Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 20:36 Czw 4 Cze 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 2376, 2377, 2378  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomala72

PostWysłany: 18:31 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muchozal napisał:
Tak czytam was i czytam. Chłopaki, te strajki są naprawdę nie w porządku wobec innych sektorów. Przyznajcie się ile przez ostatnie lata dołożyliście do produkcji a ile kupiliście nowych samochodów? Sam w tamtym roku wziąłem w leasing nową S klasę Mój syn jeździ GLC z 2017 roku. Mamy 2 budy. Będę musiał oddać te auta. No ale jakoś bez tego przeżyję. Zostawię sprintera. Wam radzę zrobić to samo. Nie dajmy się zwariować !

Widziałeś kurczaka tylko w KFC. Nie masz zielonego pojęcia o produkcji brojlera. Istnieje jeszcze jedna opcja. Te autka o których niby piszesz kupiłeś za ukradzione pieniądze nie płacąc dostawcom za paszę, pisklę itd. Innego wytłumaczenia takiej durnoty nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
predator&obcy

PostWysłany: 18:25 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3.3netto
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:20 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalecam ostrożność, już raz miało być po 6, a skończyło się na 1.5.
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 15:45 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poniedzialek 4 zl jak nic
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 15:44 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jutro kolega 3 składy 3,41 netto już oddaje kura ma już
51 dobe Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 15:01 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/drob/19339-13-05-2020-ceny-skupu-kurczaka-i-sprzedazy-tuszki-stawki-nadal-rosna
Ogólnie szału nie ma jak na maj ale za tydzień możecie dostać 4,5 bez bólu
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 14:56 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I do południa każdy myślał że restauracje tylko na wynos i serwowanie w ogródkach a tu normalnie w środku jak przed covidem wszystko wraca do normy
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 13:52 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muchozal napisał:
Tak czytam was i czytam. Chłopaki, te strajki są naprawdę nie w porządku wobec innych sektorów. Przyznajcie się ile przez ostatnie lata dołożyliście do produkcji a ile kupiliście nowych samochodów? Sam w tamtym roku wziąłem w leasing nową S klasę Mój syn jeździ GLC z 2017 roku. Mamy 2 budy. Będę musiał oddać te auta. No ale jakoś bez tego przeżyję. Zostawię sprintera. Wam radzę zrobić to samo. Nie dajmy się zwariować !

Co ty jesteś za xhodowca jak 2 rzuty w plecy Cię poskładały
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 13:01 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muchozal napisał:
Ty tak na poważnie ??? Nie.......... przecież nikt przy zdrowych zmysłach , żaden drobiarz takiego debilizmu nie jest w stanie spłodzić. Jak chcesz na kur...wić to napisz to otwartym tekstem , a najlepiej podaj (słowo zostało usunięte) , wichrzycielu , rządowa piata kolumno , skąd jesteś to może wtedy wymienisz się face to face z prawdziwymi drobiarzami doświadczeniem i podpowiesz jak z 2 bud można mieć media S i GLC ? Że w leasingu? Raty też kosztują . Kur....wa mać. następny "rachoń" , któremu ciężkie lata pracy i wypracowany dorobek kością w gardle stoją.
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 12:50 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="pisklaczek"]
Klaudia napisał:
medox napisał:
To na bank, pytanie skąd ten troll. Chyba trzeba przenieść forum do darknetu Very Happy

Z ministerstwa Wink

Troll, który nie ma zielonego pojęcia o branży
Sama nazwa "muchozol" mówi, że chce nas wszystkich wytruć[/quote
Sory zle przeczytałam, ale tak mi się skojarzyło
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 12:48 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klaudia napisał:
medox napisał:
To na bank, pytanie skąd ten troll. Chyba trzeba przenieść forum do darknetu Very Happy

Z ministerstwa Wink

Troll, który nie ma zielonego pojęcia o branży
Sama nazwa "muchozol" mówi, że chce nas wszystkich wytruć
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 12:19 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:

Z ministerstwa Wink
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:10 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
R2

PostWysłany: 11:57 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muchozal napisał:

No jeśli z dwóch "bud" bierzesz S-kę w leasing to faktycznie musisz jeszcze dużo poczytać w tym sprinterze.

Ale chyba jesteś trolem.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 11:54 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaniem szefa resortu rolnictwa nie ma istotnych powodów do znacznego wzrostu cen tych produktów.

"Poprosiłem prezesa UOKiK, żeby sprawdził, co powoduje wzrost tych cen, jeżeli mamy dziś do czynienia z bardzo niską ceną energii elektrycznej, bardzo niskimi cenami paliw oraz brakiem wzrostu, a raczej ze spadkiem płac – zaznaczył minister.

Pan minister mówi o spadku płac ??? Gdzie w ministerstwie???
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 11:49 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszubek napisał:
Jaka jest dzisiaj cena na Pomorzu?

Nie ma żadnej. Aśka z goszem trzymają cię za jaja Wink))
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 11:43 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Mówiłem , co będzie z UOKiK, nie wierzyliście
Mówiłem, że pasza podrożeje minimum 100zł w maks miesiąc, mówiliście, że nie prawda
Mówiłem, że marzec, maj i lipiec będą dużo lepsze niż kwiecień, czerwiec i sierpień, nie wierzyliście
Nie znamy jeszcze wprawdzie cen na lipiec czy sierpień ALE wiemy np. że od 3 tygodni z wylęgarni wyjeżdżają tiry z jajkiem na przemiał. Co to oznacza ? Ano to, że są duże ograniczenia wstawień i u nas i w europie i że już nikt nie zdąży zamówić pisklaka tak, żeby wyjść z żywcem na koniec czerwca/początek lipca, stąd wiemy, że koniec czerwca/początek lipca będzie tylko wiatr świstał na ubojniach, bo kur tam nie będzie, ale zdaje się , że Pan minister może nam załatwić brak wzrostu cen nawet i w takim momencie....
Ciekawe co powiedzą , jak w sierpniu w upale i fakcie, że tam będą mieć kury wszyscy i ci co idą z wysypem od kwietnia za koleją, i ci co wstrzymali i ci co opóźnili, to jak tam się zesra w upale na 1zł to co wtedy powie UOKiK? Że jest ok?
Ciekawe też co będzie, jak po poluzowaniu obostrzeń nastąpi druga fala, co już przepowiadają i trzeba będzie zamykać wszystko znowu, i znowu wrócą ceny na 1.50, a wcześniejsza blokada wzrostów cen przez UOKiK uniemożliwi choć złapanie krótkiego oddechu. Wypadnie połowa drobiarzy i będzie jechać Ukraina i Mercosour w to miejsce?
Cieakwe jest też, po co w ogóle badać wzrost cen drobiu KTÓREGO NIE MA . Przecież my przeżywamy załamanie rynku, a nie wzrost cen !!! Wzrost cen był dwa miechy temu i trwał tydzień i był naturalną konsekwencją chwilowego trzykrotnego wzrostu popytu związanego z zakupami na zapas przy ograniczonej podaży żywca w marcu.I tyle. Od tego momentu przeżywamy dramat.
Ale oni pewnie będą badać, czy nie będą rosły teraz ceny. I co im wyjdzie? Że z 1.50pln podrożało na 3.50pln i się okaże , że drób podrożał ponad 100%. Taki będzie przekaz i nagłówki w portalach. Zobaczycie. I grzmiący minister, że on już kary zlecił za to wykonać Laughing [/list]

Ziobro zapowiada konfiskaty majątku bez sądowego wyroku. Będzie ciekawie Wink)
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 11:33 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muchozal napisał:

Idż do psychiatry ,albo doradzać Kaczyńskiemu. Mój znajomy szuka GLC. Podaj numer telefonu może się dogadacie
Powrót do góry
Muchozal

PostWysłany: 11:21 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:55 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem , co będzie z UOKiK, nie wierzyliście
Mówiłem, że pasza podrożeje minimum 100zł w maks miesiąc, mówiliście, że nie prawda
Mówiłem, że marzec, maj i lipiec będą dużo lepsze niż kwiecień, czerwiec i sierpień, nie wierzyliście
Nie znamy jeszcze wprawdzie cen na lipiec czy sierpień ALE wiemy np. że od 3 tygodni z wylęgarni wyjeżdżają tiry z jajkiem na przemiał. Co to oznacza ? Ano to, że są duże ograniczenia wstawień i u nas i w europie i że już nikt nie zdąży zamówić pisklaka tak, żeby wyjść z żywcem na koniec czerwca/początek lipca, stąd wiemy, że koniec czerwca/początek lipca będzie tylko wiatr świstał na ubojniach, bo kur tam nie będzie, ale zdaje się , że Pan minister może nam załatwić brak wzrostu cen nawet i w takim momencie....
Ciekawe co powiedzą , jak w sierpniu w upale i fakcie, że tam będą mieć kury wszyscy i ci co idą z wysypem od kwietnia za koleją, i ci co wstrzymali i ci co opóźnili, to jak tam się zesra w upale na 1zł to co wtedy powie UOKiK? Że jest ok?
Ciekawe też co będzie, jak po poluzowaniu obostrzeń nastąpi druga fala, co już przepowiadają i trzeba będzie zamykać wszystko znowu, i znowu wrócą ceny na 1.50, a wcześniejsza blokada wzrostów cen przez UOKiK uniemożliwi choć złapanie krótkiego oddechu. Wypadnie połowa drobiarzy i będzie jechać Ukraina i Mercosour w to miejsce?
Cieakwe jest też, po co w ogóle badać wzrost cen drobiu KTÓREGO NIE MA . Przecież my przeżywamy załamanie rynku, a nie wzrost cen !!! Wzrost cen był dwa miechy temu i trwał tydzień i był naturalną konsekwencją chwilowego trzykrotnego wzrostu popytu związanego z zakupami na zapas przy ograniczonej podaży żywca w marcu.I tyle. Od tego momentu przeżywamy dramat.
Ale oni pewnie będą badać, czy nie będą rosły teraz ceny. I co im wyjdzie? Że z 1.50pln podrożało na 3.50pln i się okaże , że drób podrożał ponad 100%. Taki będzie przekaz i nagłówki w portalach. Zobaczycie. I grzmiący minister, że on już kary zlecił za to wykonać Laughing [/list]
Powrót do góry
Nowy2020

PostWysłany: 09:04 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Sieradz i Łódzkie 3,2,-3,3
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 08:52 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2
Ameryki nie odkryłeś ale prosiłbym o konkret z podaniem ceny !!
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 08:48 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszubek napisał:
Na jakich warunkach podpisujecie lub macie podpisane Umowy sprzedaży żywca ( cena, termin płatności ) ?

Zwykle wszyscy podpisują na warunkach ubojni a co? Jest inna wersja?
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 08:44 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jakich warunkach podpisujecie lub macie podpisane Umowy sprzedaży żywca ( cena, termin płatności ) ?
Powrót do góry
501

PostWysłany: 08:16 Sro 13 Maj 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego się spodziewacie po ministrze z PiSu Confused
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 2376, 2377, 2378  Następny
Strona 16 z 2378

Skocz do: