Skocz do zawartości
Gość Rotor

Boguchwała 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Byłem , wrażenia takie sobie. Padła prasa simpy- urwała sie wazna srubka, a i kombajn CNH miał awArię, niestety nie udało sie początkowo uruchomić bębna itd. Największa klapa to rozdzielenie wystawy zwierząt i sprzetu rolniczego. ja gdybym nie sprawdzil w internecie na to drugie nie poszedl bym. Brakowało poletek doświadczalnych z bardzo inetnsywnym nawożeniem (tak do 220kg/ha). dawki wahały sie w granicach 120-150kgN/ha. A spodziewany plon - 6,5t/ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Boguchwale na kursie inspektora nadzoru zieleni w 2004 i było rewelacyjnie, dużo ciekawych i nowych rzeczy można się dowiedzieć a Pan Kulka organizator szkoleń jest poprostu przekochanym starszym panem,

Polecam wszystkim którzy chcą sie czegoś nauczyc nowego i praktycznego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Boguchwale na kursie inspektora nadzoru zieleni w 2004 i było rewelacyjnie, dużo ciekawych i nowych rzeczy można się dowiedzieć a Pan Kulka organizator szkoleń jest poprostu przekochanym starszym panem,

Polecam wszystkim którzy chcą sie czegoś nauczyc nowego i praktycznego...

 

A pamiętasz powrót z Boguchwały w wagonie z klimą w postaci dziury w dachu , walkę w Krakowie z pseudo kibicami itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Boguchwała to mizerna lokalna wystawka, organizacjia do bani. Tłumy ludzi (wycieczkowiczów z Rzeszowa). Bezsensowene podzielenie wystawy na dwie części. Jeśli ktoś chce odwiedzić podkarpacie to polecam wystaw w Rudawce Rymanowskie organizowaną prze IZ Odrzechowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj mylicie sie w tym co mowicie jesli byliscie pierwszy raz to nie macie o czym rozmawiac. Lepiej jest jesli wystawa jest podzielona wicej sprzetu sie zmiesci a z roku na rok jest go wicej i zwierzat tak samo jest wiecej i sa bardziej obszerniejsze. I nie mowcie ze z Rzeszowa bo z calego podkarpacia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem, widzialem sprzet, zwirerzaczki itp itd, jedynie nie udalo mi sie obejrzec pokazu maszyn w ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazy byly takie jak w 2005 nawet te same sprzety prezenrtowaly tylko inne ciagniki ale tego roku bylo na co popatrzec i mysle ze jak na wies Boguchwała to zaebisce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...