Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

mam 2tys w domu porażka ciągle jeżdże w tą i tamtą.niechcę mniejszej niż 5tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam taniej niekompletnej beczki.beczkowóz potrzebuję 2 razy w roku nie chcę inwestować w sprzęt który będzie stał bo na usługi też nie ma perespektyw.jedynie na jakąś tanią bym się skusił.sąsiad kupił 3tyg temu 4tys litrów ocynk za 6tys zl w super stanie a ma ona prawie 30 lat!!!cały czas gdzieś w garażu stała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym miał taką 4 tys litrów ale za 6500zł też bardzo ładna kompletna ocynkowana z węzami pompą ma ok 20 lat a też jest piekna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam 2tys w domu porażka ciągle jeżdże w tą i tamtą.niechcę mniejszej niż 5tys
a ta 2tys bys sprzedal??za ile?? i jaka to produkcja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meprozet kościan popatrz w ogłoszeniach widziałem za 2,5tys takie troche pordzewiałe ale nie wciągnięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
meprozet kościan popatrz w ogłoszeniach widziałem za 2,5tys takie troche pordzewiałe ale nie wciągnięte
ja widzialem za 3,2tys ale juz sprzedana a moglbys podac link do tego ogloszenia za 2,5tys??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz miec zajecie to kup sobie taka stara 2tys BEDZIESZ JA SPAWAŁ ZA KAZDYNM WYJAZDEM

 

Miałem taka z kosciana i normalnie masakra ale miał juz jakies 20-25lat wiec juz sie wysłułzyła.

 

Jak kupowac to tylko ocynk, bo pompe mozna naprawic, a beczke jak korozja zjadła to nie bedziesz miał do czego przyspawac jak zacznie sie dziórawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jeśli możliwe zajrzeć do środka bo gnojówa i z ocynkiem sobie poradzi , bo że z wierzchu będzie wspaniale wyglądać to co z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja jest 89r rdza to płatami odchodzi w środku ale jest gruba blacha.kilka lat temu zostawiłem ją z wodą na zimę zamarzła na kosteczkę nic się nie wygięło.malowanie w środku też jest bez sensu próbowałem farbą okrętową gość ze stoczni załatwił ale gnojówka sobie z nią poradziła jak się rozleci to kupi się inną nic wieczne nie jest.ogłoszenie widziałem z 3 tyg temu zajrzyj na autogielda.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do pana Mirka a taki siewnik Kleine Unicorn albo jakiś Monopil ile by kosztował do buraków 6 rzędowy w średnim stanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od roku produkcy i czy jest z dozownikiem a jaka pana cena interesuje????

 

/edit - Pią Lip 14 21:53:38

Miałbym coś takiego do ściągnięcia KLEIN UNICORN 6 rajek niebieski dyszel z przodu i kawałek ramu i zółte te pojemniczki i reszta są naklejki na klapka od nawozu gdzie się wysypuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma z przodu koło podporowe a za sekcą co palce czy jeszcze koło dociskowe ? i jaka cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie to interesuje jak jest dobry mówi pan cene jakieś fotke albo co jeszcze spojrze i mozemy handlować:) Ale musi być to maszyna odrazu w pole taka jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Mirek z pługami obrotowymi bo interesuje mnie jakas dobra 4 lemkena,rabe werk,kv,overum.Na jednej ramie.w rocznikach przynajmniej od 90...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech pan poda adres e-mail to panu wyślę Cena ok 4000zł z dowozem

 

/edit - Sob Lip 15 15:07:42

DO LUK 13

 

Coś by sie napewno znalazło zależy też w jakich cenach pana interesuje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka ofert pługów ale byly by troszeczkę drogie ponieważ sa powyżej 90 roku już panu wysyłam zdj tej obrotówki

 

/edit - Sob Lip 15 20:53:33

Przepraszam za tego kleina pomyliła mi się cena kosztował by ok 2700zł jeszcze raz przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za agregatem podorywkowym na szerokich łapach(ok. 9 łap) i sprężynach lub resorach szerokość ok. 3.5-3.7m... ewentualnie siewnik do poplonów... może ktoś ma taki agregacik na sprzedaż Jak by co to proszę pisać na adres piotrek_s@onet.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...