem o Tobie. Pomyśl tylko , że czasami lepiej być tą dupą lwa niż głową myszy , którą w każdej chwili "kot" może wpierd...lić bo ta myszka niestety nie ma czym się bronic.

Dzięki za troskę.
Wiem co grozi myszy.
Wiem też z czym ma do czynienia (słowo zostało usunięte) lwa.
Spoko! Peace Very Happy
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 08:47 Wto 12 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

egg2PL napisał:
Żeldrob1 napisał:
A z Danielakiem to juz lepiej nikogo nie wkurw....j !!! Przypominam ,że FPMD jest jego " dzieckiem " o czym mi osobiście powiedział!!! Przypominam , że związek , jak to określiłeś p. Danielaka to nic nie znaczący dla branży twór , podobnie zresztą jak wszystkie inne. Nie ma woli hodowców do zrzeszania sie , do przyjęcia konkretnych uregulowań branży i wpłynięcia na rząd celem ich ustawowego usankcjonowania więc jest jak jest i inaczej nie będzie. Poza tym , co wielokrotnie juz podnosiłem p. Danielak dla mnie jest cwaniakiem , który znalazł sobie sposób na życie. Statut gwarantował 2 kadencyjność prezesa wiec jak zaczął się szum , że p. Danielak jest już niezgodnie ze statutem związku kilka kadencji prezesem to...... zmieniono statut . Mozna ? Mozna. Mentalność Polaka-drobiarza , który w 1989 roku wyrwał się spod pręgierza państwowych zakładów drobiarskich jest nakierowana na totalną produkcyjną niezależność i nie trafia do niego , że ludzkie żołądki z gumy nie są , gospodarka ma swoje ograniczenia i wymaga regulacji. NIE !!!! On zawsze ma rację , będzie robił swoje i jak widać po R2 hołubił tzw. wolny rynek cokolwiek by on nie oznaczał.

litości Rolling Eyes skończ już waćpan wstydu oszczędź
Coś się nie zgadza??????????????? Nie podoba się nie czytaj , omijaj, ale jak napiszę kłamstwa to możesz mnie zjechać. Kiedy opisuję fakty to daruj sobie takie komentarze.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 2371, 2372, 2373  Następny
Strona 13 z 2373

Skocz do: