Skocz do zawartości
Marek Sz

Instrukcje obsługi, katalogi części

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś posiada katalog czesci do mtz-ta 82?? jest mi pilnie potrzebny. moze ktoś ma na kompie i moze mi przesłac?? to moj mail Tobi6@poczta.fm bylbym bardzo bardzo wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję literatury do wszelkiego starego sprzętu rolniczego - przynajmniej 30 letniego. W szczególności ciągniki Ursus, Zetor, Lanz oraz snopowiązałki. Ponadto starych zdjęć ciągników i maszyn.

 

Jakby ktoś coś potrzebował do takiego sprzętu to proszę o kontakt - służe pomocą w miarę możliwości.

Zapraszam również na moją stronkę - www.retrotraktor.prv.pl

 

Pozdrawiam

 

 

P.S. Z racji, że to mój pierwszy post na tym forum wypada się przedstawić - mam na imię Paweł i interesuję się wszystkim co związane z rolnictwem i stare

Moje marzenie - Ursus C-45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fortschritt ZT 303

KUPIŁEM i poszukuje instrukcji i dokumentacji

 

Ja też i chętnie podzielę się doświadczeniami mam go od roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje instrukcji obsługi do wszelakich kombajnów zbożowych jakie tylko macie a po co to wytlumacze później, Aha i jeszcze jedno najlpiej niech to będą skany albo fotki dobrej jakości. Proszę pisać kto co ma i moze udostępnic.

 

/edit - Sro Sie 2 16:08:00

A zapomniałem dodać ze może być każda literatura związana z kombajnami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Interesuje mnie instrukcja obsługi kombajnu Claas Consul a w szczególnosci ustawień parametrów pracy.

Jesli ktoś jest zainteresowany to posiadam karalog części (nie kompletny) i dane techniczne silnika Mercedes OM 314 i podobne modele.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panow bardzo prosze o katalog lub instrukcje do czyszczalnii cezet major lub petkus jest mi ona niezwlocznie potrzeba moji wybawcy prosze pzrestylac wiadomosci na www.ziper5@o2.pl z gory dzieki wielkie narzazka 3maka dla wszystkih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję instrukcji obsługi (napraw) do Ursusa c-4011 lub c-360(c-355). Najlepiej w postaci pdf lub innej formie komputerowej.

Jeżeli ktoś posiada to proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!!!!!!!!!

 

 

Potrzebuje katalog i instrukcie obsługi do URSUSA 912 gdy ktoś ma na kompie to moze przesłac mi na arturp18@op.pl jest mi to potrzebne bo kupiłem ursusa 912 do remontu a przetem miałem ursusa c-360 i teraz niewiem co w nim jest i jak mam się nim posługiwać prosze o przesłanie Z GÓRY DZIĘKUJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś posiada katalog czesci do mtz-ta 82?? jest mi pilnie potrzebny. moze ktoś ma na kompie i moze mi przesłac?? to moj mail Tobi6@poczta.fm bylbym bardzo bardzo wdzieczny

 

Mam ksiazke serwisowa do MTZ-ta 80 82, napisz czego konkretnie szukasz to ci sprawdze i napisze co i jak ew. walne fotke(skanera nie posiadam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma instrukcje obsaługi do siewnika Kverneland-Accord Monopill S będe zobowiązany dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję katalogu i instrukcji obsługi do kombajnu buraczanego Stoll v-50 oraz do prasy zwijajacej Z 230. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce to mój numer GG: 2986734 Jeśli chcesz o coś zapytać, przedstaw się i napisz o jaką instrukcję Ci chodzi.(Nawet gdy jestem niedostępny) Odpisze zawsze

 

Pozdrawiam forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ma ktoś instrukcje 3p, chodzi mi o kolejność dociągania śrub głowicy z tego co słyszałem w tym modelu jest to ważne oraz siłę , z góry dziękuje alek.07@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...